Každý jsme tomu mohli dát víc, řekl plzeňský obránce Řezník

Hodně vody už uteklo od doby, kdy nastoupil Radim Řezník v ligovém zápase v základní sestavě Viktorie Plzeň. 30. listopadu 2014 v Jablonci a pak až v neděli... „Byl jsem připravený naskočit už dřív, ale bylo na trenérovi, kdy mě nasadí,“ řekl po remíze 1:1 s Bohemians.

Z48d31e38n31ě51k 33N62o46v68o96t78n71ý 6199142121125

Plzeň si zasloužila prohrát, pomezního zářez v brejku Bohemky, Haškovo sólo. Nastavený čas, téměř 6 minut, domácí tlačili až moc, naštěstí se jim to nepovedlo.

0/0
8.8.2016 17:41

A54n28t67o90n48í47n 56M37a36r96š74í15č94e46k 6814982414421

Hra Plzně přestává být zajímavá. Je statická, hráči zpohodlněli a přestali nabíhat do volných prostorů. Hrát posledních 10 minut to nevytrhne. Ale již před dvěma lety jsem říkal, že trenér Vrba ví proč jde pryč. Uznal, že s tímto mančaftem už se dál moc nepohne., protože stále spoléhá na zastaralou rutinu.

0/0
8.8.2016 13:37

V50l35a83d33i49m16i41r 12S48m37u93t70n68y 1962229824768

no, stadion na hráče nepískal poprvé... za chvilku přestanou lidi i chodit.

0/0
8.8.2016 12:19

P18e84t11r 60H30a63v46l81í14č75e34k 1207704319739

Bohemka měla vyhrát. Snad by pak vedení došlo, že stavět na Kolářovi a spol už nejde. Co článků tu bylo o Hrošovském, kdo a za kolik ho chce, jaký diamant má Plzeň v sestavě apod. , ale jeho hra nestojí za nic, rozehrávka mizerná, nic nevymyslí. Měli by ho prodat dokud je nějaký zájem.

+2/0
8.8.2016 11:37

F76r71a32n12t69i22š77e42k 17D25o97l50e95ž33e57l 8476209346762

Že jste tomu mohli dát víc vždycky zjistíte až po zápase.

0/0
8.8.2016 11:21

R83o85m58a64n 41V49i81n71š 5290528934301

Kdyby hráč Bohemky co šel sám na golmana Kozáčika lehce přehodil, tak Bohemka vyhrála. A LM ? Utopie.

+1/−1
8.8.2016 11:07

J44i60r69i 60G96a75z48d15a 8144843814414

ja myslim, ze to tak je v poradku. tyhle veci se nezaziji za par treninku a zapasu. viktorka se bude zlepsovat.

0/0
8.8.2016 9:35

V48l51a30d39i66m15í35r 37N85o23v83o62t52n94ý 1489260202560

Trenér chce vyšší postavení obrany, přitom Viktorka má dlouhodobě problémy s nechytáním náběhů za vysunutou obranu :-/

0/0
8.8.2016 8:41

T45o91m34á53š 78B96u11r13a 4232856494

Zřejmě těm míčům za obranu chce preventivně předcházet. Logiku bych v tom viděl. Ovšem záměr je věc jedna a vlastní provedení věc druhá. Podle mého by ovšem takovouto strategií nemálo riskoval.