Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

J49a92n 44Š84u94l73a 9761506307252

Před definitivním pohřbem Van Kessela bych ho chtěl ještě vidět hrát na svém postu v útoku. To přece není možné, aby byl tak mizerný.

+14/−1
doporučit
20.9.2016 10:31

V37l74a69d23i32m36i71r 68T23y75l39e 4204648473568

Tak já jsem viděl posledních 10 minut prvního poločasu - to jsem si říkal, jak to ta Slávie válí a že to v derby nebude sranda. No ale pak jsem viděl posledních 20 minut druhého poločasu, a vrátil jsem se do klidu. Slávie nebyla schopná dostat se za půlku a míč jen odkopávala. A kolega v práci (slávista), který tam byl, říkal, že do 30. minuty to bylo o ničem, že se na to nedalo dívat. Tak nevím, nad čím Šilhavý tak jásá.

+3/−1
doporučit
20.9.2016 13:34

J91a63n 63A31n75d15r26á11š 9776302119

Zapas to nebyl extra pohledny, i kdyz tam byly pasaze, kdy se Slavia snazila kombinovat po zemi, ale bylo toho malo. Vyhra jednoznacne zaslouzena, dala gol, trefila dve tyce a jeste nepromenila dve vylozene sance zblizka, Liberec nula. Na Spartu a tu jeji deravou obranu bych nasadil dva utocniky, tam staci poslat centr do vapna a je z 50 % gol. Takze pevne doufam, ze si hraci uvedomuji "silu" soupere, a ze se nemaji ceho bat a budou hrat aktivne dopredu a nezalezou jako proti Plzni nebo posledni dve derby na Letne, to byla ostuda. Radeji hrat aktivne dopredu, nebat se a remizovat nez ubetonovat vyhru.

+3/−1
doporučit
20.9.2016 11:46

M88i10c37h41a48l 10S16e85m11r18á70d 3882916607719

Tak to shrneme... Liberec šetří hráče jak může a Slávii se povede ho porazit na domácím hřišti 1:0 v nekoukatelném zápase...

A to ještě mají kliku, že Šilhavej nestihl hráče naučit beton...

Slávie nemá žádnou koncepci, kdyby měla, tak necpe čistokrevného útočníka do zálohy, kde hoří jak papír... jeho vystřídání z "výkonnostních důvodů" je výsměchem celé investice do něj...

Pořád nevím, co slavěj a z čeho má Šilhavý radost...

+6/−7
doporučit
20.9.2016 11:28

V46l49a13d91i39m37i96r 38T12y19l22e 4294538193218

8-o. To jsme se tedy asi kazdy koukali na jiny fotbal.

+2/0
doporučit
20.9.2016 15:08

J72a90n 91N31o46v71o41t81n36ý 9391137778450

Že z takové holomajzny vydřela Slávie tři body považuji spíše za dílo náhody. A to i přes slabý výkon Liberce.

+6/−12
doporučit
20.9.2016 10:09

O47n31d74r70e69j 14K68r75o96k 7845907722916

SKS začíná šlapat na větší pohon. A pckejte až. Se Van Kassel rozjede, to bude branko stroj. Tiul bude

+2/−4
doporučit
20.9.2016 10:59

M71i34l31o35s80l61a76v 89P45o78h96u69n24e10k 1150674759621

Ono nic jiného panu Šilhavému nezbývá, než stavět do zápasu hráče, které nesmyslně nakoupil pan Uhrin ml. a spol. Faktem je, že na zápas s oslabeným Libercem a hrou Slavie na domácím hřiši, toho moc na dívání nebylo. Stejní hráči stejné chyby nic nového. Stále je třeba hledat a hlavně zoušet špílmachra, bez takového středopolaře se hrát nedá ( viz Sparta ve Zlíně). Zatím Hušbauer tím pravým není. Cílem nového trenéra asi bude hlavně nesestoupit, protože, třeba Zlín s poměrně nižším rozpočtem a jistě i platy hráčů tomu odpovídají, ukazuje jak se hraje srdcem a zápalem pro hru.:-P:-P:-P:-P