Budějovičtí fotbalisté doma porazili i Opavu a jsou třetí

Souboj celků z čela tabulky druhé ligy zvládli v předehrávce 10. kola lépe fotbalisté Českých Budějovic. Po výhře 2:1 nad Opavou se posunuli na třetí místo, ze kterého sesadili právě svého soupeře. Od první Ostravy a druhé Olomouce je dělí jediný bod.

P69e74t27r 45K84ř84i11v37á84č40e37k 8828427398298

"když je před tím poslal do vedení už v sedmé minutě Wermka" ;-D Asi Wermke a góla nedal už v 7. minutě, ale v průměrné 27. minutě ;-D

+1/0
6.10.2016 9:32

J84i25n20d35ř90i68c53h 45M59u66s28í36l58e79k 5879891966

Úplně stejné nesmysly píše internetová verze Deníku Sport: první gól vstřelil v sedmé minutě Wermka. Ona to takhle podle všeho vydala ČTK. To ale neznamená, že by se pisálek neměl přesvědčit jestli je informace pravdivá a jen ji tupě převzít. Zrovna u utkání, které přenášel ČT SPORT, to není až tak velký problém. Stačí se třeba podívat na teletext ČT SPORT. Gól vstřelil Wermka, ale v sestavě je uveden Wermke. Ze sportovní žurnalistiky mi je poslední dobou velmi často na zvracení.Rv

O23t68t49o 19P28e29t78e80r85k56a 4383251385678

Postoupí Baník a Sigma, čistě teoreticky o to může zabojovat z druhé vlny ještě Znojmo. Nikdo lepší tam tu soutěž nehraje.

+2/−1
5.10.2016 22:21

J77i66n58d51ř56i95c50h 39M33u92s76í29l78e84k 5839701776

Souhlasím, že Baník a Sigma jsou favority na postup a že za nimi zeje určitá výkonnostní propsat, ale s tím Znojmem jste dle mého názoru poněkud přestřelil. Po letních odchodech na postup letos rozhodně nemá. Leda by pro jaro dost kvalitně posílilo. Momentálně je Dynamo nebo Opava lepší. Dynamo bude mít pro jaro výhodu v domácích odvetách proti Olomouci i Ostravě, což může být důležitý faktor. Znojmo je teď na úrovni Sokolova nebo Varnsdorfu. Mne by dost překvapilo kdyby bylo lepší než páté po podzimu. Dál se uvidí podle případných změn v kádrech v zimě.

0/0
6.10.2016 10:36

J34i37ř54í 46J96u78ř26i40c59a 2198193201

;-)Ale Bare, vždyť je ta liga bez baníku nudná.

J21i95n85d40ř28i31c83h 39M57u40s32í24l64e16k 5479171146

To nejsou týmy co by reálně hrály a měly šanci na postup. Ač fandím stejnému týmu jako Bar, já návrat Baníku i Sigmě přeji. Zápasy s nimi byly a jsou zajímavější než nuda proti týmům, které nikoho nezajímají a na které nikdo nechodí. Ani když přijedou k nám, ani na ně samotné. Rv

0/0
6.10.2016 10:41

Z62d61e32n83ě42k 19K25u22č94e31r15a 3585853266798

PANE novináři, špatně počítáte. Opava ztrácí na čelo 3 body, nikoliv 4, jak píšete.

+3/0
5.10.2016 20:22

M81a72r59t89i42n 19S63t23a70ř12í49k 4195706816609

Před hodinou stejny článek otiskli na isportu i se stejnou chybou. :D Také jsem tam na to upozornil a již to opravili. By si to při tom kopírování mohli alespoň přečíst ;-D;-D

0/0
5.10.2016 21:37

J71i65n79d78ř67i28c64h 57M77u86s70í28l33e98k 5789801716

A jsme u toho, že dobrý sportovní novinář by neměl bezduše přebírat zprávy, ale před uveřejněním si je ověřovat. Zrovna u zápasu druhé ligy není tak složité se podívat na teletext ČT, kde jsou základní fakta o zápasech i tabulka celé soutěže. :-P

0/0
6.10.2016 10:51

O24t51t42o 90P56e57t74e94r97k48a 4603801915108

Skvělá zpráva pro Baník i Sigmu. Opava ztratila a Budějky ani na Baník, ani na Sigmu nemají.

O89t40t23o 91P31e77t93e28r49k68a 4253181155838

Jj, určitě. Skoro bych řekl, že je až s podivem, že se Budějky drží po loňské sezóně tak vysoko. Ale neumí hrát venku a mají šíleně úzký kádr. Na TOP3 to po 30. kole nevidím.

+1/0
5.10.2016 20:28

L68i79b13o75r 85W85a25l87a88c49h 9404128647659

Po impotentní kopané pod Baránkem je sice radost letos Opavu sledovat, ovšem na ligu chybí všechno. Hráči, majitel, peníze, stadion.

0/0
5.10.2016 20:55

O89t25t74o 75P54e12t14e67r35k68a 4593231155358

Však v pořádku. Opavě současné umístění sluší. Vyšších ambicí zatím netřeba.

+1/−1
5.10.2016 22:18

J88i74n43d40ř72i32c88h 80M23u49s93í26l55e11k 5509721616

Dynamo vloni spadlo na úplné dno, že to níž nešlo. Teď má dobrou partu zaťatých hráčů a bojovníků. Navíc má solidní obranu a nedostává moc gólů. Když zvládne vozit body z venku, může prohánět Baník i Sigmu až do samého závěru soutěže. Navíc na jaře bude hrát s oběma doma, což může udělat druhou ligu ještě zajímavější.