17 2015
Podruhé na jaře vyhráli, v tabulce jsou však stále poslední. Fotbalisté rezervního týmu Pardubic ve 21. kole divize C porazili Českou Třebovou 2:0 a drží si naději na udržení. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Záchranářský duel dvou mužstev ze spodní části tabulky rozhodly dvě branky během deseti minut v prvním poločase. První gól padl ve 30. minutě, kdy z hranice vápna zakroutil míč ke vzdálenější tyči Řezníček.

A o devět minut později to už bylo 2:0 pro domácí. Po rychlém útoku Pardubic se k míči dostal Dostálek a překonal brankáře České Třebové opět střelou k jeho levé tyči.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V tabulce stále poslední Pardubice B tak vyhrály popáté v sezóně. Pokud však chtějí nakročit k záchraně v divizi C, budou na tento tříbodový zisk potřebovat nejednou navázat.

Výsledky 21. kola: Vysoké Mýto – Dvůr Králové 1:2 np (1:1), Český Brod – Týniště nad Orlicí 2:0 (0:0), Ústí nad Orlicí – Živanice 0:1 (0:1), Letohrad – Benátky 3:2 np (2:2), Náchod – Jablonec nad Jizerou 2:1 (2:1), Pardubice B – Česká Třebová 2:0 (2:0), Kutná Hora – Pěnčín-Turnov 1:0 (0:0), Trutnov – Dobrovice 1:2 np (1:1).