Podruhé Polsku penalty nevyšly. Portugalský postup stvrdil Quaresma

Popáté v řadě Portugalsko na mistrovství Evropy po devadesáti minutách jen remizovalo, přesto postoupilo jako první tým na turnaji do semifinále. Čtvrtfinále s Polskem rozhodovaly pokutové kopy, rozdílovou trefu zaznamenal Quaresma. Soupeřem Portugalců bude v semifinále lepší z dvojice Wales-Belgie.

F53r17a55n17t73i18s97e54k 38P51o53p49l95u26h86a67r 5562350961188

ten polskej golman byl pri penaltach fakt katastrofalni. z 10 penalt netrefil stranu ani jednou. kdyby aspon zustal stat, tak by 2 chytil..

0/0
1.7.2016 13:08

P35a49v53e15l 21H46e43r45i86n67e68k 6340298222503

Kecy typu, že si to Portugalsko po pěti remízách nezaslouží, opravdu na místě nejsou. Všechny týmy (a doufám, že i všichni fanoušci) věděly už před turnajem, že do osmifinále postoupí týmy na prvních dvou místech a čtyři nejlepší na třetím místě. Tím, že se mezi ty čtyři nejlepší na třetím místě Portugalci dostali, si bez debaty postup do osmifinále zasloužili. A v osmifinále a čtvrtfinále věděly oba celky, že postoupí ten, který vyhraje. Zasloužil si to snad tým, který to nedokázal? Ne. Chorvatsko ani Polsko si nezasloužily s Portugalskem postoupit, protože nedokázaly vyhrát, zatímco Portugalsko ano. Oba týmy předem věděly, že může rozhodnout prodloužení nebo penalty, takže ohánět se tím, že si Portugalsko nezaslouží postup, když základní hrací doba dopadla vyrovnaně a v prodloužení nebo penaltách vyhráli oni, je nesmysl. Portugalci (a stejně tak jakýkoli jiný tým) si nezaslouží postup dál z vyřazovacích kol jen tehdy, když prohrají. A to se ještě nestalo.

J96o11s56e58f 98S75t91e96f13l 5634497943360

Uz jsem to jednou psal.Italie taky trikrat ve skupine remizovala a stala se mistrem sveta.italskym fanouskum to asi nevadilo.

+1/0
1.7.2016 10:10

J73a62n 67K70r81i28e30g82l74e35r 4321507125166

Priznam se, ze me vic sedi system, kdy postoupi ze skupiny dva nejlepsi. Aspon trochu to muze eliminovat beton, jaky predvadela nase repre neb jedna prohra a dve vyhry davaji jistotu, takze taktika utocneho fotbalu by mela byt v takovych pripadech efektivni. Nerikam, ze Portugalsko neutocilo, ale na druhou stranu, kdy bylo v nejakem zapase lepsi...?

T25o47m96á93š 19D95v26o11ř44á55k 7243468302263

Portugalsko ve skupině 3 remízy, ale jaké to byly remízy? S Rakouskem drtivý tlak, s Islandem měli zápas pod kontrolou, leč si nechali dát zbytečný vyrovnávací gól a byli v křeči, ale stále útočili, avšak nebylo jim přáno a s Maďarskem hráli nejhezčí zápas mistrovství plný gólů a tam mohlo Portugalsko taky vyhrát, ale tam ta remíza byla zasloužená a určitě nepramenila z toho, že Portugalsko 90 minut bránilo! Ve čtvrtfinále Chorvatsko nepůjčilo Portugalsku balón, tam moc ofenzivní fotbal hrát nešlo, ale zahráli skvěle takticky.. a s Polskem, vyjma prvních 10 minut, kde bylo jasně lepší, se hrálo jenom na polskou branku a čekalo se na vyrovnání a pak i na rozhodující gól, ale ten nepadl a v penaltách se štěstí přiklonilo na Portugalce a nedívím se, Portugalsko totiž hrálo pěknej ofenzivní fotbal narozdíl od Polska, které ve skupině nehrálo moc dobře, ale na to neřeknete nic! Takže kecy typu, že si to Porugalsko nezaslouží po 5 remízách nejsou na místě.. Kdyby Portugalci proměnili ty šance a vyhráli všechny zápasy kromě toho s Chorvatskem, tak podle vás hrají krásný ofenzivní a taktický fotbal! ;-€

J36o61s22e70f 93S66t37e38f37l 5404157893520

Jenom bych podotkl.Ronaldo si mel odpustit ty poznamky o Islandu.ted se mu to vratilo jako bumerang.

