Tottenham ukončil neporazitelnost City, Arsenal vyhrál po gólu rukou

Fotbalisté Manchesteru City poprvé v sezoně prohráli ligový zápas. V 7. kole anglické Premier League podlehli Tottenhamu 0:2. Skóre otevřel vlastní gól Aleksandara Kolarova, druhou branku dal Dele Alli. Petr Čech si připsal třetí čisté konto v sezoně, Arsenal vyhrál v Burnley gólem v nastavení. Dělbou bodů skončil i duel mezi Manchesterem United a Stoke, úřadující šampion Leicester hrál se Southamptonem 0:0.

T67o50m95á76š 10D94u77š47e90k 1417286352677

No ta ruka Arsenalu.... https://www.youtube.com/watch?v=hudQM1ndgkM .... dnes podruhé jsem se divil, že rozhodčí uznali gól. První případ se stal odpoledne v Brně a rovněž v nastavení. Je jednoznačně čas zavést video.

+2/0
2.10.2016 20:57

M27i79c28h39a22l 48T45o94m90á69n15e24k 9317819906

co ten arsenal, byla nastrelena, nebo nejaka prasacka ta ruka?

0/0
2.10.2016 20:17

O22n20d84ř60e36j 73L28o37š43o13t77h 9270572244552

Tak ruka byla nastřelená, ale divný gól no. Teoreticky, pokud by rozhodčí bral tu ruku jako nastřelenou, tak by se mělo jednat o ofsajd.

+1/0
2.10.2016 22:12

R98a84d71i69m 12B34e63n71i76c89e32k 8438763808904

Tak, tak, když pomineme ruku, tak offside jednoznačný. Prostě silnější pes m..á.Rv

J13a81k77u45b 43Z68e44m62a40n 0

To co dnes zaházeli Ibrahimovič s Pogbou, to bylo neuvěřitelný. Ale snad si ty góly nechali na příští kolo na Anfield.

+1/0
2.10.2016 15:35

D20a71v20i27d 43M30a75r42e48k 7953926634565

Snad ne a na Anfieldu dostanou bůra. Už se těším na ty věčně ubulený kecy MouMou.

+3/0
2.10.2016 16:32

J95a42k85u43b 26Z26e90m70a28n 0

Tak to potom sladké snění. United nejsou Swansee.....

0/0
2.10.2016 16:43

D11u78š84a74n 83R79i12m73o12v68s76k21ý 3452794397812

Pod Mourkem ten Manžestr zatím vyloženě válí.

+4/0

J69a50k22u40b 12Z31e78m21a56n 0

Proč? Dnes ztroskotali vyloženě jen na golmanovi. Jak už tu někdo psal, dnes to mělo skončit 7:1. Stejně, jako to tam dnes nepadalo, jindy to tam zase napadat může. Leicester by mohl z minulého týdne vyprávět.

+1/0
2.10.2016 15:45

M85i45r58o 98P51e28t71r68o90v69i40c 4429676466956

Je dobre pre fotbal,ze mali beru body velkym. Presne toto som predpovedal,ze pride Pogba a Ibrahimovic a a na vysledkoch ani nepoznate rozdiel ci su tam alebo nie.Ziadny futbalista nema cenu ani 70 mil € a nie este vyse 100 mil. Je to sikovnost hracskych agentov a tzv.velke kluby sa ukazuju pred druhymi,co vsetko si mozu dovolit,ale na hre to nepoznat.

+6/0

L40u74k93á34š 85R44y59c62h55l61ý 5567746773397

Dnes to mělo skončit tak 7:1. Hlavně Ibrovy a Pogbovy střely měly skončit v bráně.

0/0
2.10.2016 15:09

M26a78r98t72i27n 96C44a52j74t59h50a15m51l 3541198976480

No vyrovnávací gól s pomocí břevna a Pogba před nastavením nasměroval hlavičkou balón jen do břevna. Taký je fotbal. City si taky hned v úvodu dali výstavní vlastenec.

+2/0
2.10.2016 15:32

L11u14k25á10š 37R37y54c35h21l36ý 5817136473937

No však taky tu vyrovnávací střelu nepočítám. To spíš mělo dát stoke gol z té sance v první půli, jak to ten borec dostal proti nože přímo na penaltu. Nicméně poločas měl být 4:0 a byl klid.

J53a57k22u54b 70Z62e39m87a51n 0

Bohužel. Ten poločas měl dopadnout přesně jako s Leicestrem minule. Snad ušetřili góly do Liverpoolu.