Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC Milán získaly pohár víckrát, a to pětkrát.

R21o17m24a70n 66V23i62n11š 5650428954381

Asi tady sklidím kritiku, ale po první půli jsem to vypnul, bylo to jako pouťák. Asi to bylo tím, že mi výsledek byl šuma fuk. To zápasy Plzně, Liberce a Slavie v lize byly napínavější :-/

0/0
10.8.2016 11:18

R50o94m37a34n 61V72i14n96š 5410978484651

Zápas Sparty v Teplicích jsem úmyslně vynechal, protože to bylo taky o ničem.

+1/−1
10.8.2016 11:32

M81i88c63h19a21l 27G89i19a61c48i14n62t83o33v 8340338299761

Fotografie: fotbalisté Realu Madrid se radují z vyrovnání... Jo, jo, hlavně ten úplně vpravo s č.21, to je výraz absolutní blaženosti ;-D

0/0
10.8.2016 8:45

L40u51k35á88š 71H17l40o79u48c16a14l 6402920321524

když se hrál superpohár v Praze před třemi lety, hrálo se až na konci srpna, po sezoně kde nebyla žádná velká repre akce. teď ještě nebyla ani polovina srpna, přitom je teprve pár týdnů po finále Eura. čím to?

R70a14d14e83k 41J62o71n51á35š 4417345123498

Naprosto zaslouženě, fajn start do sezóny! Hala Madrid! :-)

+1/−1
10.8.2016 0:26

M56i15c79h34a67l 65S56y88p65t40á40k 4826164948

Viděl jsou pouze druhý poločas (prodloužení už ne), ale že by Real nějak dominoval nebo soupeře přehrál, to určitě ne. Ramosuv gól hlavou do prázné brány byl jedinou výjimkou. Jinak pěkná tužka.

0/0
10.8.2016 11:20

L85u32m23í80r 30V84o86l74a77v17k96a 4798722161900

Parádny gól na 1/0 a ešte krajší na 3/2, v 120 min takáto individuálna akcia, kde je vidieť obranný zákrok, následne nenormálny šprint dopredu s driblingom + super zakončením a to od jediného hráča - klobúk dole, na toto sa človek rád pozrie a je jedno kto vyhrá.

+11/0
10.8.2016 0:07

J81i94ř98í 78H24o63v86o92r38k71a 2126237430631

Njn, 2 ze 3 gólů v posledních sekundách od obránců, to fakt můžou ty útočníky nechávat odpočívat :-)