Hertha s Daridou znovu vyhrála, Kadeřábek zažil bláznivou přestřelku

Hertha Berlín se záložníkem Vladimírem Daridou v sestavě vyhrála 2:0 v Ingolstadtu a po dvou zápasech je bodově stoprocentní. To samé platí pro Bayern, který v páteční předehrávce porazil Schalke. Naopak Werder Brémy s Theodorem Gebre Selassiem stále čeká na body. Pavel Kadeřábek odehrál za Hoffenheim druhý poločas a pomohl svému týmu vyrovnat z 1:4 na 4:4.

L71u16d44v16í21k 20O32n66d86ř80í32č64e86k 8830935930948

Hezký zápas, zdálo se, že brankáři obou týmů měli až nevídané problémy s nízkým sluncem, které svítilo přesně z rohu Mohučského stadionu.. Kadeřábek v minulém kole chyboval, nebyl tedy v základu, jeho náhradník však moc jistý nebyl. Pavel přišel v poločase, a netradičně na levé straně podal solidní výkon.

+1/0
11.9.2016 22:04

J51a47n 24N16o93v56á81k 6187290408573

po minulém zápase jsem si myslel, že bude na tribuně, ale první poločas ukázal, že změna byla k horšímu... Navíc Lipsko potvrdilo, že není béčkovým týmem, pokud by sudí netlačil BVB, vyhráli by včera asi přesvědčivěji. Takže pro Kadeřábka nakonec dobré rozuzlení.

T62o93m69á96š 39T12a73t18í96č75e69k 5740772590618

Ježišmarja, už ten Bayern zrušte! To už je taková nuda, že ani fanóšci neslavijó titul nebo pohár. Rv:-P

0/−3
10.9.2016 0:03

J97u91r78a73j 37V57a45r20j42ú 8597634250955

+4/0
10.9.2016 0:55

T29o21m59á44š 58T75a93t87í47č32e10k 5540642300478

Ve čtyřmiliónovým městě vždycky nějaký ty paka nandeš...

D36a46n75i85e77l 87M84u26n35z26a11r 1659738592696

tak Bundesliga se v jadru hraje joz jenom o druhe misto!

0/−1
9.9.2016 22:48

M77a28r72t37i97n 73D80u96f21e95k 3602527738504

Zdá se to...avšak nepředbíhejme událostem, neb se píše teprva 2. kolo...

0/0
9.9.2016 23:34

T39o38m16á76š 14V21a84v34e68r86k41a 7611290352454

Pěknej fotbal, kvalita Bayernu se nakonec prosadila po dvojím střídání. Schalke se bohužel zranil Huntelaar (otřes mozku?) což je na začátek sezony pro Schalke nepříjemné.

+4/0
9.9.2016 22:47

D50a63n70i27e76l 39M85u56n41z28a19r 1549488642896

Huntelar Schalke nese...Doufam ze bude dobrej!

+1/−1

T26o45m21á75š 94T86a94t87í69č47e83k 5530592850958

Nepiš laskavě: "kvalita Bayernu". Napiš po pravdě: "finance Bayernu".

+1/−3

T45o54m55á61š 69V41a88v34e95r20k53a 7801730582934

tak jo no ;-D

+2/0
10.9.2016 0:44

T65o46m68á77š 69T94a50t53í40č57e54k 5740112780928

No, jako, abych po pravdě řekl - zasmál jsem se s tebou. Ale to mě neodvedlo od vědomí, že Bayern je ten hlavní klub, který bojuje za uzavřené "soutěže" anýbrž exhibice. Ne, Bayern fakt nemusím.