Památný triumf v Německu. Může se opakovat? Bod by byl skvělý, říká Vlček

Byl to poslední vzájemný souboj německých fotbalistů s českými. „Jeden z mých největších zážitků v kariéře,“ vzpomíná útočník Stanislav Vlček. Bez devíti dnů přesně před devíti lety Česko v Mnichově svého souseda porazilo 3:0. Mohou Češi uspět i nyní v Hamburku?

K12a35r75e80l 94N71o35v88o21t82n90ý 3913511571731

Zraněný Rosický seděl na tribuně ;-)

+1/0
8.10.2016 17:10

B11o56h51u49m72i60l 76P30r47o12c90h98á17z96k14a 2733861183471

Tehdy to ale nevadilo, Matějovský totiž ještě nebyl líný na krok a nepředváděl zbytečné fauly na půli soupeře a podobné bejkárny.

0/0
8.10.2016 17:14

M14i11c36h76a80e84l 97D42o15u31c80h53a 2478352121920

Matějovský byl tenkrát nejlepší ze všech na hřišti.

0/0
8.10.2016 17:24

H84o45n96z46a 18M35á14z37a 5770131710284

To si pamatuji, strůjcem vítězství byl Matějovský. ostatní mu dobře sekundovali a přesto se do dalších nominací (do základu) nevešel!RvRv

+1/0
8.10.2016 16:49

R91a16d18o13s82l14a53v 72J73a79n70ý64r 2739278709971

Tento náhodný zápas poslal naši repre na x let do květin - najednou bylo zase vše náramné, poplácávání po zádech, všichni nosili pizdy nahoru a EURO podle toho také dopadlo - tragická hra a výsledky, následované Radovou legendární kvalifikací do JAR :-P.

Přitom Němcům vůbec o nic nešlo, zápas před tím postoupili a na hřiště vyběhli ještě nakalený, k tomu haluzácký gól v 1. minutě. I tak nás přehrávali, ale neměli žádnou vůli (ani důvod) to nasílu otáčet.

+1/−1
8.10.2016 15:39

B65o57h53u73m14i14l 29P37r88o71c38h77á95z97k98a 2773221783491

S první částí souhlasím, z druhou ne. Pár mých německých přátel na to dodnes vzpomíná jako na jednu z největších ostud od sjednocení obou Němecek. Nikdo nechce prohrát u sebe doma před 66 000 diváky.

+1/0
8.10.2016 17:11

M97i23c77h70a42e80l 38D28o15u74c42h71a 2898632161710

Byl jsem tenkrát v Allianz Aréně u toho - porazit Němce v jejich svatostánku, to byl úžasný zážitek R^ A pak taky to, jak už během druhé půle spousta diváků znechuceně odcházela :-) Životní zápas Marka Matějovského!

0/0
8.10.2016 17:23

R29a58d97o24s87l86a79v 24J21a74n74ý76r 2749798929511

Možná to tak fanouši vnímali tenkrát, ale pochybuju, že by to ještě dneska nějak řešili, z dlouhodobýho hlediska ten zápas pro Německo neznamenal vůbec nic.

0/0
8.10.2016 17:35

L94a77d72i83s87l86a20v 91P74o84l23á62k 7554985485244

Tenkrát to bylo mužstvo České republiky, dnes nás reprezentují Čechy!

0/−4
8.10.2016 14:13

D88a36v78i28d 24S64y60m20o42n 6621581664156

A nejvíc to vadí Polákovi:-P

+1/0

L61a53d34i81s90l76a21v 90P31o83l41á48k 7154485135724

Nemám rád pražský nacionalismus, pane Symone!

0/0
8.10.2016 16:35

B27o67h22u36m60i86l 47P10r74o36c39h26á61z51k34a 2383521853231

Prdlačky. Czechia znamená cosi jako české země. Tedy území, kde se hovoří česky (nebo se o to, v případě Ostravy a okolí, aspoň někdo snaží).

+1/−1
8.10.2016 17:12

I41v88a79n 64R32ö36z32l67e52r 4472788193260

Tenkrat jsem tam taky byl a ani ve snu by me nenapadlo, ze budeme skandovat:"DEJTE JIM BURA !!!" :-)[>-]

M39a79r58t13i94n 28D34u70f83e46k 3122887108384

Pamatuji ten zápas. Už před ním Brückner tvrdil, že s Němci vyhraje, zatímco Čech oponoval, že "on zase s Němci prohrává". Brückner určil jasnou taktiku, které pevně věřil, a hráči posléze taky.

P64a73v10e85l 41F92o86r92t 9430833891904

Mam takove tuseni, ze ten predchazejici domaci zapas v teto kvalifikaci jsme s nimi podobnym vysledkem prohrali. JInak co si pamatuji, Nemci hrali fotbal a my strileli branky.

+1/−1
8.10.2016 13:20

T85o62m77á91š 57T40a25t54í19č70e21k 5460322360248

Chudák Vlček. Snad s sebou bude mít velkou plácačku a hodně tmavý sluneční brýle.

+2/−1
8.10.2016 13:06

O52n29d22ř81e85j 85H44r28u72b11o13š 7676447410115

Ten zápas byl paradní R^[>-] pamatuju si ho... Sestava tenkrát taky nic moc když se podávíme ale ten výkon R^ a navíc Matějovský snad nejlepší zápas v kariéře tenkrát, Plašil skvělý...prostě tým šlapal...jeden gol hezčí jak druhý .... možné je všechno