Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC Milán získaly pohár víckrát, a to pětkrát.

R85o37m56a32n 16V73i63n24š 5650748814561

Asi tady sklidím kritiku, ale po první půli jsem to vypnul, bylo to jako pouťák. Asi to bylo tím, že mi výsledek byl šuma fuk. To zápasy Plzně, Liberce a Slavie v lize byly napínavější :-/

0/0
10.8.2016 11:18

R35o21m11a54n 76V53i46n59š 5730348664461

Zápas Sparty v Teplicích jsem úmyslně vynechal, protože to bylo taky o ničem.

+1/−1
10.8.2016 11:32

M98i56c11h55a91l 84G73i98a53c91i89n41t19o58v 8500798979241

Fotografie: fotbalisté Realu Madrid se radují z vyrovnání... Jo, jo, hlavně ten úplně vpravo s č.21, to je výraz absolutní blaženosti ;-D

0/0
10.8.2016 8:45

L34u39k50á97š 18H46l47o79u76c60a80l 6292820391364

když se hrál superpohár v Praze před třemi lety, hrálo se až na konci srpna, po sezoně kde nebyla žádná velká repre akce. teď ještě nebyla ani polovina srpna, přitom je teprve pár týdnů po finále Eura. čím to?

R69a30d55e61k 28J17o19n75á25š 4307985293788

Naprosto zaslouženě, fajn start do sezóny! Hala Madrid! :-)

+1/−1
10.8.2016 0:26

M49i73c71h11a43l 71S52y62p68t41á53k 4876774948

Viděl jsou pouze druhý poločas (prodloužení už ne), ale že by Real nějak dominoval nebo soupeře přehrál, to určitě ne. Ramosuv gól hlavou do prázné brány byl jedinou výjimkou. Jinak pěkná tužka.

0/0
10.8.2016 11:20

L57u76m57í68r 30V51o56l27a40v69k11a 4458602301630

Parádny gól na 1/0 a ešte krajší na 3/2, v 120 min takáto individuálna akcia, kde je vidieť obranný zákrok, následne nenormálny šprint dopredu s driblingom + super zakončením a to od jediného hráča - klobúk dole, na toto sa človek rád pozrie a je jedno kto vyhrá.

+11/0
10.8.2016 0:07

J59i86ř36í 66H29o65v91o27r20k25a 2196927870911

Njn, 2 ze 3 gólů v posledních sekundách od obránců, to fakt můžou ty útočníky nechávat odpočívat :-)