31 2014
Po 12. kole má přebor Královehradeckého kraje nového lídra. Je jím Olympia Hradec Králové, která si poradila s předposlední Dobruškou (2:1). Podívejte se na video.

„Potěšil nás jen výsledek zápasu a snad i pár fragmentů z prvního poločasu,“ nebyl spokojený s výkonem sekretář Olympie František Bárta ve vyjádření pro khfotbal.cz.

Olympia využila zaváhání dosud vedoucí Jaroměře, která doma padla s Cidlinou 1:3.

Toto kolo přineslo i další zajímavé momenty - třeba devět gólů Lázní Bělohrad proti Chlumci nad Cidlinou a také zápas Jičín vs. Úpice.

Ten skončil výhrou domácích 8:2. Nejzajímavějším hráčem byl bezesporu útočník Michael Vacek, jenž se na demolici podílel hned pěti trefami!

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Všechny branky vměstnal de facto do jednoho poločasu, do pětačtyřiceti minut. Poprvé skóroval ve 20. minutě, naposledy o pětačtyřicet minut později. První půli Jičín ovládl 7:0!

„V prvním poločase jsme hráli hodně naivně a sedm branek za poločas je opravdu hodně. Aspoň že jsme odehráli důstojně druhý poločas, samozřejmě nám to usnadnili i domácí, kteří polevili,“ podotkl sekretář Úpice Bohumil Kafka.

Výsledky 12. kola (13. hraného): Jičín - Úpice 8:2 (7:0), Dobruška - Olympia HK 1:2 (0:1), Nové Město - Rychnov n. K. 0:2 (0:1), Vysoká - Libčany 3:0 (1:0), Broumov - Slavia HK 1:4 (1:1), Jaroměř - RMSK Cidlina 1:3 (0:2), Č. Kostelec - Kratonohy 5:0 (1:0), L. Bělohrad - Chlumec n. C. 9:3 (4:0).