21 2016
Ťukes od fotbalistů Arsenalu, lob útočníka Stoke, přímý kop záložníka Chelsea, skákavá střela livepoolského středopolaře a nakonec parádní rána ofenzívního hráče West Hamu. Podívejte se na nejkrásnější góly 31. kola Premier League, jak je vybralo vedení soutěže.

5.Danny Welbeck: Everton - Arsenal 0:2

Ocenění získává akce, v úvodu utkání hosté soupeři nepůjčili míč, který putoval přes několik hráčů, z nichž každý s ním měl dva dotyky (Bellerin tři).

Sestřih akce začíná od chvíle, kdy Coquelin přebírá přihrávku ve středu pole, míč ještě vrátí dozadu na stopera Gabriela, který ho posune k Bellerínovi. O přihrávku si řekne Sánchez, narazí si s Özilem a přihraje mezi domácími obránci nabíhajícímu Wellbeckovi. Prvním dotykem udělá kličku brankáři a druhým skóruje.

Arsenal vedl od 7. minuty 1:0, náskok do poločasu zvýšil Iwobi.

4.Joselu: Watford - Stoke 1:2

Španělský útočník José Luis Sanmartín Mato známý pod fotbalovým jménem Joselu skóroval chytrým zakončením. Gólu předcházel odkop domácího brankáře Gomeze,který míč poslal přímo k nohám hostujícího hráče. Ten pohotové z první vyslal do brejku Joselua. A ten v plném běhu Gomeze přehodil. Krátce po přestávce tak zvýšil na 2:0 pro Stoke.

3.Cesc Fábregas: Chelsea - West Ham 2:2

Španělský záložník Cesc Fábregas v poslední minutě vyrovnal z penalty, čím udržel ligovou neporazitelnost Chelsea pod trenérem Hiddinkem - už čtrnáct utkání.

Ve výběru je jeho gól ze závěru poločasu, kterým vyrovnával na 1:1. Byla to nádherná střela z přímého kopu přes zeď.

2.Philippe Coutinho: Southampton - Liverpool 3:2

Brazilský záložník Coutinho se uvedl v 17. minutě svou typickou akcí. Z levé strany si navedl míč do středu hřiště na pravačku a z poměrně velké vzdálenosti vystřelil. Skákavá rána prošla do sítě i proto, že jeden z domácích stoperů se ránu snažil zastavit, ale promáchl, čímž zmátl brankáře, který reagoval pozdě a na míč nedoskočil.

Když pak vzápětí Sturridge zvýšil na 2:0, zdálo se, že Liverpool získá tři body. Ale Southampton po přestávce převedl parádní obrat.

1.Manuel Lanzini: Chelsea - West Ham 2:2

Parádní střela argentinského ofenzivního záložníka Manuela Lanziniho z 20 metrů pod břevno. Brankář Thibaut Courtois na ni nedosáhl. Lanzini v 17. minutě otevřel skóre zápasu, ve kterém West Ham dvakrát vedl.

1. Chelsea FC 14 11 1 2 32:11 34
2. Arsenal FC 14 9 4 1 33:14 31
3. Liverpool FC 13 9 3 1 32:14 30
4. Manchester City 14 9 3 2 30:15 30
5. Tottenham Hotspur 14 7 6 1 24:10 27
6. West Bromwich Albion 14 5 5 4 20:17 20
7. Manchester United 13 5 5 3 18:15 20
8. Everton FC 13 5 4 4 16:15 19