Fotbalisté Opavy i v deseti vybojovali remízu na Žižkově

Fotbalisté Opavy i v oslabení vybojovali v duelu 8. kola druhé ligy remízu 3:3 na hřišti Žižkova. Dělbu bodů zajistil hostům v 87. minutě Radič. Opava je v tabulce FNL druhá, Žižkovu patří sedmá příčka, když bodoval pošesté za sebou.

A49n59t85o29n64í19n 95S26t20r23e16j63c 8505474485314

Gólmani slabí, to je pravda. Cenu za klauna zápasu (eufem. smolaře) však jednoznačně Pimparovi.

0/0
22.9.2016 12:15

J42i62n32d89ř57i43c63h 67M76u97s58í65l79e20k 5419161936

Chytl jsem druhý poločas. Klobouk dolů před oběma mančafty. Mnohem lepší fotbal pro diváka než ve spoutě zápasů první ligy. I když trenéři museli být asi na mrtvici. :-P

0/0
22.9.2016 11:30

A39n33t58o22n66í32n 20S67t49r89e59j60c 8805694245914

Díval jsem se také. Na pohled pěkné. A je taky jasné proč. Obranná fáze slabá, proti první lize zákonitě více okének, a tím i víc šancí pro útoky protistrany. Pro diváka jistě zajímavější než vysoce takticky propracovaný bezchybný defenzivní blok vedoucí k výsledku 0:0.

0/0
22.9.2016 12:19

L73a86d76i44s92l16a15v 94P28o52l65á60k 7394465105804

Neskutečná fraška. To, co předváděli oba golmani by jim mohli závidět olympijští vítězové v gymnastice.