Finále Eura rozhodl Éder: Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl

V předchozích zápasech mistrovství Evropy odehrál jen třináct minut. Přesto právě portugalský fotbalista Éder rozhodl finále proti Francii (1:0), když ve druhém prodloužení zapadla jeho střela z dálky přesně k tyči. „Ten gól mi předpověděl Cristiano Ronaldo,“ řekl šťastný střelec.

P46e28t94r 41A84n14d13e51r52l78e 5625318463598

Ronaldo mi dodal sílu, gól mi předpověděl. . . .Krystýna je i vědma.

0/−4
11.7.2016 9:47

M10i86c15h95a38l 80G65i48a41c94i26n92t56o41v 8520988599561

Chlapče, nebýt toho volejbalu, za který byl potrestaný Koscielny, tak bych Ti ten gól i přál. Nicméně stalo se, i tak přeji krásné oslavy.

+5/0
11.7.2016 8:18

M93a69r33t51i27n 86S98e47d87i85v42y 4189151652

No a pokračujme v řetězci kdyby, tu ruku tam měli úplně stejně oba, on za to nemůže stěžuj si na rozhodčího.... počkat rozhodčí neodpískal ani faul na ronalda? Možná, že kdyby to odpískal a dal tomu hráči žlutou portugalci pak mohli z jiné situace dát gol... atd... Prostě na kdyby se nehraje a rozhodčí chyboval na obě strany.

0/0
11.7.2016 11:39

P51e40t25r 23P91i65c79h 9397494149740

Nejde o kdyby, proste cenu fair play asi fakt nedostane...

0/0
11.7.2016 12:31

M94a81r38t20i42n 28U11r61b74á32n98e70k 1244534951901

Pro me rozhodne Quaresma a Eder do zakladni sestavy. A pak bych nenechaval rozehravat Ronalda trestne kopy. Ikdyz je to 40 metru, stejne vzdycky sobecky kopne mic nekam do haje, nez by radsi nacentroval. To ze da jednou z 200 takovych strel rozhodne neni omluvou proc zahodil nekolik zajimavych standartek behem MS.

+3/−2
11.7.2016 8:02

M71a39r35e32k 27Ž13a59b23č27í91k 5486332637747

Viděl jsem 6 ME a to letošní zcela jednoznačně nejslabší a nejvíce nudných zápasů. Portugalci jako vítězové nic moc, ale těžko říct, který tým by si to zasloužil víc - nebyl zde jediný tým, který by chtěl hrát fotbal a postoupit, všichni chtěli jen postoupit.

+8/−1
11.7.2016 7:43

S65t59a89n32i26s35l33a25v 88M24u28č63k18a 6741787115890

Na druhou stranu, jak strašně hráli Řekové a sebrali Portugalcům domácí vítězství na euru 2004. Tohle je malá satisfakceR^

P44e49t97r 82G81e98r35h42a81r95d59t 1346422365395

Francie se mi líbila.....A vyhrát doma titul by bylo asi to nej.. Ale likvidační a podle mne i taktický faul s cílem vyřadit CR7 / kterého nemusím / a navíc nepískaný / bez míče /...převrhlo pro mne váhy na stranu Portugalska... A povedlo se!! A brekot ve studiu na ČT o tom, že vyhrálo mužstvo, které nevyhrává a systém je špatný???? Být to ČT, tak postavíte Peltovi sochu a UEFA by měla v našich médiích předplaceno PR na hodně dlouhou dobu.... Vyhraje ten lepší....V jeden den, hodinu, minutu....V tom nejdůležitějším zápase.....

jj, kecy si mají nechat na koledu.

I ve starém systému s dvěma postupujícími ze skupiny občas postoupily i týmy jen za remízy. Navíc pak mohl o postupujících rozhodnout los.

BTW: ono se to dá říci i jinak, vyhrál tým který neprohrál jediné utkání.