Itálie rozhodla o výhře v Makedonii až v nastavení, Wales jen remizoval

Fotbalisté Itálie zvítězili v kvalifikaci mistrovství světa v Makedonii 3:2, o čemž rozhodl až v nastavení Ciro Immobile. V tabulce skupiny G jsou o skóre za Španělskem, které vyhrálo 2:0 v Albánii. Wales překvapivě remizoval 1:1 s Gruzií, která získala do tabulky první bod. Semifinalista letošního evropského šampionátu sice vedl od desáté minuty zásluhou Garetha Balea, za hosty ale v druhém poločase vyrovnal Tornike Okriašvili.

S36t26a95n85d76a 13K88a70f22k13a 6523511619119

Immobile zachránil spoustě lidem tikety v tý 92. minutě, pěkně :-)

+3/0
10.10.2016 9:12

J34i25r33i 82T67ř18e16š87t26í11k 9562263914

Nechápu proc Ukrajina hrála domácí zápas v Polsku? Alespoň to tak vypadá že domácí zápas Že by zase uradovala UEFA Přitom je jasný že Kosovo je Srbsko

0/−3
9.10.2016 21:06

R55o43m41a70n 60V20í84c56e65n49e33c 2599852648742

Požádala o to sama Ukrajinská fotbalová federace a UEFA to "jenom" schválila.

M10a93r38t59i21n 42C37a79j41t90h40a76m53l 3681758106320

To je prava tvar Walesu. Toho zazraku ME. Z Vidne remiz, dejme tomu, ale nevyhrat doma s Gruzii? Kdyz musi tvorit, tak to nezvladnou.

+4/−2
9.10.2016 20:27

A80l52e40š 62L38e47w72i19c55k65i 5125909441608

My jsme byli na Euru také a s Gruzií bychom měli rovněž velký problém...Však zítra uvidíš s Ázerbájdžánem,co to bude za trápení,pokud nedáme brzy gól,klidně to můžeme zplichtit.