APOEL Nikósie dal v nastavení tři góly a postoupil, uspěl i irský mistr

Fotbalisté Rosenborgu Trondheim drželi v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na Kypru ještě v 90. minutě bezbrankovou remízu, která by jim po domácí výhře 2:1 zajistila postup, nakonec ale s APOEL Nikósie prohráli 0:3 a v soutěži skončili.

J89a38n 55U97l34m 7940639236232

Tam museli bejt lajfy na ten APOEL

0/0
3.8.2016 7:01

V26í92t 17Č79e32r14v30i80n97k93a 3298829684507

Potěšilo mě vyřazení Borisova, naopak nas... postup Ludogorce a Apoelu. Dnes doufám vypadne Astana.

+1/0
3.8.2016 6:03

M84i75l47o35š 61H90l48a58v47á88č 9803431627914

Dundalk je tedy parádní bomba. Docela bych si ho přál pro Plzeň!;-D Vypadnutí Bate je po minulé sezóně, kdy hráli LM docela těžký pád!

+4/0
3.8.2016 2:27

M92i87l19a91n 80P98o24k69o49r33n82y 3360925468366

Dundalk by Plzeň v její současné formě asi solidně vyprášil. Plzeň včera neskutečně ošu*ala štěstí.

M37i87r19o84s36l11a69v 35K24o36n24e52c34n97y 2129311436448

Proč se nastavovalo 9 minut, ví někdo? Norové zdržovali? Jinak být minuty od postupu a udělat z toho debakl, to se jen tak nevidí.

+2/0
2.8.2016 22:58

V40o22j74t31a 70L11e49j90s58e34k 1561245319349

Něco se asi nastavovat mělo, pak dal Apo gól, dlouho slavili, Norové útočili, dostali druhý + opět dlouhá oslava. A jelikož to situaci měnilo jen částečně, tj. Norům stále stačilo dát jeden gól, tak to rozhodčí nechal fér dohrát dle svého uvážení...v rámci čehož dostali 3., který to vyřešil.

+5/0
2.8.2016 23:09

A93n85t65o57n27í27n 28S48v60o61b56o94d71a 7250764338

Dundalk je 5 minut od jistoty skupiny!!! A furt nadeje, byt teoreticke na LM. Celkem by to byla senzace. Navic by mohl treba hrat s plzni, protoze ta bude nasazena asi.