Střídej, hulákal divák. Magera pak dal gól, ale na postup nestačil

Na hřišti je vytáčel zdržující soupeř, z tribun poslouchali „dobré“ rady od vlastních fanoušků. Fotbalisté Mladé Boleslavi si prožili nepěknou odvetu 3. předkola Evropské ligy. Makedonskou Škendiji Tetovo porazili 1:0, ale po venkovní porážce 0:2 končí. „Věděli jsme, že máme sílu na to, abychom to zvládli a postoupili,“ litoval kapitán Lukáš Magera.

J76a61n 86K48o54h59l 4233177481214

Spíš naopak. Dal sem zcela legitimně svůj názor, zatímco vy pouze útočíte na oponenta - to má teprve do diskuse opravdu hodně daleko.. ;-)

J68a60n 60V39a10r65g90u65l61i98č 7431923477223

Proč? V lize se na Bolku docela rád dívám..

+1/−1
5.8.2016 8:12

J48a95k51u14b 88K28u55b87a60l18a 8422797675379

Prd jste si zasloužili. Jste banda ubožáků a zasloužíte si kritiku. Nic jiného než kopat neumíte a i to vám jde špatně. Co s váma?

+2/−2
4.8.2016 23:52

K90a10r42e96l 23J28e37d85l98i62č77k48a 9556187468485

Fotbalisti blbě kopou, trenéři blbě trénujou, komentátoři to blbě komentujou, rozhodčí blbě pískají, ještě že jste tu vy, který na to všechno dobře nadáváte R^

+1/0
5.8.2016 8:55

M90i20r14o72s84l34a46v 37D43ě78d91i23n72a 8985304667845

Magera si stěžuje, že na něho řve divák, a v další větě přizná,že díky němu dal gól. Pak mu měl jít spíš poděkovat než opětovat nadávky. Možná na něho měl pořvávat celý stadion už od první minuty, když bez toho není schopný skórovat.

M52i50r20o78s98l78a24v 69K50o68n63e63c16n75y 2949691796498

Aby se Megera nerozplakal, že mu vynadali..

+2/0
4.8.2016 23:33

K45a71r35e62l 56J80e69d85l17i76č91k19a 9186487908235

Mirku, u nás je to malé, je tam všechno slyšet, a Mageru chápu, že není příjemné, když vezme na zápas manželku a syna a vedle nich pak sedí nějaký primitiv, který celý zápas sprostě uráží tátu. Ne že by si Bolka zasloužila za ty výkony aplaus, ale je to jen sport. Vy jste měli kliku a Plzeň ji měla jak od vrat do blázince, my holt druhý rok po sobě ne. Kvůli tomu se tam nemusí nějaký ubožák 90 minut vyřvávat ze svých mindráků.

+5/0
5.8.2016 6:42

L35i84b91o67r 22B23e92r84d60a 9268255681746

TA ŠANCE, TO JE ALE SFINĚ. Boleslavští na ní čekají celej zápas a ona si klidně nepřijde