Zobrazit příspěvky: Doporučované
Čekáme na více doporučených příspěvků
Všechny podle vláken Všechny podle času

A27n77t66o73n70í10n 80S63t75r93e19j85c 8765564285664

Tragický byl zejména Sus. Ale chápu, že tomu se asi do rozhovoru moc nechtělo. Poté, co ho o poločase vystřídal De Azevedo, gólostroj výrazně zpomalil. Baroš tomu také tentokrát přidal. Mohl proměnit sólo a zdramatizovat to na 4:3. To se nepovedlo, a tak místo toho namazal v závěru na pátý gól. Prostě celkově propadák. Ostrava asi potřebuje silného soupeře, aby se dostatečně namotivovala. Proti Slavii takovéto hrubky nedělala a ubránila to v pohodě.

0/−1
doporučit
13.8.2017 10:52

P95e66t46r 27E73r87n78e51s51t 1133544434155

Antoníne,to jste se díval asi na jiný fotbal.Sus ten nebyl vidět vůbec,za to v zápase excelovala jak obrana,tak Vašek a taky bohužel Baroš.Vašek nejprve z*ebe beka a za 20 vteřin namaže na gól,Baroš promění penaltu a pak když neví co s míčem tak ho předloží soupeři na zlatém podnose.Prostě den blbec,ale snad jsme si to už vybrali.[>-]

0/0
doporučit
13.8.2017 11:57

A94n46t43o81n90í38n 82S37t55r74e17j35c 8805474505844

A Sus snad není obránce? A vidět byl velmi. První gól nepovedená malá domů, čtvrtý gól taky jeho. Ztráta na půlce a rychlý brejk Slovácka do rozhozené obrany. Nedivím se, že do druhé půle už nenastoupil. A příště, Petře, zkuste oponovat bez osobního výpadu.