3 2015
Fotbalisté Tachova zvládli i utkání 19. kola na hřišti Klatov. Zde vyhráli 2:0 a v tabulce mají pětibodový náskok na druhou rezervu Táborska. Podívejte se na sestřih gólových momentů.

Poprvé se hosté prosadili ve 23. minutě, když vedení zajistil svým důrazem Dvořák.

Podruhé domácí smutnili v 78. minutě. To se po centru prosadil ve vzduchu Knakal a o patnácté výhře Tachova v základní hrací době v této sezoně nebylo pochyb.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

„Kluci přistoupili k utkání zodpovědně. Vyztužili jsme trochu střed hřiště a v obranné činnosti hráli velmi dobře. Mimo několika rohových kopů a dlouhých míčů jsme domácí do zakončení nepustili,“ pochvaloval si pro klubový web tachovský kouč Zdeněk Michálek.

Zabrala i poslední Sušice. V utkání s Čížovou rozhodl jediný gól a náskok patnáctých Mariánských Lázní se ztenčil na tři body.

Výsledky 19. kola: Cheb - Rokycany 4:2 (2:2), Karlovy Vary - Aritma Praha 3:1 (1:1), Český Krumlov - Doubravka 1:1 (1:1), na pen. 1:3, Klatovy 1898 - Tachov 0:2 (0:1), Malše Roudné - Hořovicko 2:1 (2:1), Táborsko B - Mariánské Lázně 4:1 (1:1), Milevsko - Zličín 1:0 (1:0), Sušice - Čížová 1:0 (0:0).