22 2015
To byla rychlost. Fotbalistům Brozan vyšel vstup do zápasu 26. kola divize B na hřišti Krupky na jedničku. Už v první minutě vedli a udělali další krok k triumfu v soutěži. Podívejte se na video.

V první minutě přesně pálil Benda, v 56. minutě pojistku na konečné vítězství 2:0 přidal Divecký.

„Rychlejší gól jsem snad ještě neviděl,“ poznamenal manažer týmu Ján Kudlička pro klubový web a přidal popis situace: „Poslali jsme dopředu dlouhý míč, Benda vyhrál souboj se stoperem a přehodil gólmana.“

Druhé Lovosice stále nevzdávají možnost divizi B vyhrát. Dál ztrácí čtyři body, když o víkendu deklasovaly Souš jasně na jejím hřišti 6:1.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Přitom poločasový výsledek nesliboval takovou ofenzivní smršť. Před změnou stran totiž hosté vedli „jen“ 2:1, ale dalšími čtyřmi trefami v druhé půli stanovili konečný výsledek.

Výsledky 26. kola: Kladno - LoKo Chomutov 6:2 (3:1), Libiš - Litoměřice 2:2 (0:1), pen. 7:8, Krupka - Brozany 0:2 (0:1), Litol - Neratovice-Byškovice 2:0 (1:0), Nové Strašecí - Žatec 5:0 (2:0), Nový Bor - Úvaly 1:2 (1:1), Souš - Lovosice 1:6 (1:2), Horní Měcholupy - Motorlet Praha 0:3 (0:2).