Budějovičtí fotbalisté doma porazili i Opavu a jsou třetí

Souboj celků z čela tabulky druhé ligy zvládli v předehrávce 10. kola lépe fotbalisté Českých Budějovic. Po výhře 2:1 nad Opavou se posunuli na třetí místo, ze kterého sesadili právě svého soupeře. Od první Ostravy a druhé Olomouce je dělí jediný bod.

P95e26t74r 56K35ř57i27v84á26č94e30k 8838177318448

"když je před tím poslal do vedení už v sedmé minutě Wermka" ;-D Asi Wermke a góla nedal už v 7. minutě, ale v průměrné 27. minutě ;-D

+1/0
6.10.2016 9:32

J84i33n40d65ř91i27c87h 23M81u57s30í52l38e24k 5469551896

Úplně stejné nesmysly píše internetová verze Deníku Sport: první gól vstřelil v sedmé minutě Wermka. Ona to takhle podle všeho vydala ČTK. To ale neznamená, že by se pisálek neměl přesvědčit jestli je informace pravdivá a jen ji tupě převzít. Zrovna u utkání, které přenášel ČT SPORT, to není až tak velký problém. Stačí se třeba podívat na teletext ČT SPORT. Gól vstřelil Wermka, ale v sestavě je uveden Wermke. Ze sportovní žurnalistiky mi je poslední dobou velmi často na zvracení.Rv

O94t18t49o 63P14e42t42e46r88k92a 4123181125928

Postoupí Baník a Sigma, čistě teoreticky o to může zabojovat z druhé vlny ještě Znojmo. Nikdo lepší tam tu soutěž nehraje.

+2/−1
5.10.2016 22:21

J98i15n15d88ř69i78c48h 39M69u94s41í43l33e57k 5619921356

Souhlasím, že Baník a Sigma jsou favority na postup a že za nimi zeje určitá výkonnostní propsat, ale s tím Znojmem jste dle mého názoru poněkud přestřelil. Po letních odchodech na postup letos rozhodně nemá. Leda by pro jaro dost kvalitně posílilo. Momentálně je Dynamo nebo Opava lepší. Dynamo bude mít pro jaro výhodu v domácích odvetách proti Olomouci i Ostravě, což může být důležitý faktor. Znojmo je teď na úrovni Sokolova nebo Varnsdorfu. Mne by dost překvapilo kdyby bylo lepší než páté po podzimu. Dál se uvidí podle případných změn v kádrech v zimě.

0/0
6.10.2016 10:36

J28i37ř82í 85J48u80ř87i33c81a 2148193111

;-)Ale Bare, vždyť je ta liga bez baníku nudná.

J64i87n74d39ř38i50c84h 60M44u63s80í88l35e59k 5889571906

To nejsou týmy co by reálně hrály a měly šanci na postup. Ač fandím stejnému týmu jako Bar, já návrat Baníku i Sigmě přeji. Zápasy s nimi byly a jsou zajímavější než nuda proti týmům, které nikoho nezajímají a na které nikdo nechodí. Ani když přijedou k nám, ani na ně samotné. Rv

0/0
6.10.2016 10:41

Z62d71e28n35ě15k 60K35u98č78e61r25a 3495503206508

PANE novináři, špatně počítáte. Opava ztrácí na čelo 3 body, nikoliv 4, jak píšete.

+3/0
5.10.2016 20:22

M15a61r36t95i67n 70S36t55a14ř94í69k 4185936326379

Před hodinou stejny článek otiskli na isportu i se stejnou chybou. :D Také jsem tam na to upozornil a již to opravili. By si to při tom kopírování mohli alespoň přečíst ;-D;-D

0/0
5.10.2016 21:37

J85i59n95d60ř12i25c55h 13M33u88s58í60l64e11k 5649481836

A jsme u toho, že dobrý sportovní novinář by neměl bezduše přebírat zprávy, ale před uveřejněním si je ověřovat. Zrovna u zápasu druhé ligy není tak složité se podívat na teletext ČT, kde jsou základní fakta o zápasech i tabulka celé soutěže. :-P

0/0
6.10.2016 10:51

O48t47t52o 39P92e14t68e93r36k26a 4243401445528

Skvělá zpráva pro Baník i Sigmu. Opava ztratila a Budějky ani na Baník, ani na Sigmu nemají.

O20t70t53o 48P55e84t68e55r79k96a 4913551375658

Jj, určitě. Skoro bych řekl, že je až s podivem, že se Budějky drží po loňské sezóně tak vysoko. Ale neumí hrát venku a mají šíleně úzký kádr. Na TOP3 to po 30. kole nevidím.

+1/0
5.10.2016 20:28

L75i97b40o72r 87W46a27l83a23c34h 9984958937399

Po impotentní kopané pod Baránkem je sice radost letos Opavu sledovat, ovšem na ligu chybí všechno. Hráči, majitel, peníze, stadion.

0/0
5.10.2016 20:55

O22t92t81o 89P96e59t83e64r72k75a 4833581825848

Však v pořádku. Opavě současné umístění sluší. Vyšších ambicí zatím netřeba.

+1/−1
5.10.2016 22:18

J95i53n83d19ř24i33c41h 36M27u83s24í69l90e35k 5569281486

Dynamo vloni spadlo na úplné dno, že to níž nešlo. Teď má dobrou partu zaťatých hráčů a bojovníků. Navíc má solidní obranu a nedostává moc gólů. Když zvládne vozit body z venku, může prohánět Baník i Sigmu až do samého závěru soutěže. Navíc na jaře bude hrát s oběma doma, což může udělat druhou ligu ještě zajímavější.