31 2014
Tomu se říká bleskový a snový úvod! Fotbalisté Kutné Hory perfektně zvládli vstup do duelu 12. kola divize C proti Ústí nad Orlicí. Podívejte se na video.

Hrála se teprve první minuta utkání, když hostující hráč z Ústí nad Orlicí chtěl dlouhým nákopem založit útok svého týmu.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Jenže to se mu nevyvedlo, domácí fotbalista vyhrál hlavičkový souboj a prodloužil balón na spoluhráče, který rychlým přenesením hry vybídl Křelinu ke skórování.

Ten postupoval osamocený ze strany a pěknou přízemní střelou pod gólmana poslal míč do sítě.

Stejný hráč zvýšil v druhé půli na rozdíl dvou branek, snížení hostů v závěru byla už pouhá kosmetická změna ve skóre.

Výsledky 12. kola: Dobrovice - Český Brod 2:0 (0:0), Jablonec nad Jizerou - Týniště nad Orlicí 0:7 (0:4), Náchod - Letohrad 0:4 (0:1), Benátky nad Jizerou - Česká Třebová 1:0 (1:0), Dvůr Králové - Živanice 2:1 (1:0), Kutná Hora - Ústí nad Orlicí 2:1 (1:0), Pěnčín-Turnov - Vysoké Mýto 4:2 (0:1), Trutnov - Pardubice B 3:0 (3:0).