Fotbalisté Slavie v domácím poháru postupují, proti Chrudimi nezaváhali

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 3:1 ve třetím kole na půdě třetiligové Chrudimi. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 72. minutě z penalty Jaroslav Mihalík.

M83i22r39o12s59l25a70v 93K78o21n61e21c76n72y 2379651806308

3500 diváků na jeden trénink - nechci se chlubit dámy a pánové, ale, kdo z vás to má ?

0/0
29.9.2016 15:18

J95a40n 82N60o93v80á14k 6877810718853

Pouť a fackovací panák? To tě jistě pěkně protrénovali.;-)

0/0
29.9.2016 15:40

J17a66r42o38s74l62a21v 16V90o45k95u32r90k84a 9925933501

Hlavne je pot�eba p�ipom�nat, �e rud� kopejtka jsou bez tren�ra a to d�ky sesivkam

...

0/−6
28.9.2016 20:50

J32a56k84u31b 66Z18e22m80a19n

Je potřeba Slavii pogratulovat. Soupeře z třetí ligy se jí podařilo po několika letech. Tvrdíkova tvrdá a poctivá práce začíná přinášet své ovoce.

+5/−4
28.9.2016 20:27

D31u11š62a39n 32H58r89a73b82e80c 6774602824909

Zmínil bych ještě, že je potřeba pogratulovat i Chrudimi. A to za to, že prohrála se Slavií stejným rozdílem jako její poslední (prvoligový!) soupeř. A navíc alespoň vstřelila gól a po zápase jim diváci za to zatleskali, neběželi je lynčovat tak, jako fanoušci onoho posledního soupeře Slavie..

R28a31d93e55k 98J18o27n48á96š 4387525493788

Objektivně řečeno, druha ZK zaslouzena a penalta - no ruka Bylan jesna, jen nevim jak se to dnes posuzuje kdyz si hráč nakopne mic do vlastní tuky, ale to je jedno. Každopádne sice píšou ze slavia 5 změn ale proste absolutně to nevypustili a hrali v ligový sestavě, coz me překvapilo... v zápase nemeli zadny šance, jedine v cem převyšovali Chrudim tak bylo vice držení míče.. Skoda ze doslo na tu CK a penaltu, lidi by si zasloužili prodloužení a vývoj zápasu taky... Nehledě na to ten uz prvni gól padl v nastavení prvni půle a byl takovej pólovlastní... Každopádne pamatuju si ze za podobne vykony Sparty v pohárech napr proti Zivanicim byla Sparta pekne kritizována, ale Slavisti se Placaj po zádech... no jejich vec, stejne nam budou na ko ci sezóny koukat na zada, Slavii tipuju na 5. misto... ACS :-)

0/0
29.9.2016 7:41

J47i10ř80í 91K25l73i57m61e43š 9271851794119

Konečně se ve Slavii blýská na lepší časy. V jednom týdnu si Slavie namazala na rohlík dva srovnatelně dobré soupeře a oba o 2 banány. Pravda, ta Chrudim byla trochu těžší soupeř, když dala gola :-)R^

+13/−4
28.9.2016 19:29

R32u77d68o21l80f 74K21o33m83á15r91e45k 7888469782689

osobne jsem to videl. dneska to bylo o mnoho tezsi, zkratka kvalita dnes byla o mnoho lepsi nez v nedeli

+3/−4
28.9.2016 19:44

R79e68n82é 51J60í49š14a 2747567641346

Neuveritelny. Chrudim, co sotva plete nohama, jelikoz uz pres mesic hraje nedele-streda-nedele si dela ze slatancu trhaci kalendar a nebyt dalsiho nechutneho zarezu sudich, opakovala se dalsi Lisen. Jak dlouho tohle bude ten novej sef sudich trpet? To je kolo co kolo...

J78i74r11i 16H40r64u10s62t40i94c83k70a 9323138552541

A ty jsi byl na zapase? Nebo jsi to videl v tv? Jak vis,ze penalta nemela byt. Muzes poslat video? Diky za info.

+3/0
28.9.2016 20:18

R35e75n78é 35J95í75š29a 2397127891756

Nejdřív neodpískaná jasná penalta po ruce Frydrycha, pak už bylo trapné sudímu nepísknout tu druhou. Když ale začalo reálně hrozit, že Slavia má problémy a že Chrudim si jde za postupem, přispěchal rychle s červenou a penaltičkou ala Plzen z dob své slávy.