Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC Milán získaly pohár víckrát, a to pětkrát.

R17o27m67a50n 57V95i98n39š 5760978974151

Asi tady sklidím kritiku, ale po první půli jsem to vypnul, bylo to jako pouťák. Asi to bylo tím, že mi výsledek byl šuma fuk. To zápasy Plzně, Liberce a Slavie v lize byly napínavější :-/

0/0
10.8.2016 11:18

R49o90m49a69n 95V29i30n87š 5190378644461

Zápas Sparty v Teplicích jsem úmyslně vynechal, protože to bylo taky o ničem.

+1/−1
10.8.2016 11:32

M60i84c55h94a39l 78G47i90a46c28i43n76t71o69v 8260698469491

Fotografie: fotbalisté Realu Madrid se radují z vyrovnání... Jo, jo, hlavně ten úplně vpravo s č.21, to je výraz absolutní blaženosti ;-D

0/0
10.8.2016 8:45

L75u56k78á18š 54H19l96o48u75c33a82l 6472270781624

když se hrál superpohár v Praze před třemi lety, hrálo se až na konci srpna, po sezoně kde nebyla žádná velká repre akce. teď ještě nebyla ani polovina srpna, přitom je teprve pár týdnů po finále Eura. čím to?

R57a71d97e35k 13J59o51n69á60š 4177665523398

Naprosto zaslouženě, fajn start do sezóny! Hala Madrid! :-)

+1/−1
10.8.2016 0:26

M45i96c89h12a23l 17S97y10p63t24á50k 4796524298

Viděl jsou pouze druhý poločas (prodloužení už ne), ale že by Real nějak dominoval nebo soupeře přehrál, to určitě ne. Ramosuv gól hlavou do prázné brány byl jedinou výjimkou. Jinak pěkná tužka.

0/0
10.8.2016 11:20

L41u48m77í95r 71V49o33l60a35v49k49a 4308322951570

Parádny gól na 1/0 a ešte krajší na 3/2, v 120 min takáto individuálna akcia, kde je vidieť obranný zákrok, následne nenormálny šprint dopredu s driblingom + super zakončením a to od jediného hráča - klobúk dole, na toto sa človek rád pozrie a je jedno kto vyhrá.

+11/0
10.8.2016 0:07

J28i55ř62í 46H42o14v17o20r94k46a 2106697300931

Njn, 2 ze 3 gólů v posledních sekundách od obránců, to fakt můžou ty útočníky nechávat odpočívat :-)