Schick se po návratu do Sparty ukázal. Dal krásný gól a rozhodl o výhře

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc. Na hřišti pak od trenéra dostal prostor na půlhodiny. Sparťanský fotbalista Patrik Schick svou minutáž v přípravném utkání proti Českým Budějovicím dobře využil. Dal gól a zajistil svému týmu vítězství 2:1.

R15o80m64a25n 67V89e95s33e34l47ý 2683759210550

uz se tesim na derby. spa-sla 0:5 - skoda 3, barak a scuk po jednom. šik nic.

L14e24o83š 93K81o25f40r48o73ň 6189649752452

Zasnít se je hezká věc. Člověku se na chvilku udělá dobře a nic ho to nestojí...R^

+4/0
30.6.2016 9:09

J23a95n 46H77a27ž24m93u36k31a 6753566245

nějaký vršovický turnaj v play stationu?

0/0
30.6.2016 16:34

M81i64c22h12a77l 78H82i28r19k81a 4927596900253

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc .... to je vidět, na co myslí, o co jim ve skutečnosti jenom jde (aby bylo na kávičku) a hra jde stranou ... Rv

L68u18d81ě48k 37P79r10o59v27a46z95n38í81k 8563351412135

Musí se rychle něco vybrat do kasy, než ji zase někdo ukradne, jako Řepka!

+2/−6
29.6.2016 23:30

V85o86j11t85a 38M15i94l35e30r 2456335320766

Snad dostanou mladí Sparťané hodně šancí. Sparta potřebuje omladit a zvýšit konkurenci na některých postech. Snad se ti mladí ne......u a chytnou svojí šanci za pačesy. Bylo by moc dobře, aby hráči jako Schick a Čermák pravidelně hráli.....

M41i57l63o74š 85H18l90a30v63á23č 9763241127314

Tak myslím, že konkurence v Itálii bude přeci jen na vyšší úrovni! Ve Spartě si přeci jen víc zahraje![>-]

+8/0
29.6.2016 20:24

D43u94s25a28n 35K28r96i22v41s25k77y 7494495957963

Hlavne s nim prodlouzit smlouvu, za rok mu konci. Snad i on bude mit zajem jako odchovanec a jeste nez pujde dal se ve Sparte predvede.

+12/0
29.6.2016 19:49

J91a35n 37H33a95ž67m84u10k67a 6483316495

Na podmínkách prodloužení smlouvy jsou dohodnuti. Buď přestup nebo prodlouží. Obě varianty jsou ve hře.

+3/0
29.6.2016 20:40

D81u32s98a38n 29K73r15i16v89s32k66y 7894785377293

Tak fajn. Bal jsem se nejvic treti moznosti.

+2/0
29.6.2016 21:49

V25á48c96l45a68v 93L32a71t87k49a 3893154629581

to je válec, kam se hrabou jiné pražské týmy, zatímco Sparta válcuje, tak jiný pražský tým sotva vyhrál

+1/−5
29.6.2016 18:59

Z94d56e79n14ě78k 24B88e42r85á57n74e43k 2888175696682

Snad mu trenére Ščasný dá ve Spartě potřebný prostor v útoku.

D87u38š68a52n 57M94a74s85á84r 3981231402825

Pokud mu to asistent Hejkal napíše na papírek, možná si na Schicka vzpomene a dostane šanci.

+4/−1
29.6.2016 19:11

J61a48n 70H34a14ž25m11u29k12a 6463466245

Nesmysl. Vedle Lafaty, dostal šanci Juliš. Pro Schicka účinkování na Bohemce byla výborná štace.