Finále Eura rozhodl Éder: Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl

V předchozích zápasech mistrovství Evropy odehrál jen třináct minut. Přesto právě portugalský fotbalista Éder rozhodl finále proti Francii (1:0), když ve druhém prodloužení zapadla jeho střela z dálky přesně k tyči. „Ten gól mi předpověděl Cristiano Ronaldo,“ řekl šťastný střelec.

P13e84t93r 70A41n79d61e33r72l98e 5185118733618

Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl. . . .Krystýna je i vědma.

0/−4
11.7.2016 9:47

M24i51c62h70a69l 78G19i44a87c88i18n69t53o66v 8600248929861

Chlapče, nebýt toho volejbalu, za který byl potrestaný Koscielny, tak bych Ti ten gól i přál. Nicméně stalo se, i tak přeji krásné oslavy.

+5/0
11.7.2016 8:18

M39a85r17t54i31n 87S64e83d86i84v12y 4809301952

No a pokračujme v řetězci kdyby, tu ruku tam měli úplně stejně oba, on za to nemůže stěžuj si na rozhodčího.... počkat rozhodčí neodpískal ani faul na ronalda? Možná, že kdyby to odpískal a dal tomu hráči žlutou portugalci pak mohli z jiné situace dát gol... atd... Prostě na kdyby se nehraje a rozhodčí chyboval na obě strany.

0/0
11.7.2016 11:39

P96e73t84r 20P25i84c83h 9107794679960

Nejde o kdyby, proste cenu fair play asi fakt nedostane...

0/0
11.7.2016 12:31

M14a62r71t36i93n 71U57r16b31á71n87e54k 1684304731161

Pro me rozhodne Quaresma a Eder do zakladni sestavy. A pak bych nenechaval rozehravat Ronalda trestne kopy. Ikdyz je to 40 metru, stejne vzdycky sobecky kopne mic nekam do haje, nez by radsi nacentroval. To ze da jednou z 200 takovych strel rozhodne neni omluvou proc zahodil nekolik zajimavych standartek behem MS.

+3/−2
11.7.2016 8:02

M85a90r33e42k 17Ž68a21b71č78í81k 5496982177127

Viděl jsem 6 ME a to letošní zcela jednoznačně nejslabší a nejvíce nudných zápasů. Portugalci jako vítězové nic moc, ale těžko říct, který tým by si to zasloužil víc - nebyl zde jediný tým, který by chtěl hrát fotbal a postoupit, všichni chtěli jen postoupit.

+8/−1
11.7.2016 7:43

S38t16a48n57i26s35l92a56v 91M22u54č73k98a 6331197285250

Na druhou stranu, jak strašně hráli Řekové a sebrali Portugalcům domácí vítězství na euru 2004. Tohle je malá satisfakceR^

P97e28t43r 81G15e21r13h48a22r38d98t 1216872425685

Francie se mi líbila.....A vyhrát doma titul by bylo asi to nej.. Ale likvidační a podle mne i taktický faul s cílem vyřadit CR7 / kterého nemusím / a navíc nepískaný / bez míče /...převrhlo pro mne váhy na stranu Portugalska... A povedlo se!! A brekot ve studiu na ČT o tom, že vyhrálo mužstvo, které nevyhrává a systém je špatný???? Být to ČT, tak postavíte Peltovi sochu a UEFA by měla v našich médiích předplaceno PR na hodně dlouhou dobu.... Vyhraje ten lepší....V jeden den, hodinu, minutu....V tom nejdůležitějším zápase.....

jj, kecy si mají nechat na koledu.

I ve starém systému s dvěma postupujícími ze skupiny občas postoupily i týmy jen za remízy. Navíc pak mohl o postupujících rozhodnout los.

BTW: ono se to dá říci i jinak, vyhrál tým který neprohrál jediné utkání.