Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Liga mistrů 2000-2001

Finále, 23. května v Miláně

BAYERN MNICHOV - VALENCIE 1:1 (5:4 na pen.)

Semifinále - 2. zápasy

Út 9.5. 20:45 BAYERN MNICHOV - REAL MADRID - 2:1 (0:0),
branky: 8. Elber, 34. Jeremies - 18. Figo.
St 8.5. 20:45 VALENCIE - LEEDS UNITED 3:0 (1:0)
branky: 16. a 47. Sanchez, 52. Mendieta.

 

Semifinále - 1. zápasy

Út 1.5. 20:45 REAL MADRID - BAYERN MNICHOV 0:1 (0:0),
branka 55. Elber.
St 2.5. 20:45 LEEDS UNITED- VALENCIE 0:0

 

Čtvrtfinále - 2. zápasy

St 18.4 20.45: BAYERN  - MANCHESTER UNITED 2:1 (2:0)

 
Branky: 5. Elber, 40. Scholl - 49. Giggs
St 18.4 20.45: REAL MADRID - GALATASARAY 3:0 (3:0)  
Branky: 15. a 37. Raúl, 28. Helguera.
Út 17.4 20.45: LA CORUŇA - LEEDS UNITED 2:0 (1:0)
Branky: 9. Djalminha (z pen.), 73. Tristán
Út 17.4 20.45: VALENCIE  - ARSENAL LONDÝN 1:0 (0:0)  
Branka: 75. Carew.

 

Čtvrtfinále - 1. zápasy

Út 20.45: MANCHESTER U. - BAYERN  0:1 (0:0)

 
Branky: 86. Sergio
Út 20.45: GALATASARAY - REAL MADRID  3:2 (0:2)  
Branky: 47. Davala (penalta), 65. Sas, 75. Jardel - 32. Helguera, 43. Makelele
St 20.45: LEEDS UNITED - LA CORUŇA 3:0 (1:0)
Branky: 26. Harte, 51. Smith, 66. Ferdinand.
St 20.45: ARSENAL LONDÝN - VALENCIE 2:1 (0:1)  
Branky: 58. Henry, 60. Parlour - 41. Ayala.

Skupina A

1.FC Valencie 6 3 3 0 10:2 12
2.Manchester Utd. 6 3 3 0 10:3 12
3.Sturm Graz 6 2 0 4 4:13 6
4.Panathinaikos 6 0 2 4 4:10 2

Skupina B

1.La Coruňa 6 3 1 2 10:7 10

2.

Galatasaray Ist.

6

3

1

2

6:6

10

3. AC Milán 6 1 4 1 6:7 7
4.Paříž St. Germain 6 1 2 3 8:9 5

Skupina C

1.Bayern Mnichov 6 3 1 1 8:5 13
2.Arsenal Londýn 6 2 2 2 6:8 8
3. Olympique Lyon 6 2 2 2 8:4 8
4.Spartak Moskva 6 1 1 4 5:10 4

Skupina D

1.Real Madrid 6 4 1 1 14:9 13
2. Leeds United 6 3 1 2 12:10 10
3.Anderlecht Brusel 6 2 0 4 7:12 6
4.Lazio Řím 6 1 2 3 9:11 5

1. KOLO

úterý 21. listopadu
A Manchester United - Panathinaikos Atény

3:1

A FC Valencia - Sturm Graz  2:0
B AC Milán - Galatasaray Istanbul  2:2
B Paříž St. Germain - Deportivo La Coruňa  1:3
středa 22. listopadu
C Bayern Mnichov - Olympique Lyon 1:0
C Spartak Moskva - FC Arsenal 4:1
D Leeds United - Real Madrid 0:2
D Anderlecht Brusel - Lazio Řím 1:0

2. KOLO

úterý 5. prosince

C Arsenal Londýn - Bayern Mnichov 2:2
C Olympique Lyon - Spartak Moskva 3:0
D Lazio Řím - Leeds United 0:1
D Real Madrid - Anderlecht Brusel 4:1

středa 6. prosince

A Panathinaikos - Valencia 0:0
A Sturm Graz - Manchester United 0:2
B La Coruňa - AC Milán 0:1
B Galatasaray Istanbul - Paříž SG 1:0
 

 

3. KOLO

úterý 13. února

C Olympique Lyon - Arsenal Londýn    0:1 
C Bayern Mnichov - Spartak Moskva 1:0
D Leeds United - Anderlecht Brusel 2:1
D Real Madrid - Lazio Řím 3:2

středa 14. února

A Valencia - Manchester United

0:0

A

Sturm Graz - Panathinaikos

2:0  

B AC Milán - Paříž SG 1:1  
B Galatasaray Istanbul - La Coruňa 1:0  


 

