Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2009-2010

Finále 12. května od 20.45 v Hamburku

Atlético Madrid Fulham 2:1PP

Semifinále, termíny 22. dubna a 29. dubna

Hamburk Fulham 0:0 1:2
Atlético Madrid Liverpool 1:0 1:2PP

Čtvrtfinále, termíny 1. dubna a 8. dubna

Fulham Wolfsburg 2:1 1:0
Hamburk Standard Lutych 2:1 3:1
Valencie Atlético Madrid 2:2 0:0
Benfica Lisabon Liverpool 2:1 1:4

Osmifinále, termíny 11. března a 18. března

Hamburk Anderlecht 3:1 3:4
Kazaň Wolfsburg 1:1 1:2PP
Atlético Madrid Sporting Lisabon 0:0 2:2
Benfica Lisabon Olympique Marseille 1:1 2:1
Panathinaikos Atény Standard Lutych 1:3 0:1
Lille Liverpool 1:0 0:3
Juventus Turín Fulham 3:1 1:4
Valencie Brémy 1:1 4:4

1. kolo vyřazovací fáze, termíny 18. února a 25. února

Everton Sporting Lisabon 2:1 0:3
Rubin Kazaň Hapoel Tel Aviv 3:0 0:0
Ajax Amsterdam Juventus Turín 1:2 0:0
FC Bruggy Valencie 1:0 0:3
Villarreal Wolfsburg 2:2 1:4
Standard Lutych Salcburk 3:2 0:0
Twente Enshede Werder Brémy 1:0 1:4
Lille Fenerbahce Istanbul 2:1 1:1
Atlético Bilbao Anderlecht Brusel 1:1 0:4
FC Kodaň Olympique Marseille 1:3 1:3
Panathinaikos Atény AS Řím 3:2 3:2
Atlético Madrid Galatasaray Istanbul 1:1 2:1
Fulham Šachtar Doněck 2:1 1:1
Liverpool Unirea Urziceni 1:0 3:1
Hamburk PSV Eindhoven 1:0 2:3
Hertha Berlín Benfica Lisabon 1:1 0:4

Základní fáze startuje 17. září a končí 17. prosince

Evropská liga, základní skupiny

Los

Tabulky

Aktuální kolo

Příští kolo

Pořadí zápasů skupin s českou účastí
Skupina B
17. září, 19.00: Janov - Slavia, Lille - Valencia.
1. října, 21.05: Slavia - Lille, Valencia - Janov.
22. října, 21.05: Valencia - Slavia, Lille - Janov.
5. listopadu, 19.00: Slavia - Valencia, Janov - Lille.
2. prosince, 21.05: Valencia - Lille, Slavia - Janov.
17. prosince, 19.00: Lille - Slavia, Janov - Valencia.

Skupina K
17. září, 21.05: Sparta - Eindhoven, Kluž - FC Kodaň.
1. října, 19.00: FC Kodaň - Sparta, Eindhoven - Kluž.
22. října, 19.00: Eindhoven - FC Kodaň, Sparta - Kluž.
5. listopadu, 21.05: FC Kodaň - Eindhoven, Kluž - Sparta.
3. prosince, 19.00: Eindhoven - Sparta, FC Kodaň - Kluž.
16. prosince, 21.05: Sparta - FC Kodaň, Kluž - Eindhoven.

Rozdělení do základních skupin 

Skupina A
Ajax Amsterdam
Anderlecht Brusel
Dinamo Záhřeb
Temešvár
Skupina B
Valencie
Lille OSC
Slavia
FC Janov
Skupina C
Hamburk SV
Celtic Glasgow
Hapoel Tel Aviv
Rapid Vídeň
Skupina D
Sporting Lisabon
Heerenveen
Hertha Berlín
Ventspils
Skupina E
AS Řím
Basilej
Fulham
CSKA Sofia
Skupina F
Panathinaikos Atény
Galatasaray Istanbul
Dinamo Bukurešť
 Sturm Štýrský Hradec
Skupina G
Villarreal
Lazio Řím
Levski Sofia
Red Bull Salcburk
Skupina H
Steaua Bukurešť
Fenerbahce Istanbul
Twente Enshede
Šeriff Tiraspol
Skupina I
Benfica Lisabon
Everton
AEK Atény
BATE Borisov
Skupina J
Šachtar Doněck
FC Bruggy
Partizan Bělehrad
Toulouse
Skupina K
PSV Eindhoven
FC Kodaň
Sparta
CFR Kluž
Skupina L
Werder Brémy
Austria Vídeň
Athlético Bilbao
Nacional Funchal

4. PŘEDKOLO - 20. srpna / 27. srpna

SLAVIA CZ Bělehrad 3:0 1:2
Maribor SPARTA 0:2 0:1
TEPLICE Hapoel Tel Aviv 1:2 1:1
Dinamo Bukurešť LIBEREC 0:3 3:0, 9:8 pen.
Everton OLOMOUC 4:0 1:1
PAOK Soluň Heerenveen 1:1 0:0
Dinamo Záhřeb Heart of Midlothian 4:0 0:2
Werder Brémy Aktobe 6:3 2:0
BATE Borisov Litex Loveč 0:1 4:0
NAC Breda Villarreal 1:3 1:6
Lech Poznaň FC Bruggy 1:0 0:1, 3:4 pen.
Fulham Amkar Perm 3:1 0:1
Galatasaray Levadia Tallin 5:0 1:1
Mettalurg Doněck Austria Vídeň 2:2 2:3
Twente Enshede Karabach Agdam 3:1 0:0
Košice AS Řím 3:3 1:7
CSKA Sofia Dinamo Moskva 0:0 2:1
Genk Lille 1:2 2:4
Bnei Jehuda Eindhoven 0:1 0:1
Lazio Elfsborg 3:0 0:1
Trabzonspor Toulouse 1:3 1:0
Partizan Žilina 1:1 2:0
FK Baku Basilej 1:3 1:5
Ajax Slovan Bratislava 5:0 2:1
Sivasspor Šachtar Doněck 0:4 0:2
Bröndby Hertha 2:1 1:3
Bilbao Tromsö 3:2 1:1
Sarajevo Kluž 1:1 1:2
Rapid Vídeň Aston Villa 1:0 1:2
Steaua St. Patrick 3:0 2:1
Nacional Petrohrad 4:3 1:1
Janov Odense 3:1 1:1
Guingamp Hamburk 1:5 1:3
Sion Fenerbahce 0:2 2:2
Sturm Graz Metalist Charkov 1:1 1:0
Benfika Poltava 4:0 1:2
Vaslui AEK Atény 2:1 0:3
Stabaek Valencie 0:3 1:4


3. PŘEDKOLO - 30. července / 6. srpna

Aberdeen OLOMOUC 1:5 0:3
FC Vaduz LIBEREC 0:1 0:2
Rijeka Metalist Charkov 1:2 0:2
AS Řím Gent 3:1 7:1
Vaslui Omonia Nikósie 2:0 1:1
Slavija Sarajevo MFK Košice 0:2 1:3
IFK Göteborg Hapoel Tel-Aviv 1:3 1:1
PSV Eindhoven Černo More Varna 1:0 1:0
Metalurg Doněck NK IB Ljubljana 2:0 3:0
Vålerenga Fotball PAOK FC 1:2 1:0
Rapid Vídeň APOP / Kinyras Peyias FC 2:1 2:2
Honka Espoo FK Karabach 0:1 1:2
Fredrikstad Lech Poznań 1:6 2:1
St. Patrick's Athletic Samara 1:0 2:3
Randers Hamburk 0:4 1:0
Tromsö Slaven Koprivnica 2:1 2:0
Bröndby Kodaň Legia Varšava 1:1 2:2
Vojvodina Austria Vídeň 1:1 2:4
CSKA Sofia Derry City 1:0 1:1
Steaua Bukurešť Motherwell 3:0 3:1
Žilina Hajduk Split 1:1 1:0
Braga Elfsborg 1:2 0:2
Helsingborg FK Sarajevo 2:1 1:2, 4:5pen
Rabotnički Skopje Odense 3:4 0:3
Sevojno Lille 0:2 0:2
Petrovac Sturm Štýrský Hradec 1:2 0:5
Fenerbahce Budapešť Honvéd 5:1 1:1
Bnei Jehuda Pacos Ferreira 1:0 1:0
Club Bruggy FC Lahti 3:2 1:1
Bilbao Young Boys 0:1 2:1
KR Reykjavík FC Basilej 2:2 1:3
Maccabi Netanya Galatasaray 1:4 0:6
Dinamo Tbilisi Crvena Zvezda Bělěhrad 2:0 2:5
Polonia Varšava Breda 0:1 1:3
Vetra Vilnius Fulham 0:3 0:3


2. PŘEDKOLO - 16. července / 23. července

OLOMOUC Fram Reykjavík 1:1 2:0
Zestafoni (Gruz.) Helsingborg (Švéd.) 1:2 2:2P
FK Milano (Mak.) Slaven Koprivnica (Chor.) 0:4 2:8
Naftan Novopolock (Běl.) Gent 2:1 0:1
Žilina Dacia Kišiněv 2:0 1:0
Flamurtari Vlora (Alb.) Motherwell 1:0 1:8
Zimbru Kišiněv Pacos Ferreira (Portug.) 0:0 0:1
FC Honka (Fin.) Bangor City (Wales) 2:0 1:0
Metalurg Ljepaja (Lot.) Dinamo Tbilisi 2:1 1:3
Sevojno (Srb.) FBK Kaunas (Lit.) 0:0 1:1
Dinamo Minsk Tromsö (Nor.) 0:0 1:4
Metalurg Doněck MTZ-RIPO Minsk 3:0 2:1
Tobol Kostanaj (Kaz.) Galatasaray 1:1 0:2
Skonto Riga (Lot.) Derry City (Ir.) 1:1  0:1
Bnei Jehuda (Izr.) Dinaburg (Lot.) 4:0 1:0
Rosenborg FK Karabach (Ázerb.) 0:0 0:1
Anorthosis Famagusta Petrovac (Černá Hora) 2:1 1:3P
IF Elfsborg (Švéd.) FC Haladás (Maď.) 3:0 0:0
FK Suduva (Lit.) FC Randers (Dán.) 0:1 1:1
Vetra Vilnius HJK Helsinky 0:1 3:1
Černo More Varna Iskra Stali Ribnita (Mold.) 1:0 3:0
Sturm Štýrský Hradec Široki Brijeg 2:1 1:1
Rapid Vídeň Vllaznia Skadar (Alb.) 5:0 3:0
FC Basilej FC Santa Coloma (And.) 3:0 4:1
Omonia Nikósie (Kypr) HB Tórshavn (Faer. ostr.) 4:0 4:1
Aalborg Slavija Sarajevo (Bosna) 0:0 1:3
Steaua Bukurešť Újpešť (Maď.) 2:0 2:1
Legia Varšava Olimpi Rustavi (Gruz.) 3:0 1:0
Nova Gorica (Slovin.) FC Lahti 1:0 0:2
FC Differdange (Luc.) HNK Rijeka (Chorv.) 1:0 0:3
Rudar Velenje Crvena Zvezda Bělehrad 0:1 0:4
Bröndby Kodaň Flora Tallinn (Est.) 0:1 4:1
FK Sarajevo (Bosna) Spartak Trnava 1:0 1:1
Juvenes (San Mar.) Polonia Varšava 0:1 0:4
FC Falkirk FC Vadúz (Licht.) 1:0 0:2
St Patrick's (Ir.) FC Valletta 1:1 1:0
Breda Kapan (Arm.) 6:0 2:0
KR Reykjavík (Isl.) Larissa (Řec.) 2:0 1:1
Rabotnički Skopje (Mak.) Crusaders (Sev. Ir.) 1:1 4:2
Sliema Wanderers (Malta) Maccabi Netanya (Izr.) 0:0 0:3

 

1. PŘEDKOLO - 2. července a 9. července

Olimpi Rustavi (Gruz.) B36 Tórshavn (Faer. ostr.) 2:0 2:0
Simurq (Ázerb.) Bnei Jehuda (Izr.) 0:1 0:3
Dinaburg (Lot.) Nomme Kalju (Est.) 2:1 0:0
Bananc Jerevan (Arm.) Široki Brijeg (Bos.) 0:2 1:0
Valletta (Mal.) Keflavík (Isl.) 3:0 2:2
FC Lahti (Fin.) Dinamo Tirana (Alb.) 4:1 0:2
Sutjeska Nikšič (Č. Hora) MTZ-RIPO Minsk (Běl.) 1:1 1:2P
Dinamo Minsk Renova (Mak.) 2:1  1:1
Zimbru Kišiněv (Mold.) Okžetpes (Kaz.) 1:2 2:0
Trans Narva (Est.) Rudar Velenje (Slovin.) 0:3 1:3
Randers (Dán.) Linfield Belfast (Sev. Ir.) 4:0  3:0
Spartak Trnava Inter Baku (Ázerb.) 2:1  3:1
Anorth. Famagusta (Kypr) Käerjeng (Luc.) 5:0  2:1
CS Grevenmacher (Luc.) Vetra Vilnius (Lit.) 0:3  0:3
Hal Szombathély (Maď.) Irtyš Pavlodar (Kaz.) 1:0  1:2
Slaven Koprivnica (Chor) Birkirkara (Mal.) 1:0  0:0
NSÍ Runavík (Faer. ostr.) Rosenborg Trondheim 0:3  1:3
Sligo Rovers (Ir.) Vllaznia Skadar (Alb.) 1:2 1:1
Bud. Podgorica (Č. Hora) Polonia Varšava 0:2  1:0
Lisburn Distillery (Sev. Ir.) Zestafoni (Gruz.) 1:5 0:6
Helsingborg Mika Jerevan (Arm.) 3:1  1:1
Motherwell Llanelli (Wal.) 0:1 3:0
Fram Reykjavík The New Saints (Wal.) 2:1 2:1
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Real Madrid - Juventus2.53.142.87
Ajax - Manchester U.4.53.41.9
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze