21 2013
Ještě než se rozehrálo závěrečné podzimní kolo divize B, byl Loko Chomutov na šestnáctém a Aritma Praha na patnáctém místě. Tyto týmy se o víkendu střetly mezi sebou a Chomutov potvrdil, že se mu první polovina sezony příliš nevydařila. Prohrál podesáté i kvůli jedné povedené akci hostů pár minut před poločasovou přestávkou. Podívejte se na video.

"Po páté za sebou jsme nedokázali vstřelit branku, tentokrát ani z penalty, a tak jsme v posledním utkání podzimu podtrhli naše trápení," konstatuje klubový web domácího Chomutova.

Šestnáctý tým tabulky totiž za celý podzim nasbíral jen devět bodů, dvakrát se mu podařilo zvítězit a třikrát remizovat. Zbylá utkání prohrál.

Jako to poslední s Aritmou Praha, které se podařil minulý zápas (o něm čtěte více ZDE) a pohodu přenesla i do souboje s Chomutovem.

Prosadila se celkem dvakrát a jediným střelcem duelu se stal útočník Pánek.

Prvně přesně pálil ve 39. minutě, když na útočné polovině hostů byli jen tři hráči Aritmy a čtyři domácí. Pánkův spoluhráč nejprve dostal dlouhý pas za chomutovskou obranu - tato přihrávka nebyla úplně přesná, ale přesto se rychlým sprintem k míči hostující hráč dostal.

Už se zdálo, že bude střílet přímo.

Domácí gólman Plochý proto vystartoval ze své branky, ale nakonec hosté zvolili jiný způsob - přihrávku na zcela volného Pánka, jenž s balónem zvládl ještě pár kroků a pak poslal míč do sítě.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na konečných 2:0 zvyšoval Pánek v 80. minutě a svými trefami přispěl k tomu, že Aritma přezimuje na třinácté příčce se sedmibodovým náskokem právě na Loko Chomutov.

Tabulku vedou nově Louňovice. Ty deklasovaly Štětí 5:0 a protože Vyšehrad hrál bez branek s Kladnem, posunuly se na první místo. Vyšehrad je nyní druhý vinou horšího skóre.

Třetí Souš má už devítibodovou ztrátu. Podaří se jí na jaře dotáhnout na tandem Louňovice - Vyšehrad?

Výsledky 15. kola: Motorlet Praha - Žatec 4:2, Český Brod - Souš 3:1, Nový Bor - Litol 1:1, Slavoj Vyšehrad - Kladno 0:0, Loko Chomutov - Aritma Praha 0:2, Úvaly - Brozany 1:1, Louňovice - Štětí 5:0, Lovosice - Neratovice-Byškovice, odehraje se 23. 11.

1. Slavia Louňovice 15 10 4 1 36:9 34
2. FK Slavoj Vyšehrad 15 11 1 3 35:16 34
3. FK Baník Souš 15 8 1 6 27:17 25
4. FK Motorlet Praha 15 7 4 4 27:22 25
5. FK Neratovice - Byškovice 14 7 3 4 19:17 24
6. SK Úvaly 15 6 3 6 21:17 21
7. SK Kladno 15 4 8 3 22:25 20
8. FK Slavoj Žatec 15 6 2 7 27:35 20