17 2014
Muselo to jednou přijít. Nováček fotbalové divize C z Benátek nad Jizerou poprvé prohrál až v 10. kole. Je to ale zvlášť trpká prohra, na domácí půdě nezvládl závěr duelu proti Vysokému Mýtu. Podívejte se na video.

Hosté se sice dostali zásluhou Štěpánka do vedení, Benátky ale gólem Sivriče a Borovičky, který proměnil penaltu, ještě do přestávky skóre otočily.

Když ve 48. minutě Buryán zvýšil na 3:1 pro domácí, zdálo se být hotovo.

Jenže omyl, Vysoké Mýto, klub z dolní poloviny tabulky, předvedl ukázkové vzepětí a když to vypadalo „jen“ na dělbu bodů, v nastaveném čase udeřil. Hrdinou 91. minuty se stal střídající Pecháček.

„Skončila naše úspěšná série bez porážky. Myslím si, že jsme dnes nezvládli určité věci, hlavně v obranné fázi. Dostali jsme čtyři branky i přesto, že jsme vedli 3:1. Soupeř hrozil ze standardních situací. Ze čtyř branek po nich vstřelil tři. Bylo to i tím, že měl výškovou převahu. Prohru musíme přijmout a ponaučit se z ní,“ řekl pro klubový web Benátek jejich kouč Vladimír Sedláček.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tabulku vede Dobrovice, jež Ústí nad Orlicí porazila jasně 3:0.

Výsledky 10. kola: Dobrovice - Ústí nad Orlicí 3:0 (1:0), Jablonec nad Jizerou - Český Brod 4:3 (1:1), Živanice - Týniště nad Orlicí 3:1 (2:1), Benátky nad Jizerou - Vysoké Mýto 3:4 (2:1), Dvůr Králové - Česká Třebová 0:2 (0:2), Kutná Hora - Náchod 4:1 (3:0), Pěnčín-Turnov - Pardubice B 3:1 (3:0), Trutnov - Letohrad 0:0, pen. 2:4.