Hloupou chybou pustil Spartu do vedení. Zaváhal jsem, uznal Heča

Hůř snad do nového ročníku fotbalové ligy vstoupit nemohl. Brankář slováckých fotbalistů Milan Heča už ve druhé minutě proti Spartě napálil z rozehrávky napadajícího hráče soupeře, od kterého se míč odrazil do brány. Smolně tak přispěl k těsné porážce 2:3.

M65i27r11o56s55l95a32v 30K60o76n61e57c62n88y 2389351266958

hmm, za deset minut udělat Slovácko 2 hrubé "chyby" ...pročpak asi? Že by dohoda v Průhonicích? To je REALITA !!

J52a57k18u68b 67M73e83l71z25o90c94h 6775635775152

"Sparta - Slovácko nakonec 2:3!" Tak my nakonec prohráli?

+6/0
31.7.2016 14:47

J22o73s23e71f 27S83k36o11ř79e83p57a 6207274115292

Tak ze hry dali sparťani jen jeden gol.Vyhráli jen díky penaltě a jednomu prakticky vlastenci.Nebýt těchto dvou smolných golů,prohráli by 2:1

+1/−15
31.7.2016 10:34

J86o80s72e55f 33Č13e48r92v31e64n51i53c80k65ý 9259754531373

A ta penalta nebyla dílem toho, že Sparta v tu chvíli právě útočila, tedy že penalta vznikla ze hry?

A kde je jistota, že kdyby Sparta nedala ty dva góly, tak by se hra ubírala tím směrem, že by Slovácko dalo ty dva góly?

+11/0
31.7.2016 10:56

M76a41r61e94k 78S39e30l26i56n38g83e19r 5629657696946

Tuhle logiku jsme pouzivali jako desetileti caparti pri zapasech pred barakem.

+15/0
31.7.2016 11:18

L14u23k15á17š 54K11o73n79e90č16n75ý 1407541448638

Kdyby na prvni gol Slovacka nenahral rozhodci, pri druhym by Sparta neudelala nepochopitelnou chybu pri autu soupere a kdyby sve megasance promenili Sural a Lafata, skoncilo by to 5:0.

M20a18r22t12i84n 82S84m61r11e70č45e82k 1755678803140

Tak on Dočkal překvapil všechny, že tam byl tak rychle. Myslím, že na podzim už asi nepopoběhne, že už má co se týče běhu splněno.