3 2015
Běžela osmá minuta zápasu 4. kola fotbalové divize E mezi Novými Sady a Odrou Petřkovice. K přímému kopu z hranice pokutového území se postavil David Dvorský a přesně vymetl šibenici. Ještě v prvním poločase však na 1:1 srovnal petřkovický Vojtěch Polášek, který do branky uklidil přesný centr z hloubi hřiště. Podívejte se na video.

Domácí ale krásná vyrovnávací branka nezlomila a v 77. minutě z penalty Miroslav Navrátil rozhodl, že tři body zůstanou doma.

V dalších zápasech se dařilo dvougólovým střelcům. Výhru Krnova zařídil dvěma zásahy Petr Navrátil, stejnou měrou pomohli svým celkům hranický Patrik Hoffmann, respektive brumovský Daniel Kořenek.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tabulku vedou Petřkovice, avšak stejně bodů mají další tři celky: Petrovice, Nové Sady a Brumov.

Výsledky 4. kola: Nové Sady - Petřkovice 2:1 (1:1), Nový Jičín - Petrovice 1:0 (1:0), SFC Opava B - Dolní Benešov 1:1 (1:0), Brumov - Val. Meziříčí 2:0 (0:0), Frýdlant n.O. - Krnov 0:2 (0:0), Rýmařov - Hranice 1:2 (1:0)

1. FC Odra Petřkovice 4 3 0 1 9:2 9
2. Lokomotiva Petrovice 4 3 0 1 7:2 9
3. FK Nové Sady 4 3 0 1 9:5 9
4. FC Elseremo Brumov 4 3 0 1 6:4 9
5. SK Hranice 4 2 1 1 6:4 7
6. FK Krnov 4 2 1 1 5:3 7
7. FC Dolní Benešov 4 2 1 1 6:5 7
8. FK Nový Jičín 4 1 2 1 4:4 5