Každý jsme tomu mohli dát víc, řekl plzeňský obránce Řezník

Hodně vody už uteklo od doby, kdy nastoupil Radim Řezník v ligovém zápase v základní sestavě Viktorie Plzeň. 30. listopadu 2014 v Jablonci a pak až v neděli... „Byl jsem připravený naskočit už dřív, ale bylo na trenérovi, kdy mě nasadí,“ řekl po remíze 1:1 s Bohemians.

Z76d52e12n71ě43k 56N39o86v69o22t21n68ý 6269722381715

Plzeň si zasloužila prohrát, pomezního zářez v brejku Bohemky, Haškovo sólo. Nastavený čas, téměř 6 minut, domácí tlačili až moc, naštěstí se jim to nepovedlo.

0/0
8.8.2016 17:41

A80n27t15o91n15í30n 47M89a80r71š84í61č41e83k 6464272404411

Hra Plzně přestává být zajímavá. Je statická, hráči zpohodlněli a přestali nabíhat do volných prostorů. Hrát posledních 10 minut to nevytrhne. Ale již před dvěma lety jsem říkal, že trenér Vrba ví proč jde pryč. Uznal, že s tímto mančaftem už se dál moc nepohne., protože stále spoléhá na zastaralou rutinu.

0/0
8.8.2016 13:37

V73l98a34d27i33m19i39r 79S19m65u11t73n43y 1402159894128

no, stadion na hráče nepískal poprvé... za chvilku přestanou lidi i chodit.

0/0
8.8.2016 12:19

P66e41t69r 62H56a15v21l89í71č71e76k 1547854759939

Bohemka měla vyhrát. Snad by pak vedení došlo, že stavět na Kolářovi a spol už nejde. Co článků tu bylo o Hrošovském, kdo a za kolik ho chce, jaký diamant má Plzeň v sestavě apod. , ale jeho hra nestojí za nic, rozehrávka mizerná, nic nevymyslí. Měli by ho prodat dokud je nějaký zájem.

+2/0
8.8.2016 11:37

F37r83a98n39t46i62š93e94k 62D34o20l80e88ž17e38l 8536559506802

Že jste tomu mohli dát víc vždycky zjistíte až po zápase.

0/0
8.8.2016 11:21

R78o84m69a77n 27V93i23n37š 5610478614341

Kdyby hráč Bohemky co šel sám na golmana Kozáčika lehce přehodil, tak Bohemka vyhrála. A LM ? Utopie.

+1/−1
8.8.2016 11:07

J33i89r16i 45G58a41z75d52a 8494723464174

ja myslim, ze to tak je v poradku. tyhle veci se nezaziji za par treninku a zapasu. viktorka se bude zlepsovat.

0/0
8.8.2016 9:35

V38l45a33d32i82m42í27r 31N14o14v96o19t66n16ý 1809440332350

Trenér chce vyšší postavení obrany, přitom Viktorka má dlouhodobě problémy s nechytáním náběhů za vysunutou obranu :-/

0/0
8.8.2016 8:41

T41o56m10á98š 86B90u81r70a 4792216784

Zřejmě těm míčům za obranu chce preventivně předcházet. Logiku bych v tom viděl. Ovšem záměr je věc jedna a vlastní provedení věc druhá. Podle mého by ovšem takovouto strategií nemálo riskoval.