0/0
1.7.2016 10:15

L88u75m41í11r 49V31o22l68a16v10k71a 4888872521650

Portugalci o čosi lepší, poliakom rýchly strelený gól skôr uškodil, výborny výkon Pepeho a hlavne prvý polčas Sancheza (bude top na svete), ešte keby zabrali šponu islanďania :-).

+1/0
1.7.2016 9:08

J89i92ř84í 17R86o82u17s92e12k 8757366582941

Fandil jsem Polákům. Pepe, kterého nemám rád včera nejlepší na hřišti, z toho Sancheze asi jednou něco bude. Gólman, který leží ještě než je hráč u penalty nemůže nic chytnout.

+1/0
1.7.2016 8:49

P95a76v90e77l 93Z82o15u74h10a84r 5678254574309

Tady píšete o CR7 ale podstatnou část práce vykonal PEPE, který zabránil dalším gó lům Poláků. R^

+1/0
1.7.2016 8:31

J61o49s80e15f 24P70o48n44e55r96t 9138680812818

A Renato Sanchez

+1/0

P38e34t23r 71A27n33d20e32r80l20e 5935688603248

Ale sám C.R. měl na noze dvě tutovky a ani jednou prakticky netrefil míč.

+3/−1
1.7.2016 8:36

P91e10t49r 71A34n85d41e62r93l30e 5435338963608

Portugalsko vítěz Eura bez jediného vítězství.

P68e70t21r 55A19n34d51e55r57l41e 5435948503758

To jistě, ale koho budou nakonec dekorovat. . . vítěze Eura a ne neporaženého. Jen doufám, že k tomu nedojde.

K14a97r60e37l 81S35e52i87d81l 8560358267137

Ukazuje se, že obě hvězdy Polska i Portugalska září jen v klubech, kde na ně makají spoluhráči.

I76v61a54n 17K80o60t86l69í11n 6254724218967

Tak to je šokující a nečekané zjištění ;-) Mimochodem to platí na všechny týmy které na Euru jsou, snad s výjimkou Walesu.

I27v34a45n 19K11o40t34l74í35n 6374494538657

No, Německo... Gomez 2 góly, kolik jich dal Müller? Nula. Z milionu šancí ;-)

M34a30r75t20i29n 51T65u68n44z65e15r 4703792712914

Já ne. Sice byl jednou nejlepší střelec Bundesligy ale v Bayernu byl pak už jen náhradník. Z Fiorentýny ho půjčili do Turecka. V Německu ho často kritizovali, že je mimo šestnáctku špatný. U titulu na MS 2014 nebyl, myslím ale pro zranění. Nezní to podle mě jako vyloženě hvězdný profil.

0/0
1.7.2016 12:53

J73o14s75e38f 90P24o78n23e80r67t 9268300782788

Když to takhle napíšeš tak opravdu ne - kde si můžou dovolit nechat takového playera na střídačce

0/0
1.7.2016 13:28

J86a96k51u33b 31H10r53o59m26á30d12k10a 5565622755989

No, skoda. Polakum jsem fandil, ale asi to nestacilo :-).

Penaltu nedal Blaszcykowski, ktery byl podle meho odehral vytecny zapas.

+2/0
1.7.2016 8:10

T56e67r62e47z58a 71J47a24n86a54t35k90o66v25á 7471813638367

Postup týmu, který ani jednou nevyhrál v základním hracím čase? Ne, díky. Škoda Poláků... :-/

0/−3
1.7.2016 8:04

J82o54s14e54f 36P23o46n36e54r46t 9648730272808

Ani jednou neprohráli. Poláci mě zklamali, hráli 10 minut a potom se jen a jen bránili

0/0
1.7.2016 8:16

T23e66r16e18z46a 65J40a74n85a59t54k25o12v94á 7361393688227

Tak já viděla jiných (prvních) 45 minut.

J25o77s52e85f 51P42o81n80e14r76t 9968640182578

já koukal na Polsko - Portugalsko, střely 5 - 11, z toho poláci 3 střely v prvních 10 minutách, potom jen bránění a pár protiútoků

0/0

J84o10s41e87f 57P28o35n29e40r76t 9888790392718

za I.půli

0/0

I40v11a30n 38K59o32t11l32í16n 6364844218937

Jestli jsem správně viděl pozápasovou statistiku, u Portugalska v celkovém počtu střel bylo číslo 21...

J10i14r31i 59G63a28z26d97a 8664813684444

Zaslouzeny postup Portugalska, o tom zadna. Sanches objev šampionátu a Pepe v ideální sestavě a velký respekt polakum za výkony na turnaji. Kéž bychom to samé mohli říct o našich. ..