Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

Š97t35ě36p26á89n 63D24o68l90e22ž86a91l 3162211618215

+28/−3
doporučit
12.8.2017 17:44

P72a37v46e85l 66V83o84j61á61č47e15k 6762806380710

Góly jsou sice kořením fotbalu, ale z mého pohledu, fanouška Baníku, je na Slovácku poněkud překořeněno.

+15/0
doporučit
12.8.2017 16:55

J41i25ř26í 53V51o75s90t61ř65á36k 2731448929561

Prague Pride dnes v Praze a pomalu může vznikat další unikátní skupina lidí. Nemohou se dočkat zápasů naší ligy, především pak Plzně, kdy se vrhnou na debatu a začnou. Rozhodčí, Berbr..... Fotbal možná vidí jen ve zprávách na Nově, ale jsou to odborníci, zapadající do naší národní povahy. Mám za sebou několik zápasů online. Plzeň byla dnes dobrá, zatím má nejvíce hru pod kontrolou ze všech týmu, včetně dlouhé držení míče, rozhodčí přesný - vyčítám jednu neudělenou žlutou. V porovnání s cizinou slušný. Prostě bez videa to bude vždy nepřesné, ale to je i v prestižních soutěžích, nijak se v tom nevymykáme.

+14/−5
doporučit
12.8.2017 18:56

J90i69ř67í 51M12l70a79d54ě92j11o45v72s88k20ý 6236817849953

Jsem Plzeňák, fandím Viktorce a na zápasy chodím. Včera rovněž. Plzeň ani Olomouc nehrála fotbal kvality souboje 1. s 2. ligové tabulky. Ze šancí nebylo na obou stranách nic, protože je hráči hrubě neproměňovali. Ztráty míčů či jejich přenechání soupeři byly podivné. Ač by to kdo mohl čekat, nebyl to dramatický zápas, pokud se za nervy dá počítat, že jsme se celkem báli o výsledek. Jestli se do čtvrtka nestane něco jako poloviční zázrak, nevím s čím pak poletí mě na Kypr.

+6/0
doporučit
13.8.2017 6:24

J58i95ř69í 47F64o44g69e58l 2170111716502

Aby dostal plzeňský Řezník kartu, na to by asi musel k tomu stržení oběma rukama ještě soupeři nakopat.Rv Holt Plzeň.

+13/−9
doporučit
12.8.2017 16:54

Z72d36e93n91e92k 95H13r16d11i83n78a 9390789533640

Baroš dneska 2 goly (1za Baník z penalty a skvěle připravil poslední gol Slovácka) a k tomu asi 30 diskusí s rozhodčím. Výsledek? Nejlepší hráč zápasu.

+5/−1
doporučit
12.8.2017 18:28

M40a62r18t76i68n 76R77y74š54k91a 7556988198436

Naše Plzínka opět mimo televizi aby měl pan Berbr klid na praci. Snad to zase přinese ovoce.

+15/−18
doporučit
12.8.2017 16:15

M10a97r38t80i66n 16C53a78j91t17h16a79m10l 3271298266250

Sakra ta Olomouc ve 20. minute- pas za obranu a utocnik se zalekl a mic poslal vedle tyce. Ofside nebyl, mohli v Plzni jit do vedeni.

+3/0
doporučit
12.8.2017 16:26

V81i33k80t60o81r 47K34r93u75s 9273440479

Zítra Sparta potřebuje 3 body, jinak bude problém.

Křetínský proto už vytahuje kabelu a Lafata zkouší padání do měkkého...

+10/−14
doporučit
12.8.2017 18:49

R91a83d61o12s17l72a13v 22J33a35n73ý71r 2329568379751

Berbr na telefonu dělá co může, ale zatím se jeho sluha zmohl pouze na neudělení několika žlutých prádelním hráčům. Ve druhém poločase se bude muset přistoupit k větší akci, což bude pro všechny nepříjemné. :-/

+12/−18
doporučit
12.8.2017 16:53

J51a57n 60K58o72t67y74z47a 3367947751146

Ja jsem hlavne rad, ze Plznicka vede tabulku, a to porazila i tezke soupere jako Jablonec a Olomouc. Vetsina tech slabsich, jako treba Brno nebo Sparta, nas jeste ceka, a ti by meli bejt jeste hratelnejsi. :-)

+3/−2
doporučit
13.8.2017 21:44

V61a62š32e67k 60Ř93í40h14a 2983173968142

No tak zatím Zín, Jablonec nic moc. Sparta propadák a naopak Olomouc docela nahoře. No sázet bych na tohle nechtěl.

+2/0
doporučit
13.8.2017 22:20

D94u90s51a20n 11K33r33i16v95s76k42y 7264545757723

Co se na tom Slovacku deje;-D? Ma nekdo pls nejaky dobry stream?

+2/0
doporučit
12.8.2017 16:40

L54a57d66i36s12l20a50v 89P64a74v79l41a27t57a 9303785462614

Rozhodčí Plzeň nakonec k výhře dotlačil, ale dalo to dnes fušku.

+10/−20
doporučit
12.8.2017 18:45

M69a17r61t66i50n 24R30y98š98k71a 7456178558946

Pan Berbr už konečně musí rozpustit tu komisi rozhodčích. Je do nebe volající jak nedostatečně pracují pro naši Plzínku.

M58a24r71t19i92n 19C31a39j37t67h37a40m73l 3431438686680

Na Slovacku by se asi radi golove vyrovnali zacatku startu v angkicke lize.... Plzen uz hrá v prvni puli nastaveni 3 minuty. Bohemians statecne vzdoruji v Brne, tam padne asi nejmene golu. Pokud i vyhraji 1-0 budou mit v ligu fantasticky start.

+2/−1
doporučit
12.8.2017 16:52

R42a67d49e60k 32Z32l32á30m53a45l 1835826732219

Stále bez penalty? Pane Paclík, inspirujte se na Slavii, jak se to dělá. V posledních deseti minutách to smrdí korupcí :))

J57a28n 44S27k53ř40i47v29á97n95e92k 3336626106

Moravský Baník se vrací do reality. Dobře mu tak.

+2/−10
doporučit
12.8.2017 16:22

R94u10d19o51l59f 95K17o73m50á58r41e86k 7238899792629

to co syrecky nedaly to se jen tak nevidi. plzen vede jen diky nagoam prvnich 3 kol

+2/−11
doporučit
12.8.2017 21:33

M14a19r25t56i73n 87C95a34j83t92h81a74m63l 3141568426290

Bohemians penalta se proměnit musí. Ostrava po třech kolech dostala lekci. Je v první lize, ne druhé, aby to šlo vše tak lehce. Potřebná a důležitá facka. Plzeň se trápí s nedávno druholigovým mancaftem, jak chce mojí krajinu reprezentát napříč Europou.