4. KOLO

úterý 20. února

A Panathinaikos - Štýrský Hradec   1:2 
A Manchester United - Valencia 1:1
B La Coruňa - Galatasaray Istanbul 2:0
B Paříž SG - AC Milán 1:1

středa 21. února

C Arsenal Londýn - Olympique Lyon

1:1

C

Spartak Moskva - Bayern Mnichov

0:3 

D Anderlecht Brusel - Leeds United 1:4  
D Lazio Řím - Real Madrid  2:2 

5. KOLO

úterý 8. března

C Arsenal Londýn - Spartak Moskva  1:0 
C Olympique Lyon - Bayern Mnichov 3:0
D Lazio Řím - RSC Anderlecht  2:1
D Real Madrid - Leeds United  3:2

středa 9. března

A Panathinaikos Atény - Manchester United

1:1

A

Sturm Štýrský Hradec - FC Valencie

0:5 

B Deportivo La Coruňa - Paris St. Germain 4:3  
B Galatasaray Istanbul - AC Milán 2:0 2:0 


 

Ročník 2000-2001
Základní část Ligy mistrů

Osmifinálové skupiny

Konečné tabulky:

Skupina A
1. Real Madrid 6 4 1 1 15:8 13
2. Spartak Moskva 6 4 0 2 9:3 12
3. Bayer Leverkusen 6 2 1 3 9:12 7
4. Sporting Lisabon 6 1 1 4 5:15 2
Skupina B
1. Arsenal Londýn 6 4 1 1 11:8 13
2. Lazio Řím 6 4 1 1 13:4 13
3. Šachťor Doněck 6 2 0 4 10:15 6
4. Sparta Praha 6 1 0 5 6:13 3
Skupina C
1. FC Valencie 6 4 1 1 7:4 13
2. Lyonn 6 3 0 3 8:6 9
3. Olympiakos Pireus 6 3 0 3 6:5 9
4. SC Heerenveen 6 1 1 4 3:9 4
Skupina D
1. SK Sturm Grazl 6 3 1 2 8:12 10
2. Galatasaray 6 2 2 2 10:13 8
3. Glasgow Rangers 6 2 2 2 10:6 8
4. AS Monako 6 2 1 3 13:10 7
Skupina E
1. Deportivo La Coruňa 6 2 4 0 6:4 10
2. Panathinaikos 6 2 2 2 6:5 8
3. Hamburger  6 1 3 2 9:9 6
4. Juventus Turín 6 1 3 2 9:12 6
Skupina F
1. Bayern Mnichov 6 3 2 1  9:4 11
2. Paris St. Germain 6 3 1 2 14:9 10
3. Rosenborg 6 2 1 3 13:15 7
3. Helsinborg IF 6 1 2 3  6:14 5
Skupina G
1. RSC Anderlecht 6 4 0 2 11:14 12
2. Manchester Utd. 6 3 1 2 11:7 10
3. PSV Eindhoven 6 3 0 3 9:9 9
4. Dynamo Kyjev 6 1 1 4 7:8 4
Skupina H
1. AC Milan 6 3 2 1 12:6 11
2. Leeds United 6 2 3 1 9:6 9
3. FC Barcelona 6 2 2 2 13:9 8
4. Besiktas Istanbul 6 1 1 4 4:17 4
 
 

Výsledky jednotlivých kol:

1. KOLO
úterý 12. září
A Spartak Moskva - Bayer Leverkusen  2 : 0
A Sporting Lisabon - Real Madrid  2 : 2
B Sparta Praha - Arsenal FC 0 : 1
B Šachťor Doněck - Lazio Řím 0 : 3
C Olympic Lyon - Heerenven 3 : 1
C Valencia CF - Olympiakos Pireus 2 : 1
D Galatasaray Istanbul - AS Monako 3 - 2
D Glasgow Rangers - Sturm Graz 5 : 0
středa 13. září
E Hamburger SV - Juventus 4 : 4
E Panathinaikos Atény - Deportivo La Coruňa 1 : 1
F Helsinborg IF - Bayern Mnichov 1 : 3
F Rosenborg BK - Paris Saint German 3 : 1
G Manchester United - Anderlecht 5 : 1
G PSV Eindhoven - Anderlecht 4 : 0
H FC Barcelona - Leeds United 4 : 0
H AC Milan - Besiktas Istanbul 4 : 1
 
 
 
2. KOLO
úterý 19. září
E Deportivo La Coruňa - Hamburger SV 2 : 1
E Juventus - Panathinaikos 2 : 1
F Bayern Mnichov - Rosenborg 3 : 1
F Paris Saint German - Helsingbor 4 : 1
G Dynamo Kyjev - Manchester United 0 : 0
G Anderlecht  - PSV Eindhoven 1 : 0
H Besiktas Istanbul - Barcelona 3 : 0
H Leeds United - Milan AC 1 : 0
středa 20. září
A Leverkusen - Sporting Lisabon 3 : 2
A Real Mardid - Spartak Moskva 1 : 0
B Arsenal - Šachtor Doněck 3 : 2
B Lazio - Sparta Praha 3 : 0
C Olympiakos - Lyonn 2 : 1
C Heerenveen - Valencia 0 : 1
D AS Monaco - Rangers FC 0 : 1
D Sturm Graz - Galatasaray Istanbul 3 : 0
 
