4 2015
Fotbalisté rezervy druholigového Táborska udělali svým fanouškům v duelu 28. kola divize A radost. Na domácím hřišti přetlačili Roudné 2:0, podívejte se na video.

Hosté se sotva stačili na hřišti rozkoukat a už prohrávali.

Po necelých čtyř minutách hry se Roudnému nepovedla rozehrávka, čehož využil agilní Presl, jenž se střelou z dálky nemýlil. Triumf stvrdili domácí těsně před přestávkou, když se prosadil Kukučka.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Už jistý vítěz soutěže Tachov se na hřišti předposledního Chebu předvedl. Po půli byl stav pro domácí nadějný (2:2), ale po změně stran to hosté rozbalili se vší parádou, přisypali domácím ještě čtyři přesné rány a zrodil se debakl.

Výsledky 28. kola: Rokycany - Doubravka 2:0 (1:0), Cheb - Tachov 2:6 (2:2), Mariánské Lázně - Čížová 2:0 (1:0), Zličín - Aritma Praha 1:2 (1:2), Hořovicko - Sušice 2:1 (1:0), Táborsko B - Roudné 2:0 (2:0), Karlovy Vary - Český Krumlov 1:1 (1:0), pen. 3:5, Milevsko - Klatovy 2:1 (2:0).