Liberec - Teplice 2:0, dva góly během chvíle, domácí slaví druhou výhru

Liberečtí fotbalisté slaví druhé ligové vítězství. V utkání 9. kola porazili Teplice 2:0 a získali čtyřbodový náskok na sestupovou příčku. Zápas rozhodly dvěma góly v rozmezí čtyř minut v úvodu druhé půle. Teplice naopak potřetí za sebou prohrály.

H52o83n19z93a 27M83á27z97a 5320441110264

Výborně chlapci, teď již jen osm bodů ztráty na Spartu a vyšoupnem ji z pohárů. Na ty běžce před ní z největší pravděpodobností už nedosáhnem. Dík dobrej fotbal. Jen tak dál.!R^R^

J44a74n 43L90a35m89a81č 9874264706842

Šášulové z Teplic se opět předvedli. Přes šťastnou výhru na Dukle jsou na tom stejně jako loni za Vavrušky. Další komentář netřeba :-/