Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Liga mistrů 2005-6

Finále

finále (17. května v Paříži)

Arsenal Barcelona 1:2

Semifinále

semifinále (18. a 19. dubna -25. a 26. dubna 2006)

Arsenal Villarreal 1:0 0:0
AC Milán Barcelona 0:1 0:0

Čtvrtfinále

čtvrtfinále (28. a 29. března -4. a 5. dubna 2006)

Arsenal Juventus 2:0 0:0
Lyon AC Milán 0:0 1:3
Inter Villarreal 2:1 0:1
Benfica Barcelona 0:0 0:2

Osmifinále

osmifinále (21. a 22. února - 7. a 8. března 2006)

Chelsea Barcelona 1:2 1:1
Real Madrid Arsenal 0:1 0:0
Brémy Juventus 3:2 1:2
Bayern AC Milán 1:1 1:4
Eindhoven Lyon 0:1 0:4
Ajax Inter Milán 2:2 0:1
Benfika Liverpool 1:0 2:0
Rangers Villarreal 2:2 1:1

LOS A VÝSLEDKY TABULKY SKUPIN

A

B

C

D

Bayern Arsenal Barcelona Manchester U. 
Juventus Ajax Panathinaikos  Villarreal
Bruggy  Sparta Brémy Lille
Rapid Thun Udine Benfica

E

F

G

H

AC Milán Real Madrid Liverpool Inter Milán
Eindhoven Lyon Chelsea Porto
Schalke Olympiakos Anderlecht Gl.Rangers
Fenerbahce Rosenborg Betis Artmedia

 

3. předkolo (9., 10. srpna a 23., 24. srpna 2005)
Anderlecht - Slavia 2:1, 2:0
Basilej - Werder Brémy 2:1, 0:3
Petržalka - Partizan 0:0, 0:0 4:3 pen.
Šachtar Doněck - Inter Milán 0:2, 1:1
Steaua - Rosenborg 1:1, 2:3
Manchester United - Debrecín 3:0, 3:0
Malmö - Thun 0:1, 0:3
Everton - Villarreal 1:2, 1:2
CSKA Sofie - Liverpool 1:3, 1:0
Sporting Lisabon - Udine 0:1, 2:3
Valerngen - FC Bruggy 1:0, 0:1 3:4 pen.
Rapid Vídeň - Lokomotiv 1:1, 1:0
Famagusta - Glasgow Rangers 1:2, 0:2
Bröndby - Ajax 2:2, 1:3
Betis Sevilla - Monako 1:0, 2:2
Wisla Krakow - Panathinikos 3:1, 1:4  po prodl.

2. předkolo (26., 27. července a 2., 3. srpna)
Valerenga Oslo - Haka Valkeakoski 1:0 a 4:1
FBK Kaunas - Liverpool 1:3 a 0:2
Anderlecht - Něftči Baku 5:0 a 0:1
Dynamo Kyjev - FC Thun 2:2 a 0:1
Anorthosis Famagusta - Trabzonspor 3:1 a 0:1
Dinamo Tbilisi - Bröndby Kodaň 0:2 a 1:3 
Artmedia Petržalka - Celtic Glasgow 5:0 (1:0)
F91 Dudelange (Luc.) - Rapid Vídeň 1:6 a 2:3
Partizan Bělehrad - Šerif Tiraspol (Mold.) 1:0 a 1:0
Malmö FF (Švéd.) - Maccabi Haifa (Izr.) 3:2 a 2:2 
Rabotnički Skopje (Mak.) - Lokomotiv Moskva 1:1 a 0:2
FC Shelbourne (Ir.) - Steaua Bukurešť 0:0 a 1:4 
SK Tirana - CSKA Sofie 0:2 a 0:2
VSC Debrecín (Maď.) - Hajduk Split (Chorv.) 3:0 a 5:0

 

1. předkolo (12./13. července a 19./20. červencce)
Dinamo Minsk (Běl.) - Anorthosis Famagusta (Kypr) 1:1 a 0:1
F91 Dudelange (Luc.) - NK Zrinjski (Bosna) 0:1 4:0 po prodl.
Haka Valkeakoski (Fin.) - Pjunik Jerevan (Arm.) 1:0 a 2:2
Glentoran Belfast (Sev. Ir.) - FC Shelbourne (Ir.) 1:2 a 1:4
HB Tórshavn (Faer. ostr.) - FBK Kaunas (Lit.) 2:4 a 0:4
ND Nova Gorica (Slovin.) - FK Tirana (Alb.) 2:0 a 0:3
Kajrat Almaty (Kaz.) - Artmedia Bratislava (Sloven.) 2:0 a 1:4 po prodl.
Levadia Tallinn (Est.) - Dinamo Tbilisi (Gruz.)  1:0 a 0:2
FC Liverpool (Ang.) - TNS Llansantffraid (Wal.) 3:0 a 3:0
Něftči Baku (Ázerb.) - FH Hafnarfjördur (Isl.) 2:0 a 2:1
Rabotnički Skopje (Mak.) - Skonto Riga (Lot.) 6:0 a 0:1
Sliema Wanderers (Malta) - Šerif Tiraspol (Mold.) 1:4 a 0:2

Ročník 2004 - 05

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze