Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Příjemné nedělní odpoledne. Vítáme vás u on-line reportáže z utkání Kladno - Příbram, které rozhodčí Jílek zahájí v 17 hodin.

Ani jednomu z dnešních soupeřů se v 1. ligovém kole nepodařilo zvítězit. Kladno uhrálo remízu 1:1 v Liberci. Příbramští byli velmi blízko stejnému výsledku, v poslední minutě ale domácí Baník skóroval a na Bazalech si nechal všechny tři body.

1

Začal první poločas utkání Kladno - Příbram

2

Příbram měla hned v úvodu utkání velkou šanci. Osamocený Filip Dort se v pokutovém území dostal k míči, branku ale přestřelil.

Hajník
71. min Moravec o hráči
Tatanašvili
76. min Zachariáš o hráči
7 Klinka
Klinka
64. min Šilhan o hráči

Borek
27. min Tarczal o hráči
21 Dort
Dort
66. min Dos Santos o hráči
10 Fantiš
Fantiš
71. min Pilík o hráči

5

Hosté jsou aktivnější a tlačí se před Pavlíkovu bránu. Kladenský gólman si však s Klesovou hlavičkou v pohodě poradil.

8

Fantiš se dostal za vápnem k odraženému míči. Jeho tvrdá střela prolétla metr na brankou.

10

Pavlík rychle vykopl od branky a Kladenští se hnali ve třech na jediného obránce. Zoubele ale zapomněl míč za sebou.

12

Daniel Huňa, příbramský kapitán, střílel zpoza pokutového území. Brankář Pavlík si s jeho nepovedeným pokusem bez problémů poradil.

15

Kladno poprvé ohrozilo hostující branku. Klinka se obtočil kolem obránce a ze čtyř metrů mířil k pravé tyči. Gólman Krbeček jeho střelu zlikvidoval.

18

Szabo střílel z velké dálky. Žádné velké nebezpečí to pro Krbečka nebylo - se střelou si v pohodě poradil.

18

Žlutou kartu dostal Tomáš Strnad (Kladno)

22

Žlutou kartu dostal Paulo Rodriguez Da Silva (Příbram)

23

Po faulu Rodriguese domácí rozehrávali standardní situaci. Gólman Krbeček Szabův centr podběhl a k hlavičce se dostal Tatanashvili. Branku těsně minul.

27

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Tomáš Borek, nahradil ho Daniel Tarczal

29

Klinka se protáhl v pokutovém území mezi dvěma příbramskými obránci, jeho následnou střelu ale zblokoval Muller.

33

Hosté zahrávali roh. Po Dortově rozehrání se k hlavičce dostal Muller, míč prolétl jen pár centimetrů na brankou.

36

Rodrigues kličkoval před pokutovým územím Kladna. Když získal dostatek prostoru ke střele, vypálil nad úroveň břevna.

39

Huňa se pokoušel o střelu, jeho ránu z 25 metrů srazili domácí obránci.

41

Nad Kladnem se protrhla mračna, létají blesky a fouká prudký vítr. Diváci, oblečení jen do letního oblečení, houfně opouštějí tribuny.

44

Daniel Huňa (Příbram) vstřelil gól. Kladno - Příbram 0:1
Dort nacentroval do pokutového území, kam si naběhl osamocený Huňa, po jehož hlavičce se Pavlík natahoval marně.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1

45

Start druhého poločasu se zatím odkládá. Nad Kladnem bouří, na trávník padá prudký liják, před chvílí dokonce i kroupy. Tribuny se v předchozích minutách úplně vyprázdnily.

45

Rozhodčí Jílek prodlouží přestávku o patnáct minut.

45

Rozhodčí se radí, jestli by nebylo lepší odložit zápas. Rozhodne se během několika minut.

45

Zápas bude pokračovat. Rozhodčí se prošli po hřišti, na kterém stojí kaluže vody, a poslali obě mužstva na rozmáčený trávník.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Kladno - Příbram

48

Kladno se tlačí dopředu. Útoky domácích ale vytrvale zastavuje obrana hostů, které pomáhají i kaluže před pokutovým územím.

50

Centr Klinky hosté odvrátili.

53

Dlouhý pas do pokutového území Příbrami vyboxoval gólman Krbeček.

56

Domácí se protlačili k hlavičce, která prolétla těsně vedle levé tyče. Po srážce útočníků s gólmanem došlo k velké strkanici, kterou zastavila až trojice sudích.

58

Příbram v rychlém protiútoku přečíslila obranu Kladna. Rodrigues se ale zastavil v louži a Fantiš o míč vzápětí přišel.

61

Strnad v obrovské šanci! Kladenský záložník hlavičkoval z malého pokutového území přímo do náruče gólmana Krbečka.

64

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Tomáš Klinka, nahradil ho Jaromír Šilhan

66

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Filip Dort, nahradil ho Filipe Dos Santos

68

Hosté zahrávali rohový kop. Kladenská obrana si v pohodě poradila.

70

Další roh Příbrami končí Rodriguesovou střelou mimo.

71

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Lukáš Hajník, nahradil ho Jan Moravec

71

Střídání Příbram: ze hřiště odešel Antonín Fantiš, nahradil ho Tomáš Pilík

73

Moravec centroval do pokutového území, tam si na hlavičku naskočil Zoubele. Trefil tyč!

74

Kladno zahrávalo roh, hostující obrana si poradila.

75

Počet diváků 2 645

76

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Dimitri Tatanašvili, nahradil ho Michal Zachariáš

81

Dos Santos sprintoval za dlouhým nákopem, gólman Pavlík ale stihl míč těsně před ním ukopnout.

84

Kladno mělo další šance: nejprve Šilhan jen těsně nedoskočil na centr, následně Strnad protáhl střelou Krbečka.

89

Filipe Dos Santos (Příbram) vstřelil gól. Kladno - Příbram 0:2
Tarczal zatáhl míč po lajně a do pokutového území nahrál Dos Santosovi. Ten vystřelil přesně k tyči.