Památný triumf v Německu. Může se opakovat? Bod by byl skvělý, říká Vlček

Byl to poslední vzájemný souboj německých fotbalistů s českými. „Jeden z mých největších zážitků v kariéře,“ vzpomíná útočník Stanislav Vlček. Bez devíti dnů přesně před devíti lety Česko v Mnichově svého souseda porazilo 3:0. Mohou Češi uspět i nyní v Hamburku?

K68a51r20e68l 50N49o93v35o13t59n54ý 3793281931231

Zraněný Rosický seděl na tribuně ;-)

+1/0
8.10.2016 17:10

B69o52h68u94m70i14l 77P13r67o85c69h80á64z65k78a 2983681573981

Tehdy to ale nevadilo, Matějovský totiž ještě nebyl líný na krok a nepředváděl zbytečné fauly na půli soupeře a podobné bejkárny.

0/0
8.10.2016 17:14

M81i69c32h30a10e50l 70D41o96u11c78h19a 2618352791200

Matějovský byl tenkrát nejlepší ze všech na hřišti.

0/0
8.10.2016 17:24

H46o14n19z55a 88M98á69z54a 5120711500344

To si pamatuji, strůjcem vítězství byl Matějovský. ostatní mu dobře sekundovali a přesto se do dalších nominací (do základu) nevešel!RvRv

+1/0
8.10.2016 16:49

R76a13d76o83s57l97a92v 72J98a21n71ý93r 2919938269771

Tento náhodný zápas poslal naši repre na x let do květin - najednou bylo zase vše náramné, poplácávání po zádech, všichni nosili pizdy nahoru a EURO podle toho také dopadlo - tragická hra a výsledky, následované Radovou legendární kvalifikací do JAR :-P.

Přitom Němcům vůbec o nic nešlo, zápas před tím postoupili a na hřiště vyběhli ještě nakalený, k tomu haluzácký gól v 1. minutě. I tak nás přehrávali, ale neměli žádnou vůli (ani důvod) to nasílu otáčet.

+1/−1
8.10.2016 15:39

B86o74h33u76m54i20l 88P10r97o12c95h20á29z96k52a 2953721853831

S první částí souhlasím, z druhou ne. Pár mých německých přátel na to dodnes vzpomíná jako na jednu z největších ostud od sjednocení obou Němecek. Nikdo nechce prohrát u sebe doma před 66 000 diváky.

+1/0
8.10.2016 17:11

M97i17c16h20a50e62l 84D28o51u87c40h67a 2248752921100

Byl jsem tenkrát v Allianz Aréně u toho - porazit Němce v jejich svatostánku, to byl úžasný zážitek R^ A pak taky to, jak už během druhé půle spousta diváků znechuceně odcházela :-) Životní zápas Marka Matějovského!

0/0
8.10.2016 17:23

R91a82d49o35s73l17a66v 64J60a54n96ý10r 2229368729861

Možná to tak fanouši vnímali tenkrát, ale pochybuju, že by to ještě dneska nějak řešili, z dlouhodobýho hlediska ten zápas pro Německo neznamenal vůbec nic.

0/0
8.10.2016 17:35

L84a83d74i24s12l55a80v 87P24o51l73á34k 7154125145374

Tenkrát to bylo mužstvo České republiky, dnes nás reprezentují Čechy!

0/−4
8.10.2016 14:13

D78a70v78i88d 15S30y33m53o19n 6151971234886

A nejvíc to vadí Polákovi:-P

+1/0

L96a42d67i22s25l65a67v 93P14o84l49á18k 7244305705124

Nemám rád pražský nacionalismus, pane Symone!

0/0
8.10.2016 16:35

B38o85h88u75m18i93l 90P13r29o77c78h84á60z34k14a 2223231743971

Prdlačky. Czechia znamená cosi jako české země. Tedy území, kde se hovoří česky (nebo se o to, v případě Ostravy a okolí, aspoň někdo snaží).

+1/−1
8.10.2016 17:12

I84v15a40n 10R26ö63z29l63e50r 4172858763440

Tenkrat jsem tam taky byl a ani ve snu by me nenapadlo, ze budeme skandovat:"DEJTE JIM BURA !!!" :-)[>-]

M79a38r86t63i12n 83D29u54f47e19k 3312487678324

Pamatuji ten zápas. Už před ním Brückner tvrdil, že s Němci vyhraje, zatímco Čech oponoval, že "on zase s Němci prohrává". Brückner určil jasnou taktiku, které pevně věřil, a hráči posléze taky.

P60a59v70e39l 98F26o78r30t 9620473671234

Mam takove tuseni, ze ten predchazejici domaci zapas v teto kvalifikaci jsme s nimi podobnym vysledkem prohrali. JInak co si pamatuji, Nemci hrali fotbal a my strileli branky.

+1/−1
8.10.2016 13:20

T94o19m77á93š 60T49a29t51í94č13e20k 5360762940488

Chudák Vlček. Snad s sebou bude mít velkou plácačku a hodně tmavý sluneční brýle.

+2/−1
8.10.2016 13:06

O25n79d40ř51e34j 57H24r47u92b51o27š 7156837590425

Ten zápas byl paradní R^[>-] pamatuju si ho... Sestava tenkrát taky nic moc když se podávíme ale ten výkon R^ a navíc Matějovský snad nejlepší zápas v kariéře tenkrát, Plašil skvělý...prostě tým šlapal...jeden gol hezčí jak druhý .... možné je všechno