40. P. Trapp, 56. M. Jiránek, 71. J. Rezek, 86. T. Majtán
58. J. Krob, 65. M. Fillo

Střely na branku: 9:8; Střely mimo: 7:7; Rohové kopy: 7:10
Počet diváků: 1 867 (24 % z kapacity 7 900)

Dobré sobotní odpoledne, fotbalová Příbram má proti Teplicím sedmý pokus na to, aby poprvé sezoně bodovala a vstřelila gól. Zatím je poslední s nulou a strašidelným skóre 0:13.

Hráči už jsou nastoupení na hrací ploše. Domácí mají černé dresy se zelenými pruhy. Tepličtí budou hrát v obvyklé žluto-modré kombinaci.

Příbrami zatím nepomohla ani změna trenéra, Martina Pulpita po čtvrtém kole nahradil Petr Rada. Dnes ho čeká střet s týmem, v němž v minulosti čtyřikrát působil. Teplickou minulost mají i domácí ofenzivní hráči Rezek a Mahmutovič.

Teplice jsou s devíti body šesté, dosud prohrály jen s Mladou Boleslaví. V minulém kole doma remizovaly se Slavií 2:2.

FK PříbramPříbram(4-5-1)

13 Hruška
Hruška
12 Ferrara
Ferrara
46. min Laňka o hráči
Pecháček
84. min Brandner o hráči
10 Rezek
Rezek
32 Borek
Borek
78. min Mahmutovič o hráči

Nivaldo
61. min Vachoušek o hráči
Vaněček
86. min Potočný o hráči

Rozhodčí: Zelinka - Pochylý, Peřina
Počet diváků: 1 867

1

Začal první poločas utkání Příbram - Teplice
Rozehráli hosté.

1

První teplický nákop po pár vteřinách směřoval na hrot na Vaněčka, ale na podmáčeném trávníku míč rychle proskákal do zámezí.

2

Po výkopu Hrušky a hlavičkovém souboji, v němž byl Borek, vhazují domácí.

3

Teplický Vondrášek posouval míč podél pravé strany na Horu, kterého zezadu fauloval Ferrara.

4

Za odraženým míčem po centru Vondráška se natahoval Ljevakovič, ale před ním zakročil Borek.

5

Další teplický centr z pravé strany, tentokrát z kopačky Nivalda. Příbramští odvrátili míč do zámezí.

6

První roh pro Příbram po zblokovaném centru Pilíka z pravé strany.

7

Grigar místo stažení míče ze vzduchu raději jen boxoval balon na jistotu za sebe. A tam už se k němu Jiránek nedostal.

8

Hosté dostali výhodu od rozhodčího po zákroku Krameše, šli do rychlého brejku, jenže kombinaci ve finálové fázi uspěchali a míč se snadno dostal k brankáři Hruškovi.

9

První roh také pro Teplice, bude ho kopat Krob.

10

Domácí mohli jít do brejku, jenže to by Pilík dlouho nesměl být osamocený v útoku. Počkal na dobíhající hráče z druhé vlny, ale přihrávka doprava na Trappa nebyla přesná.

11

Nepříjemný centr teplického Kroba z pravé strany vyboxoval Hruška mimo vlastní pokutové území.

12

Nivaldo chtěl po souboji na levé straně roh, ale rozhodčí ukázal: Odkop od brány. A Hruška už si staví míč.

14

David Vaněček (Teplice) vstřelil gól. Příbram - Teplice 0:1
Ze třetího rohu Teplice udeřily. Centroval Krob, k míči se natlačil Vaněček a nasměroval ho hlavou přesně k tyči.

16

Po Jeřábkově ruce pár metrů před vlastním pokutovým územím rozehrávají Příbramští zajímavou standardní situaci.

18

Byl to Ferrera, kdo pálil, ale bránu přestřelil o dva metry.

20

Trapp vpravo u pomezní čáry přistrčil Filla, aniž by chtěl hrát míč. Rozhodčí hned odpískal nedovolený zákrok.

21

Diváci tleskají Majtánově střele zhruba ze 24 metrů, která těsně minula vzdálenější tyč. První světlý moment Příbrami v utkání.

22

Příbramský Jiránek si teď na obranné linii trochu zavařil, jako jeden z posledních šel do kličky a musel být rád, že ho Ljevakovič fauloval.

24

Krob rozehrával standardní situaci Teplic zhruba z 35 metrů, proti centru vystoupil Hruška, ale k míči se v pokutovém území nedostal a balon pak proskákal do zámezí.

25

Čtvrtý roh Teplic.

25

Míč si postavil Fillo, ale Majtán odhlavičkoval centr do autu.

27

Příbrami chybí jakákoliv mezihra, domácí v podstatě nejsou schopní udržet alespoň chvíli míč.

27

Ferrara poslal míč na pátý teplický roh.

29

Na poloprázdném příbramském stadionu je nejvíc slyšet domácí trenér Rada, ale ani jeho pokyny zatím nepomáhají.

31

Kučera zariskoval a zaváhal při teplické rozehrávce, domácí Krameš už se rozbíhal do sóla, ale rozhodčí mu nakonec odpískal drobné přistrčení.

