26 2016
Běžela 84. minuta utkání, když se po závaru k balonu dostal Zdeněk Horák a pohotovou patičkou srovnal na 4:4. Vsetín tím pádem v duelu s Rýmařovem prohospodařil tříbrankový náskok a po 27. kole divize E už má jen teoretickou naději na záchranu. Podívejte se na video.

Domácí Vsetín ztratil třígólové vedení hned dvakrát. Proti Rýmařovu vedl poslední celek tabulky po dvaceti osmi minutách 3:0 díky zásahům Vladimíra Surovce, Martina Valigůry a Martina Mydláře.

Jenže ještě během první půle hosté snížili, nařízenou penaltu spolehlivě proměnil Tomáš Šupák.

Náskok tří branek vrátil Vsetínu svou druhou trefou v utkání Valigůra krátce po změně stran, jenže pak se hra domácích zbortila jak domeček z karet. Rýmařov během čtyř minut snížil na 3:4 - prosadili se Tomáš Němec a Lukáš Krčmařík.

Nejhezčí moment utkání přišel pár okamžiků před koncem. Po závaru ve vápně domácích se nejlépe zorientoval Horák a šikovnou patičkou vyrovnal na konečných 4:4.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 27. kola: Nové Sady - SFC Opava B 2:3 (0:2), Velké Karlovice - Nový Jičín 3:1 (2:1), Vsetín - Rýmařov 4:4 (3:1), Dolní Benešov - Hranice 1:2 (0:0), Slavičín - Val. Meziříčí 2:2 (0:1), Havířov - Petřkovice 0:3 (0:2), Krnov - Petrovice 0:5 (0:2), Frýdlant n.O. - Brumov 2:1 (2:1).

1. Petřkovice 27 20 1 6 49:21 61
2. Petrovice 27 16 5 6 53:20 53
3. Slavičín 27 13 7 7 43:28 46
4. Valašské Meziříčí 27 13 5 9 42:32 44
5. Nový Jičín 27 12 7 8 40:28 43
6. Nové Sady 27 12 5 10 48:38 41
7. Rýmařov 27 10 7 10 46:40 37
8. Opava B 27 9 7 11 40:38 34