Podruhé Polsku penalty nevyšly. Portugalský postup stvrdil Quaresma

Popáté v řadě Portugalsko na mistrovství Evropy po devadesáti minutách jen remizovalo, přesto postoupilo jako první tým na turnaji do semifinále. Čtvrtfinále s Polskem rozhodovaly pokutové kopy, rozdílovou trefu zaznamenal Quaresma. Soupeřem Portugalců bude v semifinále lepší z dvojice Wales-Belgie.

F10r11a42n16t78i90s92e57k 68P87o78p50l61u36h98a31r 5222180381298

ten polskej golman byl pri penaltach fakt katastrofalni. z 10 penalt netrefil stranu ani jednou. kdyby aspon zustal stat, tak by 2 chytil..

0/0
1.7.2016 13:08

P62a32v75e16l 93H89e37r42i29n53e59k 6580418712723

Kecy typu, že si to Portugalsko po pěti remízách nezaslouží, opravdu na místě nejsou. Všechny týmy (a doufám, že i všichni fanoušci) věděly už před turnajem, že do osmifinále postoupí týmy na prvních dvou místech a čtyři nejlepší na třetím místě. Tím, že se mezi ty čtyři nejlepší na třetím místě Portugalci dostali, si bez debaty postup do osmifinále zasloužili. A v osmifinále a čtvrtfinále věděly oba celky, že postoupí ten, který vyhraje. Zasloužil si to snad tým, který to nedokázal? Ne. Chorvatsko ani Polsko si nezasloužily s Portugalskem postoupit, protože nedokázaly vyhrát, zatímco Portugalsko ano. Oba týmy předem věděly, že může rozhodnout prodloužení nebo penalty, takže ohánět se tím, že si Portugalsko nezaslouží postup, když základní hrací doba dopadla vyrovnaně a v prodloužení nebo penaltách vyhráli oni, je nesmysl. Portugalci (a stejně tak jakýkoli jiný tým) si nezaslouží postup dál z vyřazovacích kol jen tehdy, když prohrají. A to se ještě nestalo.

J39o56s46e56f 19S41t37e87f46l 5784657103830

Uz jsem to jednou psal.Italie taky trikrat ve skupine remizovala a stala se mistrem sveta.italskym fanouskum to asi nevadilo.

+1/0
1.7.2016 10:10

J10a64n 24K49r44i29e90g29l63e36r 4951977795976

Priznam se, ze me vic sedi system, kdy postoupi ze skupiny dva nejlepsi. Aspon trochu to muze eliminovat beton, jaky predvadela nase repre neb jedna prohra a dve vyhry davaji jistotu, takze taktika utocneho fotbalu by mela byt v takovych pripadech efektivni. Nerikam, ze Portugalsko neutocilo, ale na druhou stranu, kdy bylo v nejakem zapase lepsi...?

T44o83m87á44š 71D40v14o77ř34á95k 7243708832253

Portugalsko ve skupině 3 remízy, ale jaké to byly remízy? S Rakouskem drtivý tlak, s Islandem měli zápas pod kontrolou, leč si nechali dát zbytečný vyrovnávací gól a byli v křeči, ale stále útočili, avšak nebylo jim přáno a s Maďarskem hráli nejhezčí zápas mistrovství plný gólů a tam mohlo Portugalsko taky vyhrát, ale tam ta remíza byla zasloužená a určitě nepramenila z toho, že Portugalsko 90 minut bránilo! Ve čtvrtfinále Chorvatsko nepůjčilo Portugalsku balón, tam moc ofenzivní fotbal hrát nešlo, ale zahráli skvěle takticky.. a s Polskem, vyjma prvních 10 minut, kde bylo jasně lepší, se hrálo jenom na polskou branku a čekalo se na vyrovnání a pak i na rozhodující gól, ale ten nepadl a v penaltách se štěstí přiklonilo na Portugalce a nedívím se, Portugalsko totiž hrálo pěknej ofenzivní fotbal narozdíl od Polska, které ve skupině nehrálo moc dobře, ale na to neřeknete nic! Takže kecy typu, že si to Porugalsko nezaslouží po 5 remízách nejsou na místě.. Kdyby Portugalci proměnili ty šance a vyhráli všechny zápasy kromě toho s Chorvatskem, tak podle vás hrají krásný ofenzivní a taktický fotbal! ;-€

J21o76s37e26f 51S28t28e52f18l 5624177673350

Jenom bych podotkl.Ronaldo si mel odpustit ty poznamky o Islandu.ted se mu to vratilo jako bumerang.

0/0
1.7.2016 10:15

L15u17m66í36r 26V11o14l92a79v95k51a 4388492151360

Portugalci o čosi lepší, poliakom rýchly strelený gól skôr uškodil, výborny výkon Pepeho a hlavne prvý polčas Sancheza (bude top na svete), ešte keby zabrali šponu islanďania :-).

+1/0
1.7.2016 9:08

J34i96ř69í 81R17o63u89s84e47k 8437676732891

Fandil jsem Polákům. Pepe, kterého nemám rád včera nejlepší na hřišti, z toho Sancheze asi jednou něco bude. Gólman, který leží ještě než je hráč u penalty nemůže nic chytnout.

+1/0
1.7.2016 8:49

P72a67v51e56l 53Z71o32u57h39a43r 5308794234399

Tady píšete o CR7 ale podstatnou část práce vykonal PEPE, který zabránil dalším gó lům Poláků. R^

+1/0
1.7.2016 8:31

J28o96s40e73f 22P78o23n25e83r64t 9468840272508

A Renato Sanchez

+1/0

P26e81t88r 81A42n40d12e16r38l10e 5815958433148

Ale sám C.R. měl na noze dvě tutovky a ani jednou prakticky netrefil míč.

+3/−1
1.7.2016 8:36

P75e67t36r 61A37n50d59e65r49l13e 5925608203598

Portugalsko vítěz Eura bez jediného vítězství.

P89e11t73r 40A82n79d21e18r96l20e 5335888103658

To jistě, ale koho budou nakonec dekorovat. . . vítěze Eura a ne neporaženého. Jen doufám, že k tomu nedojde.

K28a39r29e33l 43S24e39i50d92l 8330228487527

Ukazuje se, že obě hvězdy Polska i Portugalska září jen v klubech, kde na ně makají spoluhráči.

I95v92a92n 83K61o97t40l39í22n 6404414268247

Tak to je šokující a nečekané zjištění ;-) Mimochodem to platí na všechny týmy které na Euru jsou, snad s výjimkou Walesu.

I10v50a19n 70K68o66t67l54í54n 6984394378867

No, Německo... Gomez 2 góly, kolik jich dal Müller? Nula. Z milionu šancí ;-)

M74a54r42t42i27n 82T56u70n38z70e31r 4703572572274

Já ne. Sice byl jednou nejlepší střelec Bundesligy ale v Bayernu byl pak už jen náhradník. Z Fiorentýny ho půjčili do Turecka. V Německu ho často kritizovali, že je mimo šestnáctku špatný. U titulu na MS 2014 nebyl, myslím ale pro zranění. Nezní to podle mě jako vyloženě hvězdný profil.

0/0
1.7.2016 12:53

J43o35s43e26f 89P31o95n55e86r29t 9798760202358

Když to takhle napíšeš tak opravdu ne - kde si můžou dovolit nechat takového playera na střídačce

0/0
1.7.2016 13:28

J59a77k90u47b 45H39r78o98m66á95d20k13a 5965432435749

No, skoda. Polakum jsem fandil, ale asi to nestacilo :-).

Penaltu nedal Blaszcykowski, ktery byl podle meho odehral vytecny zapas.

T13e21r52e78z20a 21J87a63n35a76t29k79o28v97á 7221533548137

Postup týmu, který ani jednou nevyhrál v základním hracím čase? Ne, díky. Škoda Poláků... :-/

0/−3
1.7.2016 8:04

J73o19s17e85f 80P47o60n41e90r35t 9508780502228

Ani jednou neprohráli. Poláci mě zklamali, hráli 10 minut a potom se jen a jen bránili

0/0
1.7.2016 8:16

T10e27r81e39z62a 33J33a89n15a83t41k27o19v83á 7671353598747

Tak já viděla jiných (prvních) 45 minut.

J32o10s89e13f 49P69o10n22e41r44t 9378610922408

já koukal na Polsko - Portugalsko, střely 5 - 11, z toho poláci 3 střely v prvních 10 minutách, potom jen bránění a pár protiútoků

0/0

J35o86s13e42f 21P14o11n17e78r45t 9868590292648

za I.půli

0/0

I31v92a32n 31K19o16t31l74í37n 6934934388957

Jestli jsem správně viděl pozápasovou statistiku, u Portugalska v celkovém počtu střel bylo číslo 21...

J86i71r63i 71G12a69z49d23a 8764263144114

Zaslouzeny postup Portugalska, o tom zadna. Sanches objev šampionátu a Pepe v ideální sestavě a velký respekt polakum za výkony na turnaji. Kéž bychom to samé mohli říct o našich. ..