APOEL Nikósie dal v nastavení tři góly a postoupil, uspěl i irský mistr

Fotbalisté Rosenborgu Trondheim drželi v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na Kypru ještě v 90. minutě bezbrankovou remízu, která by jim po domácí výhře 2:1 zajistila postup, nakonec ale s APOEL Nikósie prohráli 0:3 a v soutěži skončili.

J30a87n 71U92l83m 7650609466662

Tam museli bejt lajfy na ten APOEL

0/0
3.8.2016 7:01

V32í62t 13Č10e33r34v56i14n84k86a 3858499834227

Potěšilo mě vyřazení Borisova, naopak nas... postup Ludogorce a Apoelu. Dnes doufám vypadne Astana.

+1/0
3.8.2016 6:03

M46i43l53o67š 77H56l67a35v10á17č 9613451527324

Dundalk je tedy parádní bomba. Docela bych si ho přál pro Plzeň!;-D Vypadnutí Bate je po minulé sezóně, kdy hráli LM docela těžký pád!

+4/0
3.8.2016 2:27

M18i92l48a58n 77P42o69k28o30r48n83y 3720415258426

Dundalk by Plzeň v její současné formě asi solidně vyprášil. Plzeň včera neskutečně ošu*ala štěstí.

M33i94r90o47s36l70a50v 51K27o23n14e83c14n25y 2529911116328

Proč se nastavovalo 9 minut, ví někdo? Norové zdržovali? Jinak být minuty od postupu a udělat z toho debakl, to se jen tak nevidí.

+2/0
2.8.2016 22:58

V36o98j76t96a 58L62e51j74s87e43k 1711655349119

Něco se asi nastavovat mělo, pak dal Apo gól, dlouho slavili, Norové útočili, dostali druhý + opět dlouhá oslava. A jelikož to situaci měnilo jen částečně, tj. Norům stále stačilo dát jeden gól, tak to rozhodčí nechal fér dohrát dle svého uvážení...v rámci čehož dostali 3., který to vyřešil.

+5/0
2.8.2016 23:09

A95n90t17o29n50í59n 57S62v94o33b18o45d35a 7230784748

Dundalk je 5 minut od jistoty skupiny!!! A furt nadeje, byt teoreticke na LM. Celkem by to byla senzace. Navic by mohl treba hrat s plzni, protoze ta bude nasazena asi.