Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

I63g25o24r 69H70r98u69b11e75c 4190211414402

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

I28g26o59r 18H59r11u73b59e96c 4700301574342

Vrátil se domů, do nejslavnějšího klubu s největším rozpočtem, myslím že kdyby nabídka přišla dlouho by neváhal...

0/−1
16.9.2016 8:42

D17a29n70i15e30l 84J14i26r77á19č86e26k 3771930440308

Aha, to jsem netušil, že jeho mateřský klub je Real Madrid.

+2/0
16.9.2016 9:40

H70o18n62z22a 37M57á91z61a 5330791420924

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

+3/0
15.9.2016 23:23

H54o34n36z72a 36M51á60z60a 5320911410614

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

+6/0
15.9.2016 23:21

M52a56r49t16i72n 90Š81i16l39a38r 5362629663440

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

+8/0
15.9.2016 20:53

L95u59k36á19š 81K49o51n21e71č52n82ý 1237891368428

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

J11i54ř72í 55L39i57e85t64a73v25e51c 8503309493519

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

+10/0
15.9.2016 20:10

H25o57n55z54a 19M17á96z80a 5410581850674

Doporučuji sloupek Plzeň nebo Sparta tam se vaše nesmysly uplatní, ve sloupku Liberec se opravdu strapňujete!!Rv

K73a44r28e40l 88M90y18l97k62a 9516678148317

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

+22/−2
15.9.2016 19:04

M65a79r50t81i74n 92T95a43c96i56n67e67c 4466868374772

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

+5/0
15.9.2016 19:03

M30a19r43t60i83n 76L81u21k28e93š 3116611511415

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.

+30/−3
15.9.2016 19:01

O40t69t47o 92P85e32t33e59r31k58a 4913681755878

Boleslav do poharu nepoustet. Zlata Slavia.

+4/−5

J59a72r52o13s80l30a41v 42V34o53k46u88r96k38a 2622803910448

Zlatá Slavia ;-D;-D;-D to je fakt, prohrát s nějakejma estonskejma amatérama neumí jen tak někdo ;-D

T95o34m93á95š 49K65ř57í76ž20e71k 6613516987126

Co to ta obrana dělala, Latka asi pro okrasu, a druhej hlavičkuje na střed hranice vápna, i když to mohl hlavičkovat kamkoliv jinam

+1/−1
15.9.2016 19:00

O75t75t70o 54P50e84t31e87r13k77a 4173391945628

To odvraceni bylo naivni, stejne jako volny hrac na vapne. Toto se tresta i v nizsich urovnich nez je EL.

0/0

O69t65t27o 62P36e97t14e78r58k73a 4463271195478

Spravedlivá plichta[>-]R^

+3/0
15.9.2016 18:59

S88t32a97n13d51a 94K15a54f38k52a 6933171339179

ten Franz Straka už se regulérně živí chozením do studia, ne? Ten je snad všude :D

+4/0
15.9.2016 18:56

Z31d26e87n19e70k 94B16e54d53n98a25r 7107966957269

Tak nevím jestli mu daj dost peněz na to co bere. Protože v jakém je stavu, většinou je až neuvěřitelné.

+1/0

M95i18r32o75s82l98a80v 78K14o87n10e56c25n37y 2749671286738

samozřejmě že je to regulérní. Kdyby to bylo neregulérně, určitě by peníze nedostal.

0/0
16.9.2016 16:13

Z95d57e42n84e36k 56B23e40d43n77a97r 7877506967189

Závěr tradičně trapný. Liberec se zatáhnul, ale co předvedl Nitranský to je na zabití. Ten gól jde zcela za ním.

+14/0

M37a41r44t71i41n 49L18u49k47e83š 3316691471905

Já nechápu proč české týmy angažují tyhle vyčpělé neschopné čoboly. Mladej junior by měl alespoň perspektivu a stál by desetinu.

+1/0

O27t78t41o 95P36e11t48e83r21k80a 4753611525648

Nitriansky je Cech, ale jinak souhlas:-)

M94a78r96t52i46n 66C67a84j66t98h13a31m47l 3451198126220

;-(;-(;-( Jeste brzy, ale muze to stat postup !!

+2/−4
15.9.2016 18:54

J40a88n 20H75e89n85d12r48y13c23h 9347311160779

Škoda, před zápasem by Slovan bod bral, ze začátku druhého poločasu byl Karabach lepší. Kluci díky.

T94o13m43á53š 43P62o60k30o68r57n70ý 9458117765769

Zas klídek prosím tě, Liberec dal ze 3 šancí 2 góly, takže z minima vytěžil naprostý maximum. O výhru nepřišel kvůli nějakýmu zásahu vyšší moci, ale kvůli hrubé individuální chybě Nitranského, který dokázal akorát stát a čučet jak trubka, zatím co Sadiqov 3 metry od něj střelou srovnal na 2:2.

+3/−1

Z68d61e77n56ě71k 19M65a54ň52a90s 8514208327

I pánbůh, harekrišna, jehova nebo kája gott či jarda jágr mohou za to, že nitrianský není fotbalista ;-);-D

H89y61n91e52k 37T81r87o92j79a50n 1861451443419

tak sem to právě zapnul a dobřeee Liberec! [>-]R^ to zas budu namlsanej tak doufám že Plzni to taky půjde :-)

M31a61r59t39i12n 81C46a30j15t23h39a72m88l 3521198436920

Jak je dulezite mit Barose s cuchem na goly. Krasne byl schovanej za poslednim pri dorazce, aby neslo o offside. Kluci jeste jeden pridat, at bez nervu!

+6/0
15.9.2016 18:30

J97a70n 38N32o62v46ý 3398293499507

11tej gól za posledních 33 zápasů..To je fakt kanonýr...

0/−8
15.9.2016 18:40

M38a55r31t75i21n 14C18a71j28t89h57a42m62l 3931578726770

Stejny priklad spatne pochopene statistiky jako vzajemne tenisove zapasy Djokovic- Wawrinka.

0/0

M74i89c10h63a52l 71Š76r76á54m48e56k 1673243305199

A pak, že je Baroš na poháry starý. Jeden gól dal a na druhém má velký podíl. Dnes nejlepší hráč Liberce. Tak snad to už Liberec udrží, protože výhrou by slušně zadělal na postup.

+34/0
15.9.2016 18:28

M62a41r18t74i83n 46C27a68j79t80h90a53m45l 3651188436740

Kdo prisel k obrazovce az o 10 minut pozdeji, jako ja, prisel o goly. Do konce utkani plus minus 30 minut a zatim nic. Bylo by krasne zacit vitezstvim v Karabachu.