Hloupou chybou pustil Spartu do vedení. Zaváhal jsem, uznal Heča

Hůř snad do nového ročníku fotbalové ligy vstoupit nemohl. Brankář slováckých fotbalistů Milan Heča už ve druhé minutě proti Spartě napálil z rozehrávky napadajícího hráče soupeře, od kterého se míč odrazil do brány. Smolně tak přispěl k těsné porážce 2:3.

M20i83r53o97s56l18a96v 50K35o85n94e60c62n85y 2339381576738

hmm, za deset minut udělat Slovácko 2 hrubé "chyby" ...pročpak asi? Že by dohoda v Průhonicích? To je REALITA !!

J92a66k20u25b 89M11e19l10z85o53c96h 6675125955632

"Sparta - Slovácko nakonec 2:3!" Tak my nakonec prohráli?

+6/0
31.7.2016 14:47

J45o23s13e12f 61S47k45o68ř17e14p79a 6517714965102

Tak ze hry dali sparťani jen jeden gol.Vyhráli jen díky penaltě a jednomu prakticky vlastenci.Nebýt těchto dvou smolných golů,prohráli by 2:1

+1/−15
31.7.2016 10:34

J76o46s42e49f 92Č38e49r47v95e32n29i57c87k66ý 9459634361453

A ta penalta nebyla dílem toho, že Sparta v tu chvíli právě útočila, tedy že penalta vznikla ze hry?

A kde je jistota, že kdyby Sparta nedala ty dva góly, tak by se hra ubírala tím směrem, že by Slovácko dalo ty dva góly?

+11/0
31.7.2016 10:56

M28a64r42e37k 57S54e48l57i96n13g21e19r 5589477136846

Tuhle logiku jsme pouzivali jako desetileti caparti pri zapasech pred barakem.

+15/0
31.7.2016 11:18

L76u60k34á62š 13K34o95n74e17č79n42ý 1887571118708

Kdyby na prvni gol Slovacka nenahral rozhodci, pri druhym by Sparta neudelala nepochopitelnou chybu pri autu soupere a kdyby sve megasance promenili Sural a Lafata, skoncilo by to 5:0.

M45a36r85t72i80n 53S12m89r84e39č73e41k 1925678663300

Tak on Dočkal překvapil všechny, že tam byl tak rychle. Myslím, že na podzim už asi nepopoběhne, že už má co se týče běhu splněno.