33

Trapp vypálil zpoza pokutového území, rána vnějším nártem se však točila směrem od brány. Grigar letěl za míčem, ale zasahovat nemusel.

35

Tomáš Majtán (Příbram) vstřelil gól. Příbram - Teplice 1:1
Příbram skóruje poprvé v nové sezoně a srovnává na 1:1. Po rohu nejprve Rezek trefil hlavou břevno, od něj se míč odrazil k Jiránkovi a jeho střelu z pár metrů ještě tečoval Majtán.

38

Odražený míč po teplickém rohu napálil z první z hranice šestnáctky Kučera a minul sotva o metr! Hosté se mohli rychle vrátit do vedení.

40

Žlutou kartu dostal Petr Trapp (Příbram)

42

Hora se tlačil k centru Kroba zleva, ale míč stáhl ze vzduchu brankář Hruška.

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Marco Ferrara, nahradil ho Denis Laňka
Ferrara nedohrál první poločas, kvůli zdravotním problémům pravděpodobně v oblasti třísel musel být ošetřen a po pauze už nenastoupil.

48

Teplický Fillo to přehnal na pravé straně se snahou dostat se k míči a fauloval.

51

V úvodních minutách druhé půle bylo tempo dost mdlé, ale teď Příbram rozpohybovala hru a získala roh.

52

Odražený míč posílal střídající Laňka z hranice šestnáctky zpátky na bránu, ovšem přestřelil.

54

Další příbramský roh.

56

Domácí už se radovali z druhého gólu po hlavičce Treglera a dorážce Jiránka na zadní tyči, ale domácí stoper hrál rukou a navíc dostává žlutou kartu. Diváci se dost zlobí.

56

Žlutou kartu dostal Martin Jiránek (Příbram)

57

Do vedení mohly jít i Teplice! Hosté se prokombinovali až těsně před pokutové území, kde si srovnal míč Kučera a přízemní ranou těsně minul tyč.

58

Žlutou kartu dostal Jan Krob (Teplice)

60

Domácí jsou ve druhé půli podstatně aktivnější, mnohem víc kontrolují míč a dostávají se i do zajímavých pozic.

61

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Alves Freitas Santos Nivaldo, nahradil ho Štěpán Vachoušek

62

Teplický Fillo si ve středu hřiště pokryl míč, byl přistrčený Rezkem a rozhodčí odpískal přímý kop.

63

Tepličtí rozehráli nečekaně rychle, míč směřoval k Jeřábkovi, který hlavičkoval kousek od penaltového puntíku nad bránu.

64

Grigar byl už poněkolikáté nejistý při zákroku, znovu se nedostal k míči a u branky za něj musel zaskočit Vondrášek.

65

Žlutou kartu dostal Martin Fillo (Teplice)

67

Hezký průnik Filla, jehož přihrávku na malé vápno zblokoval Jiránek, dnešní defenzivní jistota Příbrami. Z rohu Teplice nic nezískaly.

68

A vzápětí se na druhé straně k rohu dostává Příbram.

71

Slabší pasáž hry, teď je to překopávaná z jedné strany na druhou.

71

Žlutou kartu dostal Jan Rezek (Příbram)

73

David Vaněček (Teplice) vstřelil gól. Příbram - Teplice 1:2
Teplice předvedly nenápadnou, leč tím účinnější akci a podruhé vedou. Ljevakovič odcentroval k Vaněčkovi, který dal druhý gól.

75

Teplický brankář Grigar vyrazil ven od brankové čáry proti míči a před Majtánem ho chytil do náruče.

76

Do hry se chystá exteplický Mahmutovič.

78

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Tomáš Borek, nahradil ho Aidin Mahmutovič

79

A změnu provedou i Teplice, do hry pošlou Potočného.

80

Po průniku Mahmutoviče pravou stranou do pokutového území se diváci nadějeplně nadechovali, jenže Laňka fauloval a z akce nic nebylo.

84

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Michal Pecháček, nahradil ho Patrik Brandner

85

Patrik Brandner (Příbram) vstřelil gól. Příbram - Teplice 2:2
Příbramský roh kopal Pilík, v pokutovém území zůstal úplně volný Brandner a po minutě na hřišti vyrovnává krásnou trefou na 2:2.

86

Žlutou kartu dostal Tomáš Majtán (Příbram)

86

Střídání Teplice: ze hřiště odešel David Vaněček, nahradil ho Roman Potočný

88

Další roh Příbrami, znovu si míč chystá Pilík.

89

Tepličtí odvrátili centr zpět k Pilíkovi, jeho další nabídku chytil Grigar.

90

Nastavují se tři minuty. Na začátku té první Potočný pálil z přímého kopu z 24 metrů a Hruška vyrazil míč na roh.

90

Aidin Mahmutovič (Příbram) vstřelil gól. Příbram - Teplice 3:2
To je závěr! Po přetaženém centru Pilíka na zadní tyč Grigar vyrazil míč k Mahmutovičovi, který snad patou dostal míč přes Lüftnera do odkryté brány. Nejspíš sestřelil svůj bývalý klub. Z nastavení zbývá minuta.

90

Příbram nepoložilo, že dvakrát prohrávala a slaví první vítězství v sezoně. Teplice sestřelil ve druhé nastavené minutě Mahmutovič, jejich bývalý hráč.