Dobré odpoledne, vítáme vás u on-line reportáže o osmifinálové odvety Poháru Česko pošty mezi domácí Plzní a třetiligovými Domažlicemi.
1
Začal první poločas utkání Plzeň - Domažlice
1
První zápas, který se hrál ještě na podzim, vyhrála Plzeň 3:0. Odveta je tedy jen formalitou. I proto kouč Uhrin nepostavil stabilní hráče. Z nich je na hřišti jen Hořava, v posledním zápase v Olomouci dostal šanci v základní sestavě ještě Kovařík.
2
Domácí zahrávali roh, ale po centru Končala se hosté ubránili.
3
Oba kluby úzce spolupracují, domažlický brankář Ticháček je trenérem mládežnických gólmanů v Plzni. Na hostování jsou v Domažlicích Petráček a Růžička. Bauer a Javorský nastupovali za mládežnické týmy. Javorský patří ke skalním fanouškům Viktorie, je jedním z nich, který se podílí na vymýšlení chorea.
4
První střelu na bránu vyslali i hosté, Bolka však neohrozili.
5
Hostující Petráček napřáhl ke střele, ale domácí mu ji zblokovali. Předtím hlavičkoval vedke Petráček.
7
Hosté jsou překvapivě aktivnějším týmem.
8
Utkání sleduje hrstka diváků, na tribunách jich může být kolem 1500. Dorazili i fanoušci, kteří podporují hosty. "Jiskra, Jiskra," skandují.
9
Domácí Štípek se uvolnil na pravé straně, na jeho centr si nabíhal Veselinovič, ale v pádu hlavou poslal míč vedle.
12
První velká šance zápasu, měli ji domácí: Hořava se po pěkné individuální akci probil až před Ticháčka, ale ten včasným vyběhnutím Domažlice podržel.
14
Hostjící Pyrka střílel z hranice vápna vedle.
17
V posledních minutách se hra odehrává mezi šestnáctkami, ani jeden tým si nedokáže probít do šance.
22
Povedená akce domácích, míč putoval od Štípka přes Hrdličku až k Hořavovi, přes kterým v rozhodující chvíli zasáhl hostující obrana.
23
Šance Plzně: po rohovém kopu hlavičkoval Wágner těsně vedle.
25
Domácí Hrdlička vypálil levačkou z hranice vápna, Ticháček kryl.
28
V posledních minutách je Plzeň aktivnějším týmem, hosté se na soupeřovu polovinu téměř nedostávají.
30
Dvakrát za sebou to z dálky zkusil Veselinovič, ale hostující bránu o dost minul.
33
Ojedinělá akce hostů, na útočnou polovinu se vydal stoper Bauer a povedenou technickou střelou protáhl gólmana Bolka.
35
Tyč. Skórovat mohli hosté. Závar před plzeňskou brankou, do míče se opřel Braun a trefil tyč.
40
Levý plzeňský záložník Končal se snažil probít do vápna soupeře, ale před domažlickou obranu se nedostal.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0.
45
Během závěru první půle kouč Uhrin poslal rozcvičovat Rezka s Ďurišem, kteří zřejmě naskočí už od začátku druhé půle.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Plzeň - Domažlice
46
Střídání: Plzeň: ze hřiště odešel Tomáš Hořava, nahradil ho Michal Ďuriš.
46
Střídání: Plzeň: ze hřiště odešel Jan Kovařík, nahradil ho Jan Rezek.
47
Možnost pro Domažlice, Bezděk se protáhl kolem Hubníka, jeho střelu Bolek vyrazil nohama.
48
Další možnost hostů, ránu Petráčka opět chytá Bolek.
50
Důležité Góly
Jan Rezek (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - Domažlice 1:0
Hostující brankář Ticháček neudržel centr Štípka a střídající Rezek zblízka doklepl do sítě.
55
Šance pro Plzeň, hlavičku Chocholouška hosté odvraceli z brankové čáry.
57
Vítězslav Hrdlička (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - Domažlice 2:0
I druhý gól padl po zmatcích v obraně Domažlic, pohotovou dorážkou se prosadil Hrdlička.
59
Střídání: Plzeň: ze hřiště odešel Tomáš Wágner, nahradil ho Marek Bakoš.
62
Plzeňský Hrdlička byl blízko druhého gólu v zápase, ale na Štípkovu přihrávku nedosáhl.
63
Další tyč! Tentokrát brankovou konstrukci branky hostů trefuje Bakoše, který hlavičkoval zcela osamocen.
66
Končal dlouhým pasem našel Štípka, ale jeho pokus Ticháček zneškodnil.
69
Michal Ďuriš (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - Domažlice 3:0
Mezi střelce se zapisuje i druhý střídající hráč, Ďuriš dorazil střelu Štípka, kterou Ticháček vyrazil.
71
Dopředu se vydali hosté, ale ránu Bauera domácí obrana srazila na roh.
72
Michal Ďuriš (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - Domažlice 4:0
Domácí střílí gól z rychlého brejku, kterému předcházel roh Domažlic. Ďurišovu střelu Ticháček vyrazil, ale míč se dostal zpátky ke střelci, který brankáře překonal tentokrát hlavou.
74
Střídání: Domažlice: ze hřiště odešel Tomáš Petráček, nahradil ho Libor Bláha.
74
Žlutou kartu dostal Michal Lukeš (Plzeň)
za faul.
76
Počet diváků 2 038 (17 % z kapacity 11 700)
76
Žlutou kartu dostal Mladen Veselinovič (Plzeň)
za zastavení nadějné akce.
77
Střídání: Domažlice: ze hřiště odešel Luděk Leitl, nahradil ho Ivo Vojtko.
78
Bakoš střílel do odkryté brány, ale střelu vykopl jeden z hostujících obránců.
82
Střídání: Domažlice: ze hřiště odešel Pavel Javorský, nahradil ho Martin Buršík.
84
Hostující Javorský kličkoval v pokutovém území, ale poté o míč přišel.
85
Utkání se v klidu dohrává.
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 4:0.

Kovařík
46. min Rezek o hráči
Štípek
Hořava
46. min Ďuriš o hráči
Hrdlička
Veselinovič
Končal
15 Wágner
Wágner
59. min Bakoš o hráči

Leitl
77. min Vojtko o hráči
Mužík
8 Braun
Braun
Javorský
82. min Buršík o hráči
Petráček
74. min Bláha o hráči