Památný triumf v Německu. Může se opakovat? Bod by byl skvělý, říká Vlček

Byl to poslední vzájemný souboj německých fotbalistů s českými. „Jeden z mých největších zážitků v kariéře,“ vzpomíná útočník Stanislav Vlček. Bez devíti dnů přesně před devíti lety Česko v Mnichově svého souseda porazilo 3:0. Mohou Češi uspět i nyní v Hamburku?

K36a12r11e38l 52N39o31v19o60t25n12ý 3493281771841

Zraněný Rosický seděl na tribuně ;-)

+1/0
8.10.2016 17:10

B89o95h81u55m46i53l 32P77r36o91c54h88á11z87k85a 2743321733191

Tehdy to ale nevadilo, Matějovský totiž ještě nebyl líný na krok a nepředváděl zbytečné fauly na půli soupeře a podobné bejkárny.

0/0
8.10.2016 17:14

M64i69c61h64a31e80l 10D18o73u55c14h23a 2868162701940

Matějovský byl tenkrát nejlepší ze všech na hřišti.

0/0
8.10.2016 17:24

H72o33n55z14a 11M13á34z73a 5450971500294

To si pamatuji, strůjcem vítězství byl Matějovský. ostatní mu dobře sekundovali a přesto se do dalších nominací (do základu) nevešel!RvRv

+1/0
8.10.2016 16:49

R30a74d49o79s74l18a23v 24J37a41n60ý74r 2459458589311

Tento náhodný zápas poslal naši repre na x let do květin - najednou bylo zase vše náramné, poplácávání po zádech, všichni nosili pizdy nahoru a EURO podle toho také dopadlo - tragická hra a výsledky, následované Radovou legendární kvalifikací do JAR :-P.

Přitom Němcům vůbec o nic nešlo, zápas před tím postoupili a na hřiště vyběhli ještě nakalený, k tomu haluzácký gól v 1. minutě. I tak nás přehrávali, ale neměli žádnou vůli (ani důvod) to nasílu otáčet.

+1/−1
8.10.2016 15:39

B32o78h66u81m40i92l 22P50r76o69c17h61á45z87k28a 2333391803861

S první částí souhlasím, z druhou ne. Pár mých německých přátel na to dodnes vzpomíná jako na jednu z největších ostud od sjednocení obou Němecek. Nikdo nechce prohrát u sebe doma před 66 000 diváky.

+1/0
8.10.2016 17:11

M98i15c34h47a78e92l 55D66o41u72c79h67a 2658542121510

Byl jsem tenkrát v Allianz Aréně u toho - porazit Němce v jejich svatostánku, to byl úžasný zážitek R^ A pak taky to, jak už během druhé půle spousta diváků znechuceně odcházela :-) Životní zápas Marka Matějovského!

0/0
8.10.2016 17:23

R66a40d67o88s37l61a98v 13J14a10n60ý78r 2499238379441

Možná to tak fanouši vnímali tenkrát, ale pochybuju, že by to ještě dneska nějak řešili, z dlouhodobýho hlediska ten zápas pro Německo neznamenal vůbec nic.

0/0
8.10.2016 17:35

L64a57d59i26s96l40a87v 88P83o36l80á77k 7954125515174

Tenkrát to bylo mužstvo České republiky, dnes nás reprezentují Čechy!

0/−4
8.10.2016 14:13

D43a45v61i91d 71S90y59m46o16n 6301431774416

A nejvíc to vadí Polákovi:-P

+1/0

L76a26d27i44s45l12a18v 94P85o53l35á52k 7784145115804

Nemám rád pražský nacionalismus, pane Symone!

0/0
8.10.2016 16:35

B30o17h12u58m53i44l 13P61r44o72c73h97á22z19k76a 2963201563171

Prdlačky. Czechia znamená cosi jako české země. Tedy území, kde se hovoří česky (nebo se o to, v případě Ostravy a okolí, aspoň někdo snaží).

+1/−1
8.10.2016 17:12

I19v62a42n 60R10ö43z22l57e91r 4352488923860

Tenkrat jsem tam taky byl a ani ve snu by me nenapadlo, ze budeme skandovat:"DEJTE JIM BURA !!!" :-)[>-]

M81a75r76t38i42n 31D96u90f27e87k 3562117258414

Pamatuji ten zápas. Už před ním Brückner tvrdil, že s Němci vyhraje, zatímco Čech oponoval, že "on zase s Němci prohrává". Brückner určil jasnou taktiku, které pevně věřil, a hráči posléze taky.

P95a42v87e71l 33F39o80r25t 9960163701894

Mam takove tuseni, ze ten predchazejici domaci zapas v teto kvalifikaci jsme s nimi podobnym vysledkem prohrali. JInak co si pamatuji, Nemci hrali fotbal a my strileli branky.

+1/−1
8.10.2016 13:20

T65o47m96á66š 39T12a55t53í11č40e13k 5910502680348

Chudák Vlček. Snad s sebou bude mít velkou plácačku a hodně tmavý sluneční brýle.

+2/−1
8.10.2016 13:06

O50n23d71ř50e62j 31H94r31u54b67o39š 7916127150955

Ten zápas byl paradní R^[>-] pamatuju si ho... Sestava tenkrát taky nic moc když se podávíme ale ten výkon R^ a navíc Matějovský snad nejlepší zápas v kariéře tenkrát, Plašil skvělý...prostě tým šlapal...jeden gol hezčí jak druhý .... možné je všechno