Schick se po návratu do Sparty ukázal. Dal krásný gól a rozhodl o výhře

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc. Na hřišti pak od trenéra dostal prostor na půlhodiny. Sparťanský fotbalista Patrik Schick svou minutáž v přípravném utkání proti Českým Budějovicím dobře využil. Dal gól a zajistil svému týmu vítězství 2:1.

R51o56m88a10n 34V28e15s11e19l72ý 2233519830690

uz se tesim na derby. spa-sla 0:5 - skoda 3, barak a scuk po jednom. šik nic.

L51e12o56š 25K64o49f98r82o44ň 6249679282732

Zasnít se je hezká věc. Člověku se na chvilku udělá dobře a nic ho to nestojí...R^

+4/0
30.6.2016 9:09

J68a54n 38H46a54ž91m16u53k87a 6893966105

nějaký vršovický turnaj v play stationu?

0/0
30.6.2016 16:34

M27i10c38h90a73l 38H14i59r41k44a 4937706360883

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc .... to je vidět, na co myslí, o co jim ve skutečnosti jenom jde (aby bylo na kávičku) a hra jde stranou ... Rv

L59u74d63ě22k 59P25r46o49v69a91z69n85í63k 8673421342605

Musí se rychle něco vybrat do kasy, než ji zase někdo ukradne, jako Řepka!

+2/−6
29.6.2016 23:30

V67o19j64t97a 93M75i19l84e89r 2156685840536

Snad dostanou mladí Sparťané hodně šancí. Sparta potřebuje omladit a zvýšit konkurenci na některých postech. Snad se ti mladí ne......u a chytnou svojí šanci za pačesy. Bylo by moc dobře, aby hráči jako Schick a Čermák pravidelně hráli.....

M53i78l57o97š 22H54l52a90v12á66č 9463791517934

Tak myslím, že konkurence v Itálii bude přeci jen na vyšší úrovni! Ve Spartě si přeci jen víc zahraje![>-]

+8/0
29.6.2016 20:24

D29u61s49a15n 35K44r67i36v53s51k12y 7724885357853

Hlavne s nim prodlouzit smlouvu, za rok mu konci. Snad i on bude mit zajem jako odchovanec a jeste nez pujde dal se ve Sparte predvede.

+12/0
29.6.2016 19:49

J93a31n 60H67a49ž45m54u81k18a 6703886225

Na podmínkách prodloužení smlouvy jsou dohodnuti. Buď přestup nebo prodlouží. Obě varianty jsou ve hře.

+3/0
29.6.2016 20:40

D17u51s69a31n 38K36r69i96v46s71k90y 7654335177273

Tak fajn. Bal jsem se nejvic treti moznosti.

+2/0
29.6.2016 21:49

V34á16c95l49a65v 27L14a17t45k85a 3213124579731

to je válec, kam se hrabou jiné pražské týmy, zatímco Sparta válcuje, tak jiný pražský tým sotva vyhrál

+1/−5
29.6.2016 18:59

Z78d41e44n46ě31k 60B83e83r29á72n46e28k 2378485316392

Snad mu trenére Ščasný dá ve Spartě potřebný prostor v útoku.

D45u27š34a21n 32M67a40s56á29r 3111561422505

Pokud mu to asistent Hejkal napíše na papírek, možná si na Schicka vzpomene a dostane šanci.

+4/−1
29.6.2016 19:11

J85a32n 12H46a88ž65m85u15k91a 6773696395

Nesmysl. Vedle Lafaty, dostal šanci Juliš. Pro Schicka účinkování na Bohemce byla výborná štace.