Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě nastavení. Remízu na stejném stadionu v Baku uhrála na začátku srpna i Plzeň v předkole Ligy mistrů.

I68g54o97r 65H84r24u98b18e39c 4460231274232

Trpišovský je bůh... už aby byl ve Spartičce místo dua Zděnda&Hejkal!!

I32g82o15r 93H93r10u78b24e60c 4860981134142

Vrátil se domů, do nejslavnějšího klubu s největším rozpočtem, myslím že kdyby nabídka přišla dlouho by neváhal...

0/−1
16.9.2016 8:42

D28a73n16i33e11l 85J48i91r17á68č51e52k 3111530340468

Aha, to jsem netušil, že jeho mateřský klub je Real Madrid.

+2/0
16.9.2016 9:40

H37o97n47z72a 25M17á63z18a 5320291560854

Jo to jsem chtěl Ščasný, koukněte se na video ze zápasu Liberce, jak se má hrát na hřišti soupeře a už přestaňte fňukat.R^

+3/0
15.9.2016 23:23

H94o38n21z58a 15M92á95z56a 5540141840884

Liberec, chlapci veliká gratulace jak k výsledku, tak k předvedené hře. A nyní stejně na ligu!R^R^R^

+6/0
15.9.2016 23:21

M86a98r24t23i62n 50Š91i56l54a76r 5332879603390

Milane, gratuluji. Ukázal jsi nám, že na to stále máš. Bravo!!

+8/0
15.9.2016 20:53

L87u20k20á96š 11K81o39n61e96č77n57ý 1927461188568

Liberec doplatil na to, že se závěrečných 10 minut místo snahy o fotbal pokoušel prosimulovat. Ale i tak mnohem lepší výkon než tam předvedl Plzeň.

J13i82ř98í 76L84i11e73t12a54v71e28c 8693529293549

Když z tý pouště teče ropa, tak to úplně k zahození není.

+10/0
15.9.2016 20:10

H38o30n78z72a 33M93á70z13a 5700401440284

Doporučuji sloupek Plzeň nebo Sparta tam se vaše nesmysly uplatní, ve sloupku Liberec se opravdu strapňujete!!Rv

K13a93r58e72l 86M67y52l11k37a 9646468688747

Velka škoda, vzhledem k sile libereckeho kadru a jejich rozpoctu sympaticky výkon. Jen tak dal!

+22/−2
15.9.2016 19:04

M97a50r70t13i64n 39T45a63c76i54n89e81c 4506198444732

:-)...velice slušný fotbal....a výkon bez zdržování....skvěle kluci...remíza byla asi zasloužená.....žádný smutek...;-)

+5/0
15.9.2016 19:03

M72a29r90t30i94n 91L36u82k93e87š 3466401551925

Bych úředně Liberci přidal za každý bod uhraný v pohárech bod do ligové tabulky. Boleslavi a podobným zoufalcům bych je naopak odečítal.

+30/−3
15.9.2016 19:01

O48t85t14o 66P76e90t17e34r79k20a 4463981355488

Boleslav do poharu nepoustet. Zlata Slavia.

+4/−5

J67a89r46o58s17l37a64v 45V54o48k78u15r23k87a 2192753920158

Zlatá Slavia ;-D;-D;-D to je fakt, prohrát s nějakejma estonskejma amatérama neumí jen tak někdo ;-D

T70o76m29á24š 13K26ř41í90ž50e42k 6643236627266

Co to ta obrana dělala, Latka asi pro okrasu, a druhej hlavičkuje na střed hranice vápna, i když to mohl hlavičkovat kamkoliv jinam

+1/−1
15.9.2016 19:00

O64t70t26o 96P73e64t81e48r36k71a 4153341155818

To odvraceni bylo naivni, stejne jako volny hrac na vapne. Toto se tresta i v nizsich urovnich nez je EL.

