Tlak Steauy? Bylo to naší hrou, nepodrželi jsme míč, řekl Čermák

V prvním opravdu ostrém startu za „áčko“ Sparty Aleš Čermák obstál. Jednadvacetiletý záložník odehrál v duelu 3. předkola Ligy mistrů se Steauou Bukurešť šedesát minut, pak ho vystřídal zkušený Marek Matějovský. Vyrovnávací gól na konečných 1:1 tak sledoval ze střídačky.

K92a14r25e53l 93P16e15t62e44r40k44a 8210299361329

Všichni jste dřeváci, tak musíte ty balóny nakopávat dopředu. :-)

0/0
28.7.2016 1:02

V86l47a43d10i32m26i16r 86T33y79l27e 4164788873668

Je to pořád dokola. Malme - Sparta vede 4:2, soupeř je úplně na hadry, ale spokojíme se s výsledkem. CSKA - vedeme v odvetě 2:0, tak už to nějak ukopem. Včera jsem to neviděl, ale ta druhá půle by se dala vysvětlit i tak, že vedeme 1:0, tak hlavně nic nezkazit. Práce pro psychologa asi. Jinak MM hru strašně zpomaluje a doufám, že ho Čermák nahradí.

+5/0
27.7.2016 14:41

M45a30r84t98i81n 78V27l10a50c44h 2633924692642

to Malmö mě sere doteď. Frajeři tahali nohy půl metru za sebou, byli zralí tak ještě na 2-3 góly a my je nepochopitelně nedorazili, tenkrát byli všichni nadšení kvůli obratu, přitom to ale podělali neskuteně v kontextu obou zápasů.

+5/0
27.7.2016 14:48

V35l46a85d82i85m72i69r 52T67y14l15e 4854268913738

V lize je to jedno, jestli zápas dopadne 4:2 nebo 5:2, 1:0 nebo 2:0. Ale v pohárech to jedno není a o tom to všechno je.

+2/0
27.7.2016 14:59

T76o98n36í73k 77K93u24t36t29m54a52n69n 6473918642

Škoda, že Sparta každoročně na začátku sezóny hledá tempo. Ohledně MM nevím, přijde mi, že když má šanci hru zrychlit průnikovkou na nějaké křídlo, je v tom jeden z nejlepších u nás. Bohužel po odchodu Krejčího to křídlo nemá. Že pak místo zrychlení hry hledá nějakou zpětnou, za to bych ho nevinil. Základní chyba byla prostě v absolutně nulovém pohybu jak dozadu, tak dopředu. A za to MM nemůže. Že se mu ale často zápas nepodaří, o tom bez debat.

+3/0
27.7.2016 17:14

L68i32b45o32r 96B42e40r33d92a 9258955911616

řekl Čermák. A dodal větu, kterou po zápase opakovali všichni hráči Sparty: „Škoda, že jsme ve druhém poločase nenavázali na konec první půle.“

Spíše je škoda, že Sparta za posledních 5 let (mimo skvělé loňské sezony) neudělala o 10 bodů víc, protože ty dnes měla jistou skupinu LM

+2/0
27.7.2016 14:17

J79a93r94o61s35l35a73v 45T37í29n91e69k 4214208650382

Popisování toho, co jste udělali špatně, co bylo potřeba dělat, a jakou taktiku jste měli zvolit, na to jste machři. A co takhle si tohle vyříkat ještě před zápasem ..

L59u22b73o41š 58J44i22n54d66ř40i93c37h 8692938705210

Tak to jo, ale až po utkání zjistíš co se udělalo špatně, co bylo potřeba a tohle před utkáním nevíš, takže jak si to můžeš vyříkat před?

0/0
27.7.2016 14:14

L67i58b63o41r 78B50e68r20d41a 9838155781956

Jenže to už je pozdě. Proto je mnohem lepší vyříkat si svoje chyby ještě před zápasem ;-D:-P:-P8-o