APOEL Nikósie dal v nastavení tři góly a postoupil, uspěl i irský mistr

Fotbalisté Rosenborgu Trondheim drželi v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na Kypru ještě v 90. minutě bezbrankovou remízu, která by jim po domácí výhře 2:1 zajistila postup, nakonec ale s APOEL Nikósie prohráli 0:3 a v soutěži skončili.

J46a65n 58U50l49m 7470799646782

Tam museli bejt lajfy na ten APOEL

0/0
3.8.2016 7:01

V56í27t 10Č37e27r17v94i61n84k34a 3128609564187

Potěšilo mě vyřazení Borisova, naopak nas... postup Ludogorce a Apoelu. Dnes doufám vypadne Astana.

+1/0
3.8.2016 6:03

M19i15l72o20š 93H55l35a59v39á55č 9883461837684

Dundalk je tedy parádní bomba. Docela bych si ho přál pro Plzeň!;-D Vypadnutí Bate je po minulé sezóně, kdy hráli LM docela těžký pád!

+4/0
3.8.2016 2:27

M35i43l75a42n 73P54o37k78o55r28n55y 3480355678526

Dundalk by Plzeň v její současné formě asi solidně vyprášil. Plzeň včera neskutečně ošu*ala štěstí.

M36i35r51o58s69l85a11v 80K40o59n53e63c54n30y 2669161596338

Proč se nastavovalo 9 minut, ví někdo? Norové zdržovali? Jinak být minuty od postupu a udělat z toho debakl, to se jen tak nevidí.

+2/0
2.8.2016 22:58

V12o56j36t30a 89L65e48j55s64e11k 1401915119799

Něco se asi nastavovat mělo, pak dal Apo gól, dlouho slavili, Norové útočili, dostali druhý + opět dlouhá oslava. A jelikož to situaci měnilo jen částečně, tj. Norům stále stačilo dát jeden gól, tak to rozhodčí nechal fér dohrát dle svého uvážení...v rámci čehož dostali 3., který to vyřešil.

+5/0
2.8.2016 23:09

A73n25t97o41n10í31n 62S10v87o76b18o84d33a 7710404878

Dundalk je 5 minut od jistoty skupiny!!! A furt nadeje, byt teoreticke na LM. Celkem by to byla senzace. Navic by mohl treba hrat s plzni, protoze ta bude nasazena asi.