Výhra kodaňského FC se ale nerodila lehce. Po první půli totiž prohrával, až třemi brankami po přestávce zvrátil výsledek ve svůj prospěch.
Dánsko
Výsledky 13. kola: Vendsyssel - Horsens 0:1, Randers - Sönderjyske 1:1, Vejle - FC Kodaň 1:3, Aarhus - Aalborg 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Midtjylland | 13 | 8 | 4 | 1 | 31:11 | 28 |
2. | FC Kodaň | 13 | 9 | 1 | 3 | 29:13 | 28 |
3. | Esbjerg | 13 | 6 | 3 | 4 | 16:14 | 21 |
4. | Aalborg | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:15 | 19 |
5. | Horsens | 13 | 5 | 4 | 4 | 13:18 | 19 |
6. | Aarhus | 13 | 3 | 9 | 1 | 16:13 | 18 |
7. | Bröndby Kodaň | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:19 | 17 |
8. | Sönderjyske | 13 | 4 | 4 | 5 | 18:17 | 16 |
9. | Nordsjaelland | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:17 | 15 |
10. | Randers | 13 | 3 | 6 | 4 | 15:21 | 15 |
11. | Odense | 12 | 3 | 4 | 5 | 16:15 | 13 |
12. | Vejle | 13 | 2 | 6 | 5 | 11:19 | 12 |
13. | Vendsyssel | 13 | 3 | 3 | 7 | 13:22 | 12 |
14. | Hobro | 13 | 2 | 3 | 8 | 14:33 | 9 |
Belgie
Výsledky 11. kola: Anderlecht - Cercle Bruggy 4:2, Ostende - Gent 0:4, Charleroi - Waregem 3:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Genk | 11 | 9 | 2 | 0 | 33:11 | 29 |
2. | FC Bruggy | 11 | 8 | 2 | 1 | 29:11 | 26 |
3. | Anderlecht | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:12 | 23 |
4. | Antverpy | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:9 | 22 |
5. | Standard Lutych | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:10 | 19 |
6. | St. Truiden | 11 | 4 | 5 | 2 | 15:12 | 17 |
7. | Gent | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:21 | 17 |
8. | Charleroi | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:16 | 14 |
9. | Kortrijk | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:18 | 14 |
10. | Ostende | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:21 | 14 |
11. | Cercle Bruggy | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:22 | 12 |
12. | Waasland-Beveren | 11 | 1 | 7 | 3 | 13:15 | 10 |
13. | Eupen | 11 | 3 | 1 | 7 | 14:24 | 10 |
14. | Mouscron | 11 | 1 | 2 | 8 | 4:16 | 5 |
15. | Lokeren | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | 5 |
16. | Waregem | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:30 | 5 |
Turecko
Výsledky 9. kola: Rizespor - Konyaspor 1:1, Alanyaspor - Antalyaspor 0:1, Ankaragücü - Malatyaspor 1:0, Göztepe - Besiktas 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Genk | 11 | 9 | 2 | 0 | 33:11 | 29 |
2. | FC Bruggy | 11 | 8 | 2 | 1 | 29:11 | 26 |
3. | Anderlecht | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:12 | 23 |
4. | Antverpy | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:9 | 22 |
5. | Standard Lutych | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:10 | 19 |
6. | St. Truiden | 11 | 4 | 5 | 2 | 15:12 | 17 |
7. | Gent | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:21 | 17 |
8. | Charleroi | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:16 | 14 |
9. | Kortrijk | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:18 | 14 |
10. | Ostende | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:21 | 14 |
11. | Cercle Bruggy | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:22 | 12 |
12. | Waasland-Beveren | 11 | 1 | 7 | 3 | 13:15 | 10 |
13. | Eupen | 11 | 3 | 1 | 7 | 14:24 | 10 |
14. | Mouscron | 11 | 1 | 2 | 8 | 4:16 | 5 |
15. | Lokeren | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | 5 |
16. | Waregem | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:30 | 5 |
Rusko
