2 2014
Fotbalisté Českého Krumlova v dosavadním průběhu divize A jen jednou dovedli zápas po remíze v základní hrací době až do penaltového rozstřelu. Jejich duel na hřišti Mariánských Lázní sice k němu také směřoval, ale nakonec vše rozhodl povedený brejk v 89. minutě. Podívejte se na video.

Český Krumlov tak nasbíral už páté tříbodové vítězství v sezoně a v tabulce mu patří čtvrtá příčka, na níž ztrácí čtyři body na vedoucí Tachov.

Co bylo klíčem k úspěchu? Obrat ve skóre.

Jako první šly totiž do vedení domácí Mariánské Lázně, v 18. minutě se prosadil Kabelák. Od 54. minuty sice hráli hosté o deseti, přesto i v této početní nevýhodě srovnali, když po centru přesně hlavičkoval Wagner.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Od 62. minuty měla obě mužstva po deseti hráčích, ze hřiště musel odejít domácí Švejda.

Dlouho to vypadalo na smírný výsledek. Jenomže v 89. minutě se fotbalistovi Mariánských Lázní nepovedl centr před branku, balónu se zmocnili hosté, kteří okamžitě vyrazili dopředu. Jeden z českokrumlovských hráčů našel „českou uličkou“ nabíhajícího Rosůlka, jenž se ze strany střelou ke vzdálenější tyči nemýlil.

„V závěru jsme hráli až moc otevřeně a přišli o všechny body. Na gól na konci zápasu jsme už neměli šanci odpovědět,“ poznamenal pro klubový web domácích trenér Michal Drahorád starší.

Výsledky 8. kola: Aritma Praha - Roudné 2:2 (0:1), pen. 5:4, Hvězda Cheb - Karlovy Vary 1:2 (0:1), Zličín - Klatovy 1:0 (1:0), Hořovicko - Doubravka 1:2 (0:1), Mariánské Lázně - Český Krumlov 1:2 (1:1), Čížová - Tachov 2:4 (1:2), Rokycany - Sušice 4:1 (1:0), Táborsko B - Milevsko 6:1 (2:0).