Fotbalisté Slavie v domácím poháru postupují, proti Chrudimi nezaváhali

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 3:1 ve třetím kole na půdě třetiligové Chrudimi. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 72. minutě z penalty Jaroslav Mihalík.

M87i75r19o10s60l57a74v 46K11o64n73e36c77n31y 2909351976648

3500 diváků na jeden trénink - nechci se chlubit dámy a pánové, ale, kdo z vás to má ?

0/0
29.9.2016 15:18

J94a32n 96N31o43v65á47k 6957740818373

Pouť a fackovací panák? To tě jistě pěkně protrénovali.;-)

0/0
29.9.2016 15:40

J28a25r62o27s29l69a47v 96V63o32k74u44r38k59a 9615383461

Hlavne je pot�eba p�ipom�nat, �e rud� kopejtka jsou bez tren�ra a to d�ky sesivkam

...

0/−6
28.9.2016 20:50

J73a82k75u36b 33Z67e16m92a88n 0

Je potřeba Slavii pogratulovat. Soupeře z třetí ligy se jí podařilo po několika letech. Tvrdíkova tvrdá a poctivá práce začíná přinášet své ovoce.

+5/−4
28.9.2016 20:27

D53u19š71a13n 84H75r46a27b84e11c 6554162174839

Zmínil bych ještě, že je potřeba pogratulovat i Chrudimi. A to za to, že prohrála se Slavií stejným rozdílem jako její poslední (prvoligový!) soupeř. A navíc alespoň vstřelila gól a po zápase jim diváci za to zatleskali, neběželi je lynčovat tak, jako fanoušci onoho posledního soupeře Slavie..

R89a88d14e60k 42J17o21n55á29š 4487895983908

Objektivně řečeno, druha ZK zaslouzena a penalta - no ruka Bylan jesna, jen nevim jak se to dnes posuzuje kdyz si hráč nakopne mic do vlastní tuky, ale to je jedno. Každopádne sice píšou ze slavia 5 změn ale proste absolutně to nevypustili a hrali v ligový sestavě, coz me překvapilo... v zápase nemeli zadny šance, jedine v cem převyšovali Chrudim tak bylo vice držení míče.. Skoda ze doslo na tu CK a penaltu, lidi by si zasloužili prodloužení a vývoj zápasu taky... Nehledě na to ten uz prvni gól padl v nastavení prvni půle a byl takovej pólovlastní... Každopádne pamatuju si ze za podobne vykony Sparty v pohárech napr proti Zivanicim byla Sparta pekne kritizována, ale Slavisti se Placaj po zádech... no jejich vec, stejne nam budou na ko ci sezóny koukat na zada, Slavii tipuju na 5. misto... ACS :-)

0/0
29.9.2016 7:41

J85i30ř42í 65K75l41i28m40e56š 9191981914299

Konečně se ve Slavii blýská na lepší časy. V jednom týdnu si Slavie namazala na rohlík dva srovnatelně dobré soupeře a oba o 2 banány. Pravda, ta Chrudim byla trochu těžší soupeř, když dala gola :-)R^

+13/−4
28.9.2016 19:29

R41u51d87o63l81f 88K81o32m92á93r70e53k 7968239172369

osobne jsem to videl. dneska to bylo o mnoho tezsi, zkratka kvalita dnes byla o mnoho lepsi nez v nedeli

+3/−4
28.9.2016 19:44

R70e75n12é 90J35í94š60a 2757267861906

Neuveritelny. Chrudim, co sotva plete nohama, jelikoz uz pres mesic hraje nedele-streda-nedele si dela ze slatancu trhaci kalendar a nebyt dalsiho nechutneho zarezu sudich, opakovala se dalsi Lisen. Jak dlouho tohle bude ten novej sef sudich trpet? To je kolo co kolo...

J71i76r89i 17H11r42u80s62t89i77c36k55a 9513688692581

A ty jsi byl na zapase? Nebo jsi to videl v tv? Jak vis,ze penalta nemela byt. Muzes poslat video? Diky za info.

+3/0
28.9.2016 20:18

R44e97n10é 34J48í96š96a 2757867951476

Nejdřív neodpískaná jasná penalta po ruce Frydrycha, pak už bylo trapné sudímu nepísknout tu druhou. Když ale začalo reálně hrozit, že Slavia má problémy a že Chrudim si jde za postupem, přispěchal rychle s červenou a penaltičkou ala Plzen z dob své slávy.