Budějovičtí fotbalisté doma porazili i Opavu a jsou třetí

Souboj celků z čela tabulky druhé ligy zvládli v předehrávce 10. kola lépe fotbalisté Českých Budějovic. Po výhře 2:1 nad Opavou se posunuli na třetí místo, ze kterého sesadili právě svého soupeře. Od první Ostravy a druhé Olomouce je dělí jediný bod.

P83e68t51r 17K58ř28i76v62á60č95e49k 8858237518268

"když je před tím poslal do vedení už v sedmé minutě Wermka" ;-D Asi Wermke a góla nedal už v 7. minutě, ale v průměrné 27. minutě ;-D

+1/0
6.10.2016 9:32

J29i91n82d18ř35i84c33h 59M38u59s32í43l78e49k 5749611436

Úplně stejné nesmysly píše internetová verze Deníku Sport: první gól vstřelil v sedmé minutě Wermka. Ona to takhle podle všeho vydala ČTK. To ale neznamená, že by se pisálek neměl přesvědčit jestli je informace pravdivá a jen ji tupě převzít. Zrovna u utkání, které přenášel ČT SPORT, to není až tak velký problém. Stačí se třeba podívat na teletext ČT SPORT. Gól vstřelil Wermka, ale v sestavě je uveden Wermke. Ze sportovní žurnalistiky mi je poslední dobou velmi často na zvracení.Rv

O66t86t15o 63P55e87t18e45r23k72a 4183601185238

Postoupí Baník a Sigma, čistě teoreticky o to může zabojovat z druhé vlny ještě Znojmo. Nikdo lepší tam tu soutěž nehraje.

+2/−1
5.10.2016 22:21

J57i35n84d97ř23i84c43h 15M31u42s72í63l42e55k 5529781846

Souhlasím, že Baník a Sigma jsou favority na postup a že za nimi zeje určitá výkonnostní propsat, ale s tím Znojmem jste dle mého názoru poněkud přestřelil. Po letních odchodech na postup letos rozhodně nemá. Leda by pro jaro dost kvalitně posílilo. Momentálně je Dynamo nebo Opava lepší. Dynamo bude mít pro jaro výhodu v domácích odvetách proti Olomouci i Ostravě, což může být důležitý faktor. Znojmo je teď na úrovni Sokolova nebo Varnsdorfu. Mne by dost překvapilo kdyby bylo lepší než páté po podzimu. Dál se uvidí podle případných změn v kádrech v zimě.

0/0
6.10.2016 10:36

J86i58ř67í 70J71u27ř79i33c60a 2668263301

;-)Ale Bare, vždyť je ta liga bez baníku nudná.

J74i61n27d27ř84i40c70h 54M20u70s66í49l34e43k 5139701206

To nejsou týmy co by reálně hrály a měly šanci na postup. Ač fandím stejnému týmu jako Bar, já návrat Baníku i Sigmě přeji. Zápasy s nimi byly a jsou zajímavější než nuda proti týmům, které nikoho nezajímají a na které nikdo nechodí. Ani když přijedou k nám, ani na ně samotné. Rv

0/0
6.10.2016 10:41

Z19d16e54n88ě41k 16K14u33č85e13r50a 3255123306128

PANE novináři, špatně počítáte. Opava ztrácí na čelo 3 body, nikoliv 4, jak píšete.

+3/0
5.10.2016 20:22

M94a49r76t31i69n 40S75t34a11ř44í79k 4835946526189

Před hodinou stejny článek otiskli na isportu i se stejnou chybou. :D Také jsem tam na to upozornil a již to opravili. By si to při tom kopírování mohli alespoň přečíst ;-D;-D

0/0
5.10.2016 21:37

J53i26n40d40ř41i79c62h 25M42u55s23í92l97e37k 5299381186

A jsme u toho, že dobrý sportovní novinář by neměl bezduše přebírat zprávy, ale před uveřejněním si je ověřovat. Zrovna u zápasu druhé ligy není tak složité se podívat na teletext ČT, kde jsou základní fakta o zápasech i tabulka celé soutěže. :-P

0/0
6.10.2016 10:51

O50t64t53o 84P66e80t10e78r43k80a 4533531615318

Skvělá zpráva pro Baník i Sigmu. Opava ztratila a Budějky ani na Baník, ani na Sigmu nemají.

O46t77t95o 81P16e71t43e39r98k33a 4853441405608

Jj, určitě. Skoro bych řekl, že je až s podivem, že se Budějky drží po loňské sezóně tak vysoko. Ale neumí hrát venku a mají šíleně úzký kádr. Na TOP3 to po 30. kole nevidím.

+1/0
5.10.2016 20:28

L97i97b18o71r 79W33a14l23a30c76h 9944538457619

Po impotentní kopané pod Baránkem je sice radost letos Opavu sledovat, ovšem na ligu chybí všechno. Hráči, majitel, peníze, stadion.

0/0
5.10.2016 20:55

O42t21t61o 32P15e53t42e65r83k71a 4473891865788

Však v pořádku. Opavě současné umístění sluší. Vyšších ambicí zatím netřeba.

+1/−1
5.10.2016 22:18

J80i54n72d88ř54i21c88h 33M33u61s63í51l51e33k 5569281856

Dynamo vloni spadlo na úplné dno, že to níž nešlo. Teď má dobrou partu zaťatých hráčů a bojovníků. Navíc má solidní obranu a nedostává moc gólů. Když zvládne vozit body z venku, může prohánět Baník i Sigmu až do samého závěru soutěže. Navíc na jaře bude hrát s oběma doma, což může udělat druhou ligu ještě zajímavější.