Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Gól s hráči na trávníku oslavil i fanoušek. Prošlo mu to

S TÝMEM SE RADUJE I FANOUŠEK. Ke kupě českých reprezentantů, jež slavila krásnou trefu Václava Pilaře, se přidal i fanoušek. | foto: AP

11 2011
Pohotový zákrok zdravotníka možná uchránil český fotbal od ostudy a vysoké pokuty. Pilařův gól vyběhl k postranní čáře s hráči slavit i jeden z fanoušků. Pořadatelé vůbec nezasáhli, zpět na tribunu jej vyvedl muž v oranžové kombinéze zdravotní služby.

Video: podívejte se na sestřih zápasu

Utkání Česko versus Černá Hora ve videoreportáži

V rohu hlavní tribuny seděli při barážovém utkání s Černou Horou diváci i v první řadě, kterou od hrací plochy dělí jen nízká zídka a mělký příkop. Fanoušci tam mají hráče takřka na dosah ruky. Takřka...

Fotogalerie

Když Václav Pilař v 63. minutě nádhernou střelou dostal český tým do vedení, sprintoval se zdviženou rukou slavit právě sem. Nutkání oslavit gól společně s fotbalisty nevydržel jeden z fanoušků a vběhl na trávník.

Vypadalo to, že byl sám překvapen, když mu nikdo nebránil.

Chvíli nesměle stál vedle oslavujících fotbalistů a sám zvedal ruce k nebesům, ale pak ten poslední krok udělal a objal české hráče.

Muž v šále sice stál těsně před postranní čárou, ale i tak těžce překročil všechna pravidla. Pořadatelé nezasáhli, a tak zakročil zdravotník. Muž, jenž měl v popisu práce odnášet na nosítkách zraněné fotbalisty, diváka odvedl zpět na tribunu, odkud hříšník sledoval zbytek zápasu.

Z ní pak viděl i druhý gól českého týmu.

Video: podívejte se na sestřih zápasu

Utkání Česko versus Černá Hora ve videoreportáži

Autor:
Témata: Václav Pilař


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze