Tlak Steauy? Bylo to naší hrou, nepodrželi jsme míč, řekl Čermák

V prvním opravdu ostrém startu za „áčko“ Sparty Aleš Čermák obstál. Jednadvacetiletý záložník odehrál v duelu 3. předkola Ligy mistrů se Steauou Bukurešť šedesát minut, pak ho vystřídal zkušený Marek Matějovský. Vyrovnávací gól na konečných 1:1 tak sledoval ze střídačky.

K13a10r34e19l 33P67e22t26e93r44k21a 8290889841809

Všichni jste dřeváci, tak musíte ty balóny nakopávat dopředu. :-)

0/0
28.7.2016 1:02

V89l55a93d23i85m64i94r 88T64y66l20e 4604868503378

Je to pořád dokola. Malme - Sparta vede 4:2, soupeř je úplně na hadry, ale spokojíme se s výsledkem. CSKA - vedeme v odvetě 2:0, tak už to nějak ukopem. Včera jsem to neviděl, ale ta druhá půle by se dala vysvětlit i tak, že vedeme 1:0, tak hlavně nic nezkazit. Práce pro psychologa asi. Jinak MM hru strašně zpomaluje a doufám, že ho Čermák nahradí.

+5/0
27.7.2016 14:41

M94a37r44t33i33n 26V88l25a63c37h 2533194432882

to Malmö mě sere doteď. Frajeři tahali nohy půl metru za sebou, byli zralí tak ještě na 2-3 góly a my je nepochopitelně nedorazili, tenkrát byli všichni nadšení kvůli obratu, přitom to ale podělali neskuteně v kontextu obou zápasů.

+5/0
27.7.2016 14:48

V12l33a58d87i80m53i61r 40T98y46l86e 4174208683518

V lize je to jedno, jestli zápas dopadne 4:2 nebo 5:2, 1:0 nebo 2:0. Ale v pohárech to jedno není a o tom to všechno je.

+2/0
27.7.2016 14:59

T23o16n35í74k 65K48u82t83t65m61a63n11n 6403408842

Škoda, že Sparta každoročně na začátku sezóny hledá tempo. Ohledně MM nevím, přijde mi, že když má šanci hru zrychlit průnikovkou na nějaké křídlo, je v tom jeden z nejlepších u nás. Bohužel po odchodu Krejčího to křídlo nemá. Že pak místo zrychlení hry hledá nějakou zpětnou, za to bych ho nevinil. Základní chyba byla prostě v absolutně nulovém pohybu jak dozadu, tak dopředu. A za to MM nemůže. Že se mu ale často zápas nepodaří, o tom bez debat.

+3/0
27.7.2016 17:14

L42i55b61o10r 62B43e60r72d15a 9968755641386

řekl Čermák. A dodal větu, kterou po zápase opakovali všichni hráči Sparty: „Škoda, že jsme ve druhém poločase nenavázali na konec první půle.“

Spíše je škoda, že Sparta za posledních 5 let (mimo skvělé loňské sezony) neudělala o 10 bodů víc, protože ty dnes měla jistou skupinu LM

+2/0
27.7.2016 14:17

J96a45r25o15s29l72a50v 31T27í43n76e50k 4284488910362

Popisování toho, co jste udělali špatně, co bylo potřeba dělat, a jakou taktiku jste měli zvolit, na to jste machři. A co takhle si tohle vyříkat ještě před zápasem ..

L87u54b54o63š 24J92i14n68d94ř22i63c88h 8872968665860

Tak to jo, ale až po utkání zjistíš co se udělalo špatně, co bylo potřeba a tohle před utkáním nevíš, takže jak si to můžeš vyříkat před?

0/0
27.7.2016 14:14

L66i73b61o71r 89B67e69r62d20a 9608885291706

Jenže to už je pozdě. Proto je mnohem lepší vyříkat si svoje chyby ještě před zápasem ;-D:-P:-P8-o