0/0

O88t55t12o 71P21e94t70e74r45k33a 4443631525158

Spravedlivá plichta[>-]R^

+3/0
15.9.2016 18:59

S25t53a59n89d88a 70K66a56f21k16a 6673101159329

ten Franz Straka už se regulérně živí chozením do studia, ne? Ten je snad všude :D

+4/0
15.9.2016 18:56

Z50d56e19n78e21k 58B11e93d40n92a11r 7667556887359

Tak nevím jestli mu daj dost peněz na to co bere. Protože v jakém je stavu, většinou je až neuvěřitelné.

+1/0

M92i61r19o21s76l32a82v 21K24o44n44e24c42n44y 2959131216898

samozřejmě že je to regulérní. Kdyby to bylo neregulérně, určitě by peníze nedostal.

0/0
16.9.2016 16:13

Z47d34e87n23e65k 52B92e13d31n22a66r 7887316247779

Závěr tradičně trapný. Liberec se zatáhnul, ale co předvedl Nitranský to je na zabití. Ten gól jde zcela za ním.

+14/0

M30a28r54t57i87n 37L10u67k44e93š 3436751431675

Já nechápu proč české týmy angažují tyhle vyčpělé neschopné čoboly. Mladej junior by měl alespoň perspektivu a stál by desetinu.

+1/0

O59t44t88o 89P76e17t64e46r78k94a 4663271725118

Nitriansky je Cech, ale jinak souhlas:-)

M89a69r63t97i97n 89C68a30j55t95h55a42m92l 3421678246690

;-(;-(;-( Jeste brzy, ale muze to stat postup !!

+2/−4
15.9.2016 18:54

J97a92n 59H73e89n67d37r39y90c75h 9357671230339

Škoda, před zápasem by Slovan bod bral, ze začátku druhého poločasu byl Karabach lepší. Kluci díky.

T35o68m16á24š 42P61o42k71o28r65n10ý 9778167265309

Zas klídek prosím tě, Liberec dal ze 3 šancí 2 góly, takže z minima vytěžil naprostý maximum. O výhru nepřišel kvůli nějakýmu zásahu vyšší moci, ale kvůli hrubé individuální chybě Nitranského, který dokázal akorát stát a čučet jak trubka, zatím co Sadiqov 3 metry od něj střelou srovnal na 2:2.

+3/−1

Z39d40e10n72ě70k 14M48a11ň15a40s 8934388757

I pánbůh, harekrišna, jehova nebo kája gott či jarda jágr mohou za to, že nitrianský není fotbalista ;-);-D

H10y83n48e33k 65T62r81o76j91a22n 1561531493779

tak sem to právě zapnul a dobřeee Liberec! [>-]R^ to zas budu namlsanej tak doufám že Plzni to taky půjde :-)

M10a96r35t59i85n 23C60a63j76t24h30a37m87l 3931918536770

Jak je dulezite mit Barose s cuchem na goly. Krasne byl schovanej za poslednim pri dorazce, aby neslo o offside. Kluci jeste jeden pridat, at bez nervu!

+6/0
15.9.2016 18:30

J68a75n 17N66o13v84ý 3548843179377

11tej gól za posledních 33 zápasů..To je fakt kanonýr...

0/−8
15.9.2016 18:40

M78a20r79t18i15n 38C94a76j94t86h95a67m36l 3261398176200

Stejny priklad spatne pochopene statistiky jako vzajemne tenisove zapasy Djokovic- Wawrinka.

0/0

M62i83c90h43a38l 28Š89r55á83m27e29k 1963213795749

A pak, že je Baroš na poháry starý. Jeden gól dal a na druhém má velký podíl. Dnes nejlepší hráč Liberce. Tak snad to už Liberec udrží, protože výhrou by slušně zadělal na postup.

+34/0
15.9.2016 18:28

M77a84r81t52i96n 15C24a98j91t27h96a66m80l 3111488896370

Kdo prisel k obrazovce az o 10 minut pozdeji, jako ja, prisel o goly. Do konce utkani plus minus 30 minut a zatim nic. Bylo by krasne zacit vitezstvim v Karabachu.