 
 
3. KOLO
úterý 26. září
E Hamburger SV - Panathinaikos  0 : 1
E Juventus Turín - Deportivo La Coruňa 0 : 0
F Paris Saint Germain - Bayern Mnichov 1 : 0
F Rosenborg Trondheim - Helsinborgs IF 6 : 1
G Dynamo Kyjev - RSC Anderlecht 4 : 0
G PSV Eindhoven - Manchester United 3 : 1
H FC Barcelona - AC Milán 0 : 2
H Leeds United - Besiktas Istanbul 6 : 0
středa 27. září
A Bayer Leverkusen - Real Madrid 2 : 3
A Spartak Moskva - Sporting Lisabon 3 : 1
B Sparta Praha - Šachťor Doněck 3 : 2
B FC Arsenal - Lazio Řím 2 : 0
C Olympiakos Pireus - Heerenven 2 : 0
C Valencia CF - Olympique Lyon 1 : 0
D AS Monako - Sturm Štýrský Hradec 5 : 0
D Galatasaray Istanbul - Glasgow Rangers 3 : 2
 
 
 
 
4. KOLO
úterý 17. října
A Real Madrid - Bayer Leverkusen

 5 : 3

A Sporting Lisabon - Spartak Moskva 0 : 3
B Šachťor Doněck - Sparta Praha 2 : 1
B Lazio Řím - Arsenal FC 1 : 1
C Olympique Lyon - Valencia CF 1 : 2
C Heerenven - Olympiakos Pireus 1 : 0
D Glasgow Rangers - Galatasaray Istanbul 0 : 0
D Sturm Graz - AS Monako 2 : 0
středa 18. října
E Deportivo La Coruňa - Juventus 1 : 1
E Panathinaikos - Hamburger SV 0 : 0
F Bayern Mnichov - Paris Saint Germain 2 : 0
F Helsinborg IF - Rosenborg BK 2 : 0
G Manchester United - PSV Eindhoven 3 : 1
G Anderlecht Brusel - Dynamo Kyjev 4 : 2
H Besiktas Istanbul - Leeds United 0 : 0
H AC Milán - FC Barcelona 3 : 3
 
 
 
5. KOLO
úterý 24. října
E Deportivo La Coruňa - Panathinaikos

 1 : 0

E Juventus Turín - Hamburger SV  1 : 3
F Bayern Mnichov - Helsinborg IF  0 : 0
F Paris Saint Germain - Rosenborg  7 : 2
G Dynamo Kyjev - PSV Eindhoven  0 : 1
G Anderlecht Brusel - Manchester United  2 : 1
H Besiktas Istanbul - AC Milán  0 : 2
H Leeds United - FC Barcelona  1 : 1
středa 25. října
A Bayer Leverkusen - Spartak Moskva 1: 0
A Real Madrid - Sporting Lisabon 4 : 0
B Arsenal Londýn - Sparta Praha 4 : 2
B Lazio Řím - Šachťor Doněck 5 : 1
C Olympiakos Pireus - CF Valencie 1 : 0
C Heerenven - Olympique Lyon 0 : 2
D AS Monako - Galatasaray SK 4 : 2
D Sturm Graz - Glasgow Rangers 2 : 0
 
 
 
6. KOLO
úterý 7. listopadu
A Spartak Moskva - Real Madrid 

 1 : 0

A Sporting Lisabon - Bayer Leverkusen  0 : 0
B Sparta Praha - Lazio Řím  0 : 1
B Šachťor Doněck - Arsenal Londýn  3 : 0
C Olympique Lyon - Olympiakos Pireus  1 : 0
C FC Valencia - Heerenven  1 : 1
D Galatasaray Istanbul - Sturm Graz  2 : 2
D Glasgow Rangers - AS Monaco  2 : 2
středa 8. listopadu
E Hamburger SV - Deportivo La Coruňa 1 : 1
E Panathinaikos Athény - Juventus Turín 3 : 1
F Helsinborg IF - Paris Saint Germain 1 : 1
F Rosenborg Trondheim - Bayern Mnichov 1 : 1
G Manchester United - Dynamo Kyjev 1 : 0
G SV Eindhoven - Anderlecht Brusel 2 : 3
H FC Barcelona - Besiktas Istanbul 5 : 0
H AC Milán - Leeds United 1 : 1

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze