Inter ovládl šlágr s Juventusem, Boloňa s Krejčím padla v Neapoli

Fotbalisté Juventusu Turín se do čela italské ligy prozatím nevrátí. Prohráli totiž 1:2 s Interem Milán, soupeřem pražské Sparty ve skupině Evropské ligy. Boloňa i s Ladislavem Krejčím v sestavě podlehla ve čtvrtém kole Neapoli 1:3. O vítězství domácích rozhodl dvěma góly Arkadiusz Milik, byť se na hřiště dostal až ve druhém poločase. Do pátečního utkání Sampdorie s AC Milán zasáhl v úplném závěru Patrik Schick.

F76i61l86i62p 92J52a64r98a79b 1483137810607

První půle solidní, ale druhá byla vážně super, fakt pěkný fotbal! Od Juve jsem čekal víc, přišlo mi, že nehrála úplně ta nejsilnější sestava... na konci ale po tý plichtě sahali.

F87i17l60i42p 76J22a72r10a20b 1883427400827

Taková "barcelonská" rotace, přišlo mi. Ale zrovna na tenhle zápas bych dal na plac to nejlepší, co mám. A to třeba Mandžukič určitě není...