Fotbalisté Slavie v domácím poháru postupují, proti Chrudimi nezaváhali

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 3:1 ve třetím kole na půdě třetiligové Chrudimi. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 72. minutě z penalty Jaroslav Mihalík.

M21i24r89o24s73l33a89v 70K96o83n98e31c87n54y 2959501156858

3500 diváků na jeden trénink - nechci se chlubit dámy a pánové, ale, kdo z vás to má ?

0/0
29.9.2016 15:18

J51a39n 14N77o26v16á45k 6457770508593

Pouť a fackovací panák? To tě jistě pěkně protrénovali.;-)

0/0
29.9.2016 15:40

J87a76r41o97s30l30a66v 60V56o45k82u16r21k85a 9245453691

Hlavne je pot�eba p�ipom�nat, �e rud� kopejtka jsou bez tren�ra a to d�ky sesivkam

...

0/−6
28.9.2016 20:50

J65a74k64u56b 28Z43e73m96a53n 0

Je potřeba Slavii pogratulovat. Soupeře z třetí ligy se jí podařilo po několika letech. Tvrdíkova tvrdá a poctivá práce začíná přinášet své ovoce.

+5/−4
28.9.2016 20:27

D42u96š83a77n 38H55r49a21b18e17c 6664322664349

Zmínil bych ještě, že je potřeba pogratulovat i Chrudimi. A to za to, že prohrála se Slavií stejným rozdílem jako její poslední (prvoligový!) soupeř. A navíc alespoň vstřelila gól a po zápase jim diváci za to zatleskali, neběželi je lynčovat tak, jako fanoušci onoho posledního soupeře Slavie..

R46a97d50e35k 66J70o92n14á72š 4607515943238

Objektivně řečeno, druha ZK zaslouzena a penalta - no ruka Bylan jesna, jen nevim jak se to dnes posuzuje kdyz si hráč nakopne mic do vlastní tuky, ale to je jedno. Každopádne sice píšou ze slavia 5 změn ale proste absolutně to nevypustili a hrali v ligový sestavě, coz me překvapilo... v zápase nemeli zadny šance, jedine v cem převyšovali Chrudim tak bylo vice držení míče.. Skoda ze doslo na tu CK a penaltu, lidi by si zasloužili prodloužení a vývoj zápasu taky... Nehledě na to ten uz prvni gól padl v nastavení prvni půle a byl takovej pólovlastní... Každopádne pamatuju si ze za podobne vykony Sparty v pohárech napr proti Zivanicim byla Sparta pekne kritizována, ale Slavisti se Placaj po zádech... no jejich vec, stejne nam budou na ko ci sezóny koukat na zada, Slavii tipuju na 5. misto... ACS :-)

0/0
29.9.2016 7:41

J13i57ř52í 64K18l48i74m98e31š 9891461684229

Konečně se ve Slavii blýská na lepší časy. V jednom týdnu si Slavie namazala na rohlík dva srovnatelně dobré soupeře a oba o 2 banány. Pravda, ta Chrudim byla trochu těžší soupeř, když dala gola :-)R^

+13/−4
28.9.2016 19:29

R78u43d41o66l91f 22K93o91m38á80r61e59k 7458979492629

osobne jsem to videl. dneska to bylo o mnoho tezsi, zkratka kvalita dnes byla o mnoho lepsi nez v nedeli

+3/−4
28.9.2016 19:44

R37e25n45é 74J63í74š58a 2837117901396

Neuveritelny. Chrudim, co sotva plete nohama, jelikoz uz pres mesic hraje nedele-streda-nedele si dela ze slatancu trhaci kalendar a nebyt dalsiho nechutneho zarezu sudich, opakovala se dalsi Lisen. Jak dlouho tohle bude ten novej sef sudich trpet? To je kolo co kolo...

J57i64r10i 82H62r24u22s73t57i92c90k17a 9893898312561

A ty jsi byl na zapase? Nebo jsi to videl v tv? Jak vis,ze penalta nemela byt. Muzes poslat video? Diky za info.

+3/0
28.9.2016 20:18

R17e73n42é 10J81í91š95a 2287887161416

Nejdřív neodpískaná jasná penalta po ruce Frydrycha, pak už bylo trapné sudímu nepísknout tu druhou. Když ale začalo reálně hrozit, že Slavia má problémy a že Chrudim si jde za postupem, přispěchal rychle s červenou a penaltičkou ala Plzen z dob své slávy.