Góly: 43. L. Volešák (pen.), 62. I. Táborský

Střely na branku: 9:2; Střely mimo: 9:7; Rohové kopy: 8:6
Počet diváků: 4 650 (93 % z kapacity 5 000)

Začal první poločas utkání Ml. Boleslav - Č. Budějovice

1

Výkop zápasu obstarali hosté, kteří přijeli ve značně poslepované sestavě.

5

Budějovice hned od začátku dávají najevo, že nebudou nikam pospíchat. V prvních pěti minutách se jejich hráči nechali už dvakrát ošetřovat.

6

První roh domácích hosté úspěšně odvrátili.

Kysela
85. min Holub o hráči
Matějovský
26 Abraham
Abraham
Poláček
70. min Sedláček o hráči
10 Kulič
Kulič
16 Pecka
Pecka
80. min Rajnoch o hráči

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-4-2)

Filipko
13 Plocek
Plocek
58. min Gruber o hráči
Kladrubský
11 Žižka
Žižka
2 Bureš
Bureš
46. min Peroutka o hráči
20 Adamec
Adamec
Volešák
Dvořák
87. min Mrkvička o hráči

10

Zatím se hraje ve středu hřiště, domácí jsou podle předpokladů útočnějším týmem, ale zatím jediný střelecký pokus vyslal hostující záložník Černý. Jeho střelu, která skončila vedle domácí branky však boleslavský brankář Kučera v klidu kontroloval.

11

Žlutou kartu dostal Miloš Brezinský (Ml. Boleslav)

12

Do šance se dostával hostující Táborský, ale zastavil ho ofsajd.

14

Luboš Pecka (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 1:0
Boleslavský Pecka rozjásal domácí diváky po pěkné akci Kuliče, který dostal pas za hostující obránce a předložil Peckovi přihrávku na malé vápno. Zcela nekrytý Pecka placírkou z bezprostřední blízkosti nedal hostujícímu brankáři Filipkovi žádnou šanci.

18

Stoprocentní příležitost Boleslavi. Útočníci domácích Kulič a Pecka postupovali sami na hostujícího brankáře Filipka, ten vyběhl, skočil Peckovi pod nohy a míč mu ukopl.

20

Kdyby Boleslav proměňovala čisté gólové šance mohlo to být tři nula. Budějovický Žižka ztratil zbytečně míč, kterého se zmocnil Kulič. Hostující brankář Filipko proti němu vyběhl, Kulič nahrál Poláčkovi a ten ze šestnácti metrů netrefil prázdnou branku Budějovic.

22

Žlutou kartu dostal Jakub Bureš (Č. Budějovice)

25

Žlutou kartu dostal Ivo Táborský (Č. Budějovice)

28

Tlak domácích z posledních minut polevil, hraje se opět spíše ve středu hřiště. Domácí se trochu stáhli a čekají na soupeře.

30

Domácí postupovali ve čtyřech proti čtyřem bránícím hráčům hostů, nadějná akce skončila u Poláčka, kterému se nepodařilo odcentrovat. Hosté odvrátili na roh.

32

Žlutou kartu dostal Ladislav Volešák (Č. Budějovice)
Budějovický Volešák se řítil do pokutového území domácích a upadl po souboji s Ševinským. Hosté se dožadovali pokutového kopu, ale přišla žlutá karta pro Volešáka, který ani neprotestoval.

38

Kulič obešel i brankáře hostů, ale z úhlu nedokázal zakončit a o míč přišel.

42

Jan Kysela (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 2:0
Hosté odvraceli několik centrů domácích, ale nedokázali míč dostat na soupeřovu polovinu, přišel další centr a Kysela asi z dvaceti metrů trefil míč z první přízemní ranou k tyči.

43

Ladislav Volešák (Č. Budějovice) proměnil pokutový kop. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 2:1
Volešák snižuje nekompromisní ranou pod břevno. Penalta se kopala za faul Brzezinského na Svátka.

48

Odražený míč napálil z hranice šestnáctky z voleje domácí Matějovský. Jeho bomba mířila pod břevno branky hostů. Budějovický brankář ji vytlačil na roh.

48

Úvodní minuty druhého poločasu se odehrávají pouze na polovině hostujícího týmu.

51

Domácí Kulič s Matějovským výborně napadali rozehrávku hostů. Budějovický Žižka v souboji s Kuličem, který na něj vystartoval upadl, čímž si chtěl vynutit faul. Rozhodčí nechal pokračovat ve hře, ale Kulič s Matějovským, kteří postupovali pouze na jednoho obránce si nedokázali přesně přihrát.

56

Na nosítkách je odnášen hostující Plocek.

58

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Jaromír Plocek, nahradil ho Jan Gruber

59

Luboš Pecka (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 3:1
Luboš Pecka se prosadil hlavou po rohu Marka Kuliče.

62

Ivo Táborský (Č. Budějovice) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 3:2
Gruber, který je na hřišti sotva čtyři minuty nacentroval před domácí branku, kam si naběhl Táborský, který špičkou kopačky přes celou branku snížil a zdramatizoval tak vývoj utkání.

64

Domácí si koledují o vyrovnání. Gruber postupoval z úhlu sám na branku, ale trefil jen boční síť boleslavské branky.

68

Po rohu hostů se k hlavičce protlačil budějovický Táborský a jen těsně minul domácí branku.

68

Hosté jsou stále aktivní, v těchto minutách se hraje na polovině domácích.

70

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Tomáš Poláček, nahradil ho Tomáš Sedláček

72
Červená karta

Červenou kartu dostal Ivo Táborský (Č. Budějovice)
Táborský obdržel červenou kartu po běžeckém souboji s domácím Sedláčkem asi na polovině hřiště. Sedláček byl o něco rychlejší odehrál míč a Táborský trefil pouze jeho nohy. Dostal žlutou kartu, která byla v tomto utkání pro něj druhá.

76

Po vyloučení Táborského opadla i útočná aktivita hostů. Domácí si hlídají náskok a drží hosty ve velké vzdálenosti od své branky.

78

Domácí diváci vyvolávají jméno svého oblíbence Radima Holuba a vyžadují si jeho příchod na trávník.

80

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Luboš Pecka, nahradil ho Jan Rajnoch

83

Hostující Gruber dostal přihrávku ze středu hřiště a z úhlu z pravé strany těsně minul domácí branku.

84

Na tribunu byl vykázán domácí trenér Uhrin. Zůstává však těsně za domácí lavičkou a nadále uděluje pokyny svým svěřencům.

85

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Jan Kysela, nahradil ho Radim Holub

87

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Ivan Dvořák, nahradil ho Václav Mrkvička

88

Žlutou kartu dostal Tomáš Sedláček (Ml. Boleslav)

90

Jan Rajnoch (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Č. Budějovice 4:2
Hosté otevřeli hru ve snaze o vyrovnání. Domácí se tak často dostávali do přečíslení a při jedné z takových akcí kličkoval v pokutovém území hostů Kulič, přenechal míč Rajnochovi, který střelou asi z deseti metrů definitivně sebral hostům naději na zisk bodu.