Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu



Liga mistrů 2004-05


Liga mistrů

Finále:Liverpool - AC Milán 3:3, na penalty 3:2

Semifnále (26./27. dubna - 3./4. května)
Chelsea - Liverpool 0:0 a 0:1
AC Milán - Eindhoven 2:0 a 1:3

Čtvrtfinále (5./6. dubna - 12./14. dubna)
Liverpool - Juventus 2:1 a 0:0
AC Milán - Inter Milán 2:0 a 3:0 kontumačně (1:0 nedohráno)
Lyon - Eindhoven 1:1 a 1:1 na penalty 2:4
Chelsea - Bayern Mnichov 4:2 a 2:3

OSMIFINÁLE (22./23. února a 8./9. března)

Real Madrid - Juventus 1:0, 0:2 po prodl.
Liverpool - Leverkusen 3:1, 3:0
Eindhoven - Monako 1:0, 2:0 
Bayern Mnichov - Arsenal 3:1, 0:1
FC Barcelona - Chelsea Londýn 2:1, 2:4
FC Porto - Inter Milán 1:1  a 1:3
Manchester United - AC Milán 0:1, 0:1
Werder Brémy - Olympique Lyon 0:3, 2:7

ZÁKLADNÍ ČÁST

KOMPLETNÍ LOS TABULKY

SKUPINA D

LOS MUŽSTVA
AKTUÁLNÍ KOLO PŘÍŠTÍ KOLO
TABULKY HRÁČSKÉ STATISTIKY
DIVÁCKÉ STATISTIKY  

Třetí předkolo:
Bayer Leverkusen - Baník Ostrava 5:0, 1:2
Ferencváros Budapešť - Sparta Praha 1:0, 0:2
PAOK Soluň - Maccabi Tel Aviv 1:2, 0:1
Dynamo Kyjev - Trabzonspor (Tur.) 1:2, 2:0
CSKA Moskva - Glasgow Rangers 2:1, 1:1
Benfica Lisabon - Anderlecht Brusel 1:0, 0:3
Juventus Turín - Djurgaarden IF (Švéd.) 2:2, 4:1
GAK Štýrský Hradec - FC Liverpool 0:2, 1:0
Šachtar Doněck - FC Bruggy 4:1, 2:2
Dinamo Bukurešť - Manchester United 1:2, 0:3
Crvena Zvezda Bělehrad - PSV Eindhoven 3:2, 0:5
FC Shelbourne (Ir.) - Deportivo La Coruňa 0:0, 0:3
HIT Nova Gorica (Slovin.) - AS Monako 0:3, 0:6
Rosenborg Trondheim - Maccabi Haifa 2:1, 3:2
Wisla Krakow - Real Madrid 0:2, 1:3
FC Basilej - Inter Milán 1:1, 1:4

Druhé předkolo:
APOEL Nicosia - Sparta Praha 2:2, 1:2
Pjunik Jerevan - Šachťor Doněck 1:3, 0:1
Rosenborg - Šerif Tiraspol (Mold.) 2:1, 2:0
Young Boys Bern - CZ Bělehrad 2:2, 0:3
Nova Gorica  - FC Kodaň 1:2, 5:0
Baku - CSKA Moskva 0:0, 0:2
Žilina - Din.Bukurešť 0:1, 0:1
HJK Helsinki - Maccabi Tel-Aviv 0:0, 0:1
Skonto Riga - Trabzonspor 1:1, 0:3
FC Bruggy - Lok. Plovdiv 2:0, 4:0
SK Tirana - Ferencvaros 2:3, 1:0
Hajduk Split - Shelbourne 3:2, 0:2
Djurgaarden - Kaunas 0:0, 2:0
G. Tbilisi - Wisla Krakov 2:8, 0:3

První předkolo:
KR Reykjavík - Shelbourne (Irsko) 0:0 a 2:2
Skonto Riga - FC Rhyl (Wales) 4:0 a 3:1
Flora Tallinn (Est.) - Nova Gorica (Slovin.) 1:3 a 2:4
HJK Helsinki - Linfield Belfast 1:0 a 1:0
Pobeda Prilep (Maked.) - Pjunik Jerevan (Armén.) 1:3 a 1:1
Šerif Tiraspol (Mold.) - Jeunesse d'Esch (Lucemb.) 2:0 a 0:1
G. Tbilisi (Gruzie) - HB Torshavn (Faer.o.) 5:0 a 2:3
Sliema Wanderers (Malta) - FBK Kaunas (Litva) 0:2 a 1:4
Široki Brijeg (Bosna) - Něftči Baku (Ázer.) 2:1 a 0:1
FC Gomel (Bělurus.) - SK Tirana 1:0 a 0:2

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze