Sparta - Viktoria Žižkov

Stadion Evžena Rošického, Praha - Strahov

Sparta - Viktoria Žižkov 1:2, konec zápasu.
98
Aleš Pikl střílí gól! Stracený nacentroval míč před branku a volný Pikl hlavou překonal Poštulku. Viktoria Žižkov vyhrála Pohár ČMFS.
96
Jarošík vystřelil z voleje nad branku.
95
Jiří Novotný zahrál riskantně malou domů, Stracenému chyběl k míči jediný krok.
94
Koloušek poslal do brejku Holuba, jemuž sebral míč z nohy včasným vyběhnutím brankář Pižanowski.
93
Sparťan Papoušek dostal žlutou kartu.
92
Tečovaná střela Kolouška po rohovém kopu skončila těsně nad.
91
Sabou vyhlavičkoval střelu Kolouška z prázdné branky.
91
Začalo prodloužení.
90
Skončil druhý poločas utkání, Sparta - Žižkov 1:1. Bude se prodlužovat dvakrát patnáct minut, platí pravidlo zlatého gólu.
90
Pokud nepadne do konce normální hrací doby gól, prodlužuje se o dvakrát patnáct minut, platí pravidlo zlatého gólu. Pokud by se ani v prodloužení nerozhodlo, následuje penaltový rozstřel.
90
Rozhodčí Liba nastaví tři minuty.
89
Stracený poslal za obranu Pospíšila, ale Poštulka vyběhl mimo pokutové uzemí a nebezpečí odvrátil.
85
Střídání Žižkova: Janoušek nahradil Chihuriho.
81
Žižkovský Buryán dostal žlutou kartu.
80
Žižkovský Sabou dostal žlutou kartu.
79
Po centru z pravé straný se dostával do šance Šmarda, ale sudí Liba předtím odpískal Chihurimu útočný faul.
78
Po delší se ukázala Sparta: Lengyel napřáhl ze 30 metrů, míč dostal na mokrém trávníku nebezpečný odskok, ale Pižanowski si poradil a střelu kryl.
77
Střídání Sparty: Jun nahradil Lazzara.
76
Vitkoria je v těchto chvílích zápasu jasně lepší, Spartu zachránil od inkasovaného gólu brankář Poštulka, či nedůrazná koncovka Žižkova.
75
Stracený rozehrál trestný kop, na který si naběhl Pikl, ale ve vyložené pozici netrefil míč.
72
Stracený zahrál rohový kop, na míč si vyskočil Sabou, ale jeho hlavičku odvrátil z brankové čáry Koloušek.
70
Papoušek přesprintoval Mikulíka, ale jeho přízemní přihrávku obrana Žižkova odvrátila.
68
Po akci Straceného unikl Pospíšil, odcentroval z pravého křídla, ale Šmarda ve vyložené šanci hlavičkoval vedle.
66
Střídání Sparty: Papoušek nahradil Obajdina.
65
Hra se odehrává většinou uprostřed hřiště, je rozdrobena množství osobních soubojů. Sparta se snaží překvapit soupeře dlouhými míči, ale žižkovská obrana je pozorná.
60
Stracený nádherně prošel přes Kolouška i Labanta, hledal dlouhým centrem Šmardu, ale ten míč nezpracoval.
59
Mynář fauloval na hranici pokutového území Šmardu, ale Pikl nastřelil z trestného kopu jen zeď.
58
Lazzaro se hezky uvolnil přes Šmardu, našel Obajdina, jehož střelu Pižanowski chytil.
54
Pikl poslal do šance Šmardu, kterého v pokutovém území zastavil Mynář, aniž by zasáhl míč. Penaltu sudí Liba neodpískal.