Podruhé Polsku penalty nevyšly. Portugalský postup stvrdil Quaresma

Popáté v řadě Portugalsko na mistrovství Evropy po devadesáti minutách jen remizovalo, přesto postoupilo jako první tým na turnaji do semifinále. Čtvrtfinále s Polskem rozhodovaly pokutové kopy, rozdílovou trefu zaznamenal Quaresma. Soupeřem Portugalců bude v semifinále lepší z dvojice Wales-Belgie.

F29r11a47n62t60i29s15e47k 82P44o79p34l72u44h58a25r 5242220381288

ten polskej golman byl pri penaltach fakt katastrofalni. z 10 penalt netrefil stranu ani jednou. kdyby aspon zustal stat, tak by 2 chytil..

0/0
1.7.2016 13:08

P94a72v68e59l 41H70e15r16i55n16e49k 6100628322413

Kecy typu, že si to Portugalsko po pěti remízách nezaslouží, opravdu na místě nejsou. Všechny týmy (a doufám, že i všichni fanoušci) věděly už před turnajem, že do osmifinále postoupí týmy na prvních dvou místech a čtyři nejlepší na třetím místě. Tím, že se mezi ty čtyři nejlepší na třetím místě Portugalci dostali, si bez debaty postup do osmifinále zasloužili. A v osmifinále a čtvrtfinále věděly oba celky, že postoupí ten, který vyhraje. Zasloužil si to snad tým, který to nedokázal? Ne. Chorvatsko ani Polsko si nezasloužily s Portugalskem postoupit, protože nedokázaly vyhrát, zatímco Portugalsko ano. Oba týmy předem věděly, že může rozhodnout prodloužení nebo penalty, takže ohánět se tím, že si Portugalsko nezaslouží postup, když základní hrací doba dopadla vyrovnaně a v prodloužení nebo penaltách vyhráli oni, je nesmysl. Portugalci (a stejně tak jakýkoli jiný tým) si nezaslouží postup dál z vyřazovacích kol jen tehdy, když prohrají. A to se ještě nestalo.

J27o71s51e70f 40S92t29e35f57l 5944407173530

Uz jsem to jednou psal.Italie taky trikrat ve skupine remizovala a stala se mistrem sveta.italskym fanouskum to asi nevadilo.

+1/0
1.7.2016 10:10

J78a14n 83K60r13i39e27g60l83e61r 4311237655676

Priznam se, ze me vic sedi system, kdy postoupi ze skupiny dva nejlepsi. Aspon trochu to muze eliminovat beton, jaky predvadela nase repre neb jedna prohra a dve vyhry davaji jistotu, takze taktika utocneho fotbalu by mela byt v takovych pripadech efektivni. Nerikam, ze Portugalsko neutocilo, ale na druhou stranu, kdy bylo v nejakem zapase lepsi...?

T24o86m70á12š 37D98v92o63ř82á94k 7863508902233

Portugalsko ve skupině 3 remízy, ale jaké to byly remízy? S Rakouskem drtivý tlak, s Islandem měli zápas pod kontrolou, leč si nechali dát zbytečný vyrovnávací gól a byli v křeči, ale stále útočili, avšak nebylo jim přáno a s Maďarskem hráli nejhezčí zápas mistrovství plný gólů a tam mohlo Portugalsko taky vyhrát, ale tam ta remíza byla zasloužená a určitě nepramenila z toho, že Portugalsko 90 minut bránilo! Ve čtvrtfinále Chorvatsko nepůjčilo Portugalsku balón, tam moc ofenzivní fotbal hrát nešlo, ale zahráli skvěle takticky.. a s Polskem, vyjma prvních 10 minut, kde bylo jasně lepší, se hrálo jenom na polskou branku a čekalo se na vyrovnání a pak i na rozhodující gól, ale ten nepadl a v penaltách se štěstí přiklonilo na Portugalce a nedívím se, Portugalsko totiž hrálo pěknej ofenzivní fotbal narozdíl od Polska, které ve skupině nehrálo moc dobře, ale na to neřeknete nic! Takže kecy typu, že si to Porugalsko nezaslouží po 5 remízách nejsou na místě.. Kdyby Portugalci proměnili ty šance a vyhráli všechny zápasy kromě toho s Chorvatskem, tak podle vás hrají krásný ofenzivní a taktický fotbal! ;-€

J62o45s26e68f 24S33t83e67f67l 5394707793730

Jenom bych podotkl.Ronaldo si mel odpustit ty poznamky o Islandu.ted se mu to vratilo jako bumerang.

0/0
1.7.2016 10:15

L90u32m88í83r 63V20o80l69a93v44k42a 4838132431230

Portugalci o čosi lepší, poliakom rýchly strelený gól skôr uškodil, výborny výkon Pepeho a hlavne prvý polčas Sancheza (bude top na svete), ešte keby zabrali šponu islanďania :-).

+1/0
1.7.2016 9:08

J81i12ř73í 63R76o94u68s70e12k 8827336832891

Fandil jsem Polákům. Pepe, kterého nemám rád včera nejlepší na hřišti, z toho Sancheze asi jednou něco bude. Gólman, který leží ještě než je hráč u penalty nemůže nic chytnout.

+1/0
1.7.2016 8:49

P33a61v96e70l 62Z56o81u47h48a57r 5858384544259

Tady píšete o CR7 ale podstatnou část práce vykonal PEPE, který zabránil dalším gó lům Poláků. R^

+1/0
1.7.2016 8:31

J58o12s12e85f 21P58o30n89e71r70t 9988760892668

A Renato Sanchez

+1/0

P48e98t60r 12A23n19d16e47r62l94e 5445548563838

Ale sám C.R. měl na noze dvě tutovky a ani jednou prakticky netrefil míč.

+3/−1
1.7.2016 8:36

P37e86t25r 61A73n18d56e22r81l91e 5605238893558

Portugalsko vítěz Eura bez jediného vítězství.

P54e28t58r 34A42n67d25e63r23l86e 5945968163358

To jistě, ale koho budou nakonec dekorovat. . . vítěze Eura a ne neporaženého. Jen doufám, že k tomu nedojde.

K91a87r73e98l 45S19e79i26d30l 8600698137907

Ukazuje se, že obě hvězdy Polska i Portugalska září jen v klubech, kde na ně makají spoluhráči.

I62v14a22n 26K88o42t22l70í46n 6784154578627

Tak to je šokující a nečekané zjištění ;-) Mimochodem to platí na všechny týmy které na Euru jsou, snad s výjimkou Walesu.

I44v57a66n 21K93o33t92l90í83n 6184894328347

No, Německo... Gomez 2 góly, kolik jich dal Müller? Nula. Z milionu šancí ;-)

M40a10r13t76i67n 32T31u27n47z53e87r 4303492722834

Já ne. Sice byl jednou nejlepší střelec Bundesligy ale v Bayernu byl pak už jen náhradník. Z Fiorentýny ho půjčili do Turecka. V Německu ho často kritizovali, že je mimo šestnáctku špatný. U titulu na MS 2014 nebyl, myslím ale pro zranění. Nezní to podle mě jako vyloženě hvězdný profil.

0/0
1.7.2016 12:53

J68o31s44e61f 37P96o52n38e71r63t 9538430532298

Když to takhle napíšeš tak opravdu ne - kde si můžou dovolit nechat takového playera na střídačce

0/0
1.7.2016 13:28

J93a36k20u90b 55H34r68o62m89á51d78k46a 5645202535399

No, skoda. Polakum jsem fandil, ale asi to nestacilo :-).

Penaltu nedal Blaszcykowski, ktery byl podle meho odehral vytecny zapas.

+2/0
1.7.2016 8:10

T90e28r28e67z58a 30J14a32n66a34t17k97o50v56á 7611583758157

Postup týmu, který ani jednou nevyhrál v základním hracím čase? Ne, díky. Škoda Poláků... :-/

0/−3
1.7.2016 8:04

J67o35s76e93f 49P53o42n97e59r72t 9518630602598

Ani jednou neprohráli. Poláci mě zklamali, hráli 10 minut a potom se jen a jen bránili

0/0
1.7.2016 8:16

T27e95r60e33z34a 34J38a51n14a88t96k27o65v93á 7321803978337

Tak já viděla jiných (prvních) 45 minut.

J80o26s83e70f 67P91o70n80e65r62t 9798290672778

já koukal na Polsko - Portugalsko, střely 5 - 11, z toho poláci 3 střely v prvních 10 minutách, potom jen bránění a pár protiútoků

0/0

J30o25s81e97f 55P49o45n72e57r64t 9968170862228

za I.půli

0/0

I83v73a86n 39K41o33t11l61í43n 6884174308927

Jestli jsem správně viděl pozápasovou statistiku, u Portugalska v celkovém počtu střel bylo číslo 21...

J49i13r97i 27G62a58z89d12a 8664903464564

Zaslouzeny postup Portugalska, o tom zadna. Sanches objev šampionátu a Pepe v ideální sestavě a velký respekt polakum za výkony na turnaji. Kéž bychom to samé mohli říct o našich. ..