Slavia nasadila v přípravě poprvé střelce Škodu, s Ufou ale hrála 0:0

Milan Škoda | foto: ČTK

12 2015
Útočník fotbalové Slavie Milan Škoda nastoupil po zranění poprvé do přípravného zápasu. Jeho přítomnost ale pražskému klubu příliš nepomohla, Slavia totiž v rámci rakouského soustředění hrála s ruskou Ufou bez branek. Škoda odehrál 57 minut.

Slavie na rakouském soustředění neprohrála, odjíždí z něj s bilancí tří nerozhodných výsledků a jedné výhry.

Letní příprava 2015

Jak se prvoligové týmy připravují na novou sezonu

Na soustředění v Seekirchenu vyhrála Dukla, která si poradila s nováčkem druhé rakouské ligy Austrií Salcburk 3:0. Jedinou branku ze hry dal v prvním poločase Daniel Tetour, po přestávce se Tomáš Berger i Jakub Považanec prosadili oba z pokutových kopů.

Ve zbývajících nedělních zápasech si Ostrava poradila 1:4 s Třincem, zatímco Brno se pro změnu utkalo s nováčkem druhé německé ligy Bielefeldem. Zbrojovka prohrála s Arminií 0:1 a potřetí za sebou vyšla střelecky naprázdno.