1 2014
Fotbalovou divizi A vede po 12. kole rezerva Táborska o jeden bod před Tachovem. Doma hostila Klatovy, ale v základní hrací době gól nepadl, a tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. Hosté ho nakonec prohráli v poměru 7:8. Podívejte se na video.

Tachov vydoloval z utkání v Rokycanech jen bod. Domácí ovládli penaltový rozstřel 4:3.

Pánové, nechte to na mě. Čížová dala pět gólů, Rosůlek čtyři

Fotbalisté Čížové si ze hřiště Zličína přivezli vysokou výhru 5:0. Toto střetnutí 12. kola divize A ale bylo specifické tím, že se vyjma jednoho gólu o všechny trefy postaral jeden jediný hráč, konkrétně Jakub Rosůlek.

V 10. minutě hosté pálili poprvé - prosadil se Moravec. A pak?

Pak už následovala „one man show“ Rosůlka, který hostuje v Čížové z druholigového Táborska.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Do poločasové přestávky se trefil dvakrát a následně přidal další branky v 84. a 85. minutě.

Výsledky 12. kola: Hvězda Cheb - Roudné 0:2 (0:0), Zličín - Čížová 0:5 (0:3), Karlovy Vary - Sušice 4:1 (3:0), Hořovicko - Aritma Praha 3:3 (1:2), pen. 0:3, Rokycany - Tachov 1:1 (0:0), pen. 4:3, Táborsko B - Klatovy 0:0, pen. 8:7, Mariánské Lázně - Doubravka 0:4 (0:3), Milevsko - Český Krumlov 5:2 (3:0).