Výsledky 11. kola: Dynamo Moskva - Petrohrad 1:0, Spartak Moskva - Tula 2:3, FK Krasnodar - Groznyj 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Genk | 11 | 9 | 2 | 0 | 33:11 | 29 |
2. | FC Bruggy | 11 | 8 | 2 | 1 | 29:11 | 26 |
3. | Anderlecht | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:12 | 23 |
4. | Antverpy | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:9 | 22 |
5. | Standard Lutych | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:10 | 19 |
6. | St. Truiden | 11 | 4 | 5 | 2 | 15:12 | 17 |
7. | Gent | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:21 | 17 |
8. | Charleroi | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:16 | 14 |
9. | Kortrijk | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:18 | 14 |
10. | Ostende | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:21 | 14 |
11. | Cercle Bruggy | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:22 | 12 |
12. | Waasland-Beveren | 11 | 1 | 7 | 3 | 13:15 | 10 |
13. | Eupen | 11 | 3 | 1 | 7 | 14:24 | 10 |
14. | Mouscron | 11 | 1 | 2 | 8 | 4:16 | 5 |
15. | Lokeren | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:22 | 5 |
16. | Waregem | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:30 | 5 |
Polsko
Výsledky 12. kola: Zaglebie Lubin - Plock 3:3, Legia Varšava - Wisla Krakov 3:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bialystok | 12 | 7 | 2 | 3 | 19:14 | 23 |
2. | Gdaňsk | 12 | 6 | 4 | 2 | 21:14 | 22 |
3. | Legia Varšava | 12 | 6 | 4 | 2 | 19:15 | 22 |
4. | Wisla Krakov | 12 | 6 | 3 | 3 | 23:13 | 21 |
5. | Gliwice | 12 | 6 | 3 | 3 | 18:16 | 21 |
6. | Poznaň | 12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 20 |
7. | Kielce | 12 | 5 | 4 | 3 | 16:14 | 19 |
8. | Gdyně | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:12 | 17 |
9. | Zaglebie Lubin | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:20 | 17 |
10. | Štětín | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:15 | 13 |
11. | Vratislav | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:17 | 12 |
12. | Legnica | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:23 | 12 |
13. | Plock | 12 | 2 | 5 | 5 | 17:23 | 11 |
14. | Sosnowiec | 12 | 2 | 4 | 6 | 18:25 | 10 |
15. | Zabrze | 11 | 1 | 6 | 4 | 11:17 | 9 |
16. | Cracovia Krakov | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:17 | 7 |
Nizozemsko
Výsledky 9. kola: Breda - Tilburg 2:2, Almelo - Groningen 4:1, Feyenoord Rotterdam - Zwolle 3:0, Venlo - Haag 2:0, Sittard - Graafschap 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 9 | 9 | 0 | 0 | 36:3 | 27 |
2. | Ajax Amsterodam | 9 | 7 | 1 | 1 | 25:4 | 22 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:10 | 20 |
4. | Almelo | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:19 | 19 |
5. | Venlo | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 14 |
6. | Alkmaar | 9 | 3 | 3 | 3 | 18:15 | 12 |
7. | Arnhem | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:11 | 12 |
8. | Excelsior Rotterdam | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | 12 |
9. | Utrecht | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:12 | 12 |
10. | Haag | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:20 | 11 |
11. | Tilburg | 9 | 2 | 4 | 3 | 17:18 | 10 |
12. | Heerenveen | 9 | 2 | 4 | 3 | 20:22 | 10 |
13. | Sittard | 9 | 2 | 4 | 3 | 17:19 | 10 |
14. | Zwolle | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | 10 |
15. | Emmen | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:24 | 8 |
16. | Graafschap | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:20 | 7 |
17. | Breda | 9 | 1 | 1 | 7 | 10:23 | 4 |
18. | Groningen | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:19 | 4 |