Střídej, hulákal divák. Magera pak dal gól, ale na postup nestačil

Na hřišti je vytáčel zdržující soupeř, z tribun poslouchali „dobré“ rady od vlastních fanoušků. Fotbalisté Mladé Boleslavi si prožili nepěknou odvetu 3. předkola Evropské ligy. Makedonskou Škendiji Tetovo porazili 1:0, ale po venkovní porážce 0:2 končí. „Věděli jsme, že máme sílu na to, abychom to zvládli a postoupili,“ litoval kapitán Lukáš Magera.

J56a43n 57K80o95h64l 4303317301594

Spíš naopak. Dal sem zcela legitimně svůj názor, zatímco vy pouze útočíte na oponenta - to má teprve do diskuse opravdu hodně daleko.. ;-)

J74a40n 59V42a18r73g60u57l18i33č 7221263717583

Proč? V lize se na Bolku docela rád dívám..

+1/−1
5.8.2016 8:12

J62a70k83u74b 88K89u92b57a86l59a 8972577875179

Prd jste si zasloužili. Jste banda ubožáků a zasloužíte si kritiku. Nic jiného než kopat neumíte a i to vám jde špatně. Co s váma?

+2/−2
4.8.2016 23:52

K51a10r74e48l 59J12e16d65l15i86č22k55a 9976767458185

Fotbalisti blbě kopou, trenéři blbě trénujou, komentátoři to blbě komentujou, rozhodčí blbě pískají, ještě že jste tu vy, který na to všechno dobře nadáváte R^

+1/0
5.8.2016 8:55

M74i78r97o37s76l46a45v 68D29ě93d61i27n52a 8985444607845

Magera si stěžuje, že na něho řve divák, a v další větě přizná,že díky němu dal gól. Pak mu měl jít spíš poděkovat než opětovat nadávky. Možná na něho měl pořvávat celý stadion už od první minuty, když bez toho není schopný skórovat.

M95i61r42o90s25l21a77v 83K28o59n59e40c15n64y 2169291656508

Aby se Megera nerozplakal, že mu vynadali..

+2/0
4.8.2016 23:33

K87a22r15e52l 61J69e54d70l36i59č12k22a 9386847788795

Mirku, u nás je to malé, je tam všechno slyšet, a Mageru chápu, že není příjemné, když vezme na zápas manželku a syna a vedle nich pak sedí nějaký primitiv, který celý zápas sprostě uráží tátu. Ne že by si Bolka zasloužila za ty výkony aplaus, ale je to jen sport. Vy jste měli kliku a Plzeň ji měla jak od vrat do blázince, my holt druhý rok po sobě ne. Kvůli tomu se tam nemusí nějaký ubožák 90 minut vyřvávat ze svých mindráků.

+5/0
5.8.2016 6:42

L48i16b85o13r 46B15e73r24d26a 9108345221116

TA ŠANCE, TO JE ALE SFINĚ. Boleslavští na ní čekají celej zápas a ona si klidně nepřijde