9 2013
Vyrovnali, ale do minuty jim soupeř zase utekl o jeden gól. Fotbalisté Milevska v duelu s Rokycany nakonec prohráli 1:3, byla to pro ně pátá prohra v sezoně. Naopak Rokycany už popáté vyhráli a dostali se na páté místo tabulky. Na přiloženém videu najdete sestřihy i ostatních zápasů 9. kola divize A.

Rokycany se dostaly v Milevsku do vedení už po první desetiminutovce zápasu. Hosté zahrávali rohový kop a míč se ani jednou nesnesl na zem. Třetí hlavička Rokycan znamenala gól - přesně se trefil stoper Vaníček.

A za dvacet minut přišel šedesátisekundový úsek, který nejprve znamenal pro domácí naději a poté opět zklamání. "Naše následná spokojenost a pasivita vedla k zaslouženému vyrovnání domácího mužstva," dodává referát z utkání na klubovém webu Rokycan.

32:56 - milevský Kuchař dává hlavou první branku domácího týmu poté, co se kousek od hranice malého vápna prosadil mezi dvěma bránícími hráči.

33:56 - v tomto čase šli opět hosté do vedení. Ihned po rozehrání dokázali rozjet útočnou akci, obejít milevské beky a nakonec se hlavou trefil útočník Pavel Aubrecht.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Rokycany ještě navýšily své vedení v 63. minutě, když útočník Heller ve skluzu poslal míč ke vzdálenější tyči.

Tabulku divize A vedou nově fotbalisté Benešova, kteří porazili Cheb 2:0. Naopak dosud první Písek podlehl Čížové 1:2, ačkoliv v utkání od 9. minuty vedl.

Na posledním místě je tým ZČE Plzeň. Čekání na výhru v nové sezoně prodloužil už na devět zápasů, Zličínu podlehl 1:2.

Výsledky 9. kola: Písek - Čížová 1:2, ZČE Plzeň - Zličín 1:2, Táborsko B - Hovořicko 1:0, Český Krumlov - Nová Ves 2:2, Milevsko - Rokycany 1:3, Tachov - Jindřichův Hradec 3:1, Doubravka - Sušice 2:2, Benešov - Hvězda Cheb 2:0.

1. SK Benešov 9 7 2 0 16:5 23
2. FC Písek 9 6 2 1 27:10 20
3. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 9 6 1 2 24:8 19
4. FK Tachov 9 6 0 3 28:13 18
5. FC Rokycany 9 5 2 2 15:8 17
6. FK Slavoj Český Krumlov 9 5 1 3 20:17 16
7. FC MAS Táborsko B 9 5 1 3 12:12 16
8. Sokol Čížová 9 4 2 3 14:11 14