Legii nesrazilo ani vyloučení Hlouška, oslabený AS Řím vypadl s Portem

Polsko bude mít po dvaceti letech tým ve fotbalové Lize mistrů. Po domácí remíze 1:1 s irským Dundalkem si nejprestižnější klubovou soutěž vybojovala Legia Varšava, kterou nezastavilo ani vyloučení českého obránce Adama Hlouška.

A82n87t80o26n45í10n 56S88v54o86b56o96d19a 7790384138

Cetl jsem pomerne dost lidi co si stezovali, ze se piskalo proti Plzni a meli konspiracni teorie, ze Bulhari podatili rozhodci. Doporucuju jim jestli chteji videt opravdovy zarez bez jakychkoliv spornosti sestrih utkani Monaco-Villareal.

+4/0
24.8.2016 0:05

L20u89k91á29š 70V68o67j87t77e33k 8935350323410

v Římě rozhodčí OK, ale Plzeň a Ponorka...to je slušný nátěr...

+2/−3
23.8.2016 23:37

L50a60d50i31s78l46a89v 21V87o86l82f 9767402561565

Zkušeně Emerson... Jde na hřiště místo De Rossiho a dostane za 8 minut červenou, to chceš :-D

+1/0
23.8.2016 23:25

L69a30d87i14s62l24a93v 89V66o24l62f 9267222571575

Napsal jsem to špatně, jde na hřiště protože De Rossi dostane červenou a on ji dostane za 8 minut taky

+1/0
23.8.2016 23:27

J32a32n 93U29l64m 7250569576382

AS jsou klauni Ligy mistrů. Divím se, že to nedotáhli na svoji normu - pěti inkasovaných

0/−1

F16i34l73i98p 79P41r83o84c90h56á30z76k34a 5142437379877

Kloubouk dolů před rozhodčím, který řídil zápas Řím - Porto. Obě červený jasný, ale není jednoduché ji vytáhnout. :-) Hráči můžou být rádi, že neměli zlámaný nohy.

+11/−1
23.8.2016 23:14

O46n56d41ř22e31j 37L94o74š38o35t53h 9170612364142

Teď jsem to viděl a ty zákroky a doufám, že oba si zahrají poháry až příští rok.