Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

I59g61o65r 11H51r61u74b43e75c 4100501594342

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

I35g85o90r 70H80r78u89b71e35c 4460531184322

Vrátil se domů, do nejslavnějšího klubu s největším rozpočtem, myslím že kdyby nabídka přišla dlouho by neváhal...

0/−1
16.9.2016 8:42

D93a93n81i38e93l 42J60i66r83á53č10e44k 3421520390288

Aha, to jsem netušil, že jeho mateřský klub je Real Madrid.

+2/0
16.9.2016 9:40

H11o57n24z42a 95M50á23z59a 5870531930434

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

+3/0
15.9.2016 23:23

H83o29n52z40a 85M30á21z37a 5640701100144

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

+6/0
15.9.2016 23:21

M81a80r51t42i90n 36Š47i35l59a53r 5332889383740

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

+8/0
15.9.2016 20:53

L36u53k79á32š 49K49o47n26e81č64n10ý 1687581218408

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

J76i35ř93í 57L88i92e41t28a24v21e54c 8103639873439

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

+10/0
15.9.2016 20:10

H79o42n50z68a 45M66á47z27a 5720551310194

Doporučuji sloupek Plzeň nebo Sparta tam se vaše nesmysly uplatní, ve sloupku Liberec se opravdu strapňujete!!Rv

K74a28r94e42l 62M26y13l63k17a 9176988678237

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

+22/−2
15.9.2016 19:04

M83a51r44t59i98n 52T76a79c66i73n67e93c 4506818544702

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

+5/0
15.9.2016 19:03

M51a32r82t27i87n 17L77u86k79e92š 3616381621785

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.

+30/−3
15.9.2016 19:01

O24t58t58o 82P79e86t73e71r13k25a 4163631185538

Boleslav do poharu nepoustet. Zlata Slavia.

+4/−5

J36a48r21o43s57l91a64v 83V25o50k35u76r72k56a 2782153900488

Zlatá Slavia ;-D;-D;-D to je fakt, prohrát s nějakejma estonskejma amatérama neumí jen tak někdo ;-D

T12o24m27á91š 97K33ř66í45ž29e93k 6273136537406

Co to ta obrana dělala, Latka asi pro okrasu, a druhej hlavičkuje na střed hranice vápna, i když to mohl hlavičkovat kamkoliv jinam

+1/−1
15.9.2016 19:00

O89t94t85o 63P57e39t12e77r48k94a 4473321725688

To odvraceni bylo naivni, stejne jako volny hrac na vapne. Toto se tresta i v nizsich urovnich nez je EL.

0/0

O57t74t28o 75P35e21t10e52r79k86a 4313431535868

Spravedlivá plichta[>-]R^

+3/0
15.9.2016 18:59

S77t38a42n37d38a 85K88a73f36k74a 6843781549349

ten Franz Straka už se regulérně živí chozením do studia, ne? Ten je snad všude :D

+4/0
15.9.2016 18:56

Z74d31e54n74e60k 96B87e54d75n51a77r 7427406477259

Tak nevím jestli mu daj dost peněz na to co bere. Protože v jakém je stavu, většinou je až neuvěřitelné.

+1/0

M98i42r23o84s24l98a20v 62K19o93n86e79c82n47y 2539891556658

samozřejmě že je to regulérní. Kdyby to bylo neregulérně, určitě by peníze nedostal.

0/0
16.9.2016 16:13

Z75d77e57n42e56k 82B55e98d33n62a90r 7597946547519

Závěr tradičně trapný. Liberec se zatáhnul, ale co předvedl Nitranský to je na zabití. Ten gól jde zcela za ním.

+14/0

M58a37r42t70i93n 40L34u64k68e44š 3796721271155

Já nechápu proč české týmy angažují tyhle vyčpělé neschopné čoboly. Mladej junior by měl alespoň perspektivu a stál by desetinu.

+1/0

O17t31t60o 31P75e64t68e66r66k85a 4403391255758

Nitriansky je Cech, ale jinak souhlas:-)

M40a64r24t57i18n 96C83a79j41t88h80a97m21l 3401688496240

;-(;-(;-( Jeste brzy, ale muze to stat postup !!

+2/−4
15.9.2016 18:54

J55a76n 68H18e31n11d31r60y25c40h 9307781510559

Škoda, před zápasem by Slovan bod bral, ze začátku druhého poločasu byl Karabach lepší. Kluci díky.

T92o96m91á66š 62P11o88k42o47r59n56ý 9518707395319

Zas klídek prosím tě, Liberec dal ze 3 šancí 2 góly, takže z minima vytěžil naprostý maximum. O výhru nepřišel kvůli nějakýmu zásahu vyšší moci, ale kvůli hrubé individuální chybě Nitranského, který dokázal akorát stát a čučet jak trubka, zatím co Sadiqov 3 metry od něj střelou srovnal na 2:2.

+3/−1

Z50d84e55n22ě53k 62M18a43ň94a40s 8604108767

I pánbůh, harekrišna, jehova nebo kája gott či jarda jágr mohou za to, že nitrianský není fotbalista ;-);-D

H95y35n11e10k 22T22r30o24j41a71n 1361211373389

tak sem to právě zapnul a dobřeee Liberec! [>-]R^ to zas budu namlsanej tak doufám že Plzni to taky půjde :-)

M88a89r24t43i41n 39C25a98j57t93h74a91m53l 3521408846700

Jak je dulezite mit Barose s cuchem na goly. Krasne byl schovanej za poslednim pri dorazce, aby neslo o offside. Kluci jeste jeden pridat, at bez nervu!

+6/0
15.9.2016 18:30

J37a25n 55N78o60v18ý 3988523519877

11tej gól za posledních 33 zápasů..To je fakt kanonýr...

0/−8
15.9.2016 18:40

M72a51r48t49i88n 75C41a35j50t56h92a79m96l 3231598476320

Stejny priklad spatne pochopene statistiky jako vzajemne tenisove zapasy Djokovic- Wawrinka.

0/0

M89i64c88h33a91l 97Š90r32á17m90e18k 1373813245899

A pak, že je Baroš na poháry starý. Jeden gól dal a na druhém má velký podíl. Dnes nejlepší hráč Liberce. Tak snad to už Liberec udrží, protože výhrou by slušně zadělal na postup.

+34/0
15.9.2016 18:28

M89a51r51t56i19n 54C85a26j22t27h88a37m77l 3571288416280

Kdo prisel k obrazovce az o 10 minut pozdeji, jako ja, prisel o goly. Do konce utkani plus minus 30 minut a zatim nic. Bylo by krasne zacit vitezstvim v Karabachu.