Hertha s Daridou znovu vyhrála, Kadeřábek zažil bláznivou přestřelku

Hertha Berlín se záložníkem Vladimírem Daridou v sestavě vyhrála 2:0 v Ingolstadtu a po dvou zápasech je bodově stoprocentní. To samé platí pro Bayern, který v páteční předehrávce porazil Schalke. Naopak Werder Brémy s Theodorem Gebre Selassiem stále čeká na body. Pavel Kadeřábek odehrál za Hoffenheim druhý poločas a pomohl svému týmu vyrovnat z 1:4 na 4:4.

L37u60d61v28í49k 30O79n82d70ř71í54č64e12k 8380685430878

Hezký zápas, zdálo se, že brankáři obou týmů měli až nevídané problémy s nízkým sluncem, které svítilo přesně z rohu Mohučského stadionu.. Kadeřábek v minulém kole chyboval, nebyl tedy v základu, jeho náhradník však moc jistý nebyl. Pavel přišel v poločase, a netradičně na levé straně podal solidní výkon.

+1/0
11.9.2016 22:04

J67a89n 76N70o96v46á95k 6507780738873

po minulém zápase jsem si myslel, že bude na tribuně, ale první poločas ukázal, že změna byla k horšímu... Navíc Lipsko potvrdilo, že není béčkovým týmem, pokud by sudí netlačil BVB, vyhráli by včera asi přesvědčivěji. Takže pro Kadeřábka nakonec dobré rozuzlení.

T46o57m88á35š 74T61a55t54í27č50e45k 5630482170748

Ježišmarja, už ten Bayern zrušte! To už je taková nuda, že ani fanóšci neslavijó titul nebo pohár. Rv:-P

0/−3
10.9.2016 0:03

J46u74r80a50j 14V49a11r82j56ú 8407894320445

+4/0
10.9.2016 0:55

T51o20m11á51š 94T44a89t50í33č37e38k 5340152790168

Ve čtyřmiliónovým městě vždycky nějaký ty paka nandeš...

D77a33n33i65e20l 63M75u27n17z34a24r 1119938402476

tak Bundesliga se v jadru hraje joz jenom o druhe misto!

0/−1
9.9.2016 22:48

M18a92r77t34i80n 22D31u24f80e75k 3672497148324

Zdá se to...avšak nepředbíhejme událostem, neb se píše teprva 2. kolo...

0/0
9.9.2016 23:34

T27o71m78á79š 85V56a20v30e98r90k77a 7211950342484

Pěknej fotbal, kvalita Bayernu se nakonec prosadila po dvojím střídání. Schalke se bohužel zranil Huntelaar (otřes mozku?) což je na začátek sezony pro Schalke nepříjemné.

+4/0
9.9.2016 22:47

D42a47n95i88e22l 92M92u74n98z42a65r 1739118152936

Huntelar Schalke nese...Doufam ze bude dobrej!

+1/−1

T41o83m89á70š 96T13a24t20í26č28e51k 5820532440858

Nepiš laskavě: "kvalita Bayernu". Napiš po pravdě: "finance Bayernu".

+1/−3

T84o32m19á30š 87V11a68v16e47r58k26a 7651830482124

tak jo no ;-D

+2/0
10.9.2016 0:44

T66o48m33á94š 75T66a93t76í82č65e88k 5130192140888

No, jako, abych po pravdě řekl - zasmál jsem se s tebou. Ale to mě neodvedlo od vědomí, že Bayern je ten hlavní klub, který bojuje za uzavřené "soutěže" anýbrž exhibice. Ne, Bayern fakt nemusím.