Střídej, hulákal divák. Magera pak dal gól, ale na postup nestačil

Na hřišti je vytáčel zdržující soupeř, z tribun poslouchali „dobré“ rady od vlastních fanoušků. Fotbalisté Mladé Boleslavi si prožili nepěknou odvetu 3. předkola Evropské ligy. Makedonskou Škendiji Tetovo porazili 1:0, ale po venkovní porážce 0:2 končí. „Věděli jsme, že máme sílu na to, abychom to zvládli a postoupili,“ litoval kapitán Lukáš Magera.

J31a56n 96K81o89h87l 4213167241834

Spíš naopak. Dal sem zcela legitimně svůj názor, zatímco vy pouze útočíte na oponenta - to má teprve do diskuse opravdu hodně daleko.. ;-)

J18a57n 30V72a70r59g91u60l40i88č 7731883957913

Proč? V lize se na Bolku docela rád dívám..

+1/−1
5.8.2016 8:12

J22a58k54u57b 64K98u12b73a66l47a 8402317855429

Prd jste si zasloužili. Jste banda ubožáků a zasloužíte si kritiku. Nic jiného než kopat neumíte a i to vám jde špatně. Co s váma?

+2/−2
4.8.2016 23:52

K31a83r74e75l 13J65e73d41l66i48č45k64a 9906147708245

Fotbalisti blbě kopou, trenéři blbě trénujou, komentátoři to blbě komentujou, rozhodčí blbě pískají, ještě že jste tu vy, který na to všechno dobře nadáváte R^

+1/0
5.8.2016 8:55

M48i74r14o57s61l71a84v 60D89ě53d38i44n90a 8815424487725

Magera si stěžuje, že na něho řve divák, a v další větě přizná,že díky němu dal gól. Pak mu měl jít spíš poděkovat než opětovat nadávky. Možná na něho měl pořvávat celý stadion už od první minuty, když bez toho není schopný skórovat.

M16i21r10o18s96l13a51v 98K65o27n37e80c58n97y 2239851586368

Aby se Megera nerozplakal, že mu vynadali..

+2/0
4.8.2016 23:33

K38a50r83e15l 95J90e40d74l24i98č50k88a 9736397808805

Mirku, u nás je to malé, je tam všechno slyšet, a Mageru chápu, že není příjemné, když vezme na zápas manželku a syna a vedle nich pak sedí nějaký primitiv, který celý zápas sprostě uráží tátu. Ne že by si Bolka zasloužila za ty výkony aplaus, ale je to jen sport. Vy jste měli kliku a Plzeň ji měla jak od vrat do blázince, my holt druhý rok po sobě ne. Kvůli tomu se tam nemusí nějaký ubožák 90 minut vyřvávat ze svých mindráků.

+5/0
5.8.2016 6:42

L78i48b89o45r 40B41e48r82d76a 9318455781796

TA ŠANCE, TO JE ALE SFINĚ. Boleslavští na ní čekají celej zápas a ona si klidně nepřijde