Fotbalisté Slavie v domácím poháru postupují, proti Chrudimi nezaváhali

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 3:1 ve třetím kole na půdě třetiligové Chrudimi. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 72. minutě z penalty Jaroslav Mihalík.

M50i50r87o13s16l84a21v 79K83o27n47e59c70n81y 2789641316988

3500 diváků na jeden trénink - nechci se chlubit dámy a pánové, ale, kdo z vás to má ?

0/0
29.9.2016 15:18

J11a96n 11N94o49v46á46k 6677290618703

Pouť a fackovací panák? To tě jistě pěkně protrénovali.;-)

0/0
29.9.2016 15:40

J22a40r56o80s47l62a25v 92V60o24k54u51r54k15a 9555673971

Hlavne je pot�eba p�ipom�nat, �e rud� kopejtka jsou bez tren�ra a to d�ky sesivkam

...

0/−6
28.9.2016 20:50

J36a85k68u46b 92Z93e62m45a47n 0

Je potřeba Slavii pogratulovat. Soupeře z třetí ligy se jí podařilo po několika letech. Tvrdíkova tvrdá a poctivá práce začíná přinášet své ovoce.

+5/−4
28.9.2016 20:27

D54u11š51a66n 47H65r59a18b71e85c 6904782324299

Zmínil bych ještě, že je potřeba pogratulovat i Chrudimi. A to za to, že prohrála se Slavií stejným rozdílem jako její poslední (prvoligový!) soupeř. A navíc alespoň vstřelila gól a po zápase jim diváci za to zatleskali, neběželi je lynčovat tak, jako fanoušci onoho posledního soupeře Slavie..

R29a14d66e16k 74J31o19n16á89š 4907635183728

Objektivně řečeno, druha ZK zaslouzena a penalta - no ruka Bylan jesna, jen nevim jak se to dnes posuzuje kdyz si hráč nakopne mic do vlastní tuky, ale to je jedno. Každopádne sice píšou ze slavia 5 změn ale proste absolutně to nevypustili a hrali v ligový sestavě, coz me překvapilo... v zápase nemeli zadny šance, jedine v cem převyšovali Chrudim tak bylo vice držení míče.. Skoda ze doslo na tu CK a penaltu, lidi by si zasloužili prodloužení a vývoj zápasu taky... Nehledě na to ten uz prvni gól padl v nastavení prvni půle a byl takovej pólovlastní... Každopádne pamatuju si ze za podobne vykony Sparty v pohárech napr proti Zivanicim byla Sparta pekne kritizována, ale Slavisti se Placaj po zádech... no jejich vec, stejne nam budou na ko ci sezóny koukat na zada, Slavii tipuju na 5. misto... ACS :-)

0/0
29.9.2016 7:41

J28i15ř32í 66K83l51i49m96e43š 9311211474299

Konečně se ve Slavii blýská na lepší časy. V jednom týdnu si Slavie namazala na rohlík dva srovnatelně dobré soupeře a oba o 2 banány. Pravda, ta Chrudim byla trochu těžší soupeř, když dala gola :-)R^

+13/−4
28.9.2016 19:29

R76u18d67o62l20f 57K32o12m28á36r75e85k 7588979362869

osobne jsem to videl. dneska to bylo o mnoho tezsi, zkratka kvalita dnes byla o mnoho lepsi nez v nedeli

+3/−4
28.9.2016 19:44

R54e19n52é 16J78í75š70a 2657347611906

Neuveritelny. Chrudim, co sotva plete nohama, jelikoz uz pres mesic hraje nedele-streda-nedele si dela ze slatancu trhaci kalendar a nebyt dalsiho nechutneho zarezu sudich, opakovala se dalsi Lisen. Jak dlouho tohle bude ten novej sef sudich trpet? To je kolo co kolo...

J12i38r57i 65H12r33u42s54t31i27c13k53a 9343478282381

A ty jsi byl na zapase? Nebo jsi to videl v tv? Jak vis,ze penalta nemela byt. Muzes poslat video? Diky za info.

+3/0
28.9.2016 20:18

R46e30n19é 75J90í18š53a 2377477161676

Nejdřív neodpískaná jasná penalta po ruce Frydrycha, pak už bylo trapné sudímu nepísknout tu druhou. Když ale začalo reálně hrozit, že Slavia má problémy a že Chrudim si jde za postupem, přispěchal rychle s červenou a penaltičkou ala Plzen z dob své slávy.