Hloupou chybou pustil Spartu do vedení. Zaváhal jsem, uznal Heča

Hůř snad do nového ročníku fotbalové ligy vstoupit nemohl. Brankář slováckých fotbalistů Milan Heča už ve druhé minutě proti Spartě napálil z rozehrávky napadajícího hráče soupeře, od kterého se míč odrazil do brány. Smolně tak přispěl k těsné porážce 2:3.

M16i75r13o93s78l39a62v 53K17o89n63e19c79n30y 2409541246458

hmm, za deset minut udělat Slovácko 2 hrubé "chyby" ...pročpak asi? Že by dohoda v Průhonicích? To je REALITA !!

J43a62k39u81b 78M76e90l73z65o22c11h 6385725975812

"Sparta - Slovácko nakonec 2:3!" Tak my nakonec prohráli?

+6/0
31.7.2016 14:47

J75o20s45e76f 41S80k70o57ř78e12p35a 6827224855332

Tak ze hry dali sparťani jen jeden gol.Vyhráli jen díky penaltě a jednomu prakticky vlastenci.Nebýt těchto dvou smolných golů,prohráli by 2:1

+1/−15
31.7.2016 10:34

J55o11s60e10f 56Č11e79r97v50e62n63i50c78k47ý 9349264171923

A ta penalta nebyla dílem toho, že Sparta v tu chvíli právě útočila, tedy že penalta vznikla ze hry?

A kde je jistota, že kdyby Sparta nedala ty dva góly, tak by se hra ubírala tím směrem, že by Slovácko dalo ty dva góly?

+11/0
31.7.2016 10:56

M18a42r44e47k 83S60e36l72i14n59g78e53r 5929777866426

Tuhle logiku jsme pouzivali jako desetileti caparti pri zapasech pred barakem.

+15/0
31.7.2016 11:18

L66u10k76á72š 51K79o94n21e94č23n76ý 1397901208548

Kdyby na prvni gol Slovacka nenahral rozhodci, pri druhym by Sparta neudelala nepochopitelnou chybu pri autu soupere a kdyby sve megasance promenili Sural a Lafata, skoncilo by to 5:0.

M29a28r95t68i84n 62S46m79r34e49č44e51k 1385468333520

Tak on Dočkal překvapil všechny, že tam byl tak rychle. Myslím, že na podzim už asi nepopoběhne, že už má co se týče běhu splněno.