Schick se po návratu do Sparty ukázal. Dal krásný gól a rozhodl o výhře

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc. Na hřišti pak od trenéra dostal prostor na půlhodiny. Sparťanský fotbalista Patrik Schick svou minutáž v přípravném utkání proti Českým Budějovicím dobře využil. Dal gól a zajistil svému týmu vítězství 2:1.

R72o86m64a89n 78V31e27s56e57l33ý 2483479590660

uz se tesim na derby. spa-sla 0:5 - skoda 3, barak a scuk po jednom. šik nic.

L86e51o18š 40K33o74f88r97o97ň 6219489662852

Zasnít se je hezká věc. Člověku se na chvilku udělá dobře a nic ho to nestojí...R^

+4/0
30.6.2016 9:09

J12a17n 17H79a62ž43m86u65k79a 6383836685

nějaký vršovický turnaj v play stationu?

0/0
30.6.2016 16:34

M26i78c53h67a95l 57H14i23r31k24a 4917426280143

Dali mu kapitánskou pásku, aby do týmové pokladny za první zápas po příchodu do Sparty zaplatil víc .... to je vidět, na co myslí, o co jim ve skutečnosti jenom jde (aby bylo na kávičku) a hra jde stranou ... Rv

L69u63d31ě71k 78P56r63o57v20a53z40n25í90k 8623711792925

Musí se rychle něco vybrat do kasy, než ji zase někdo ukradne, jako Řepka!

+2/−6
29.6.2016 23:30

V25o47j43t38a 74M77i91l18e43r 2106445650276

Snad dostanou mladí Sparťané hodně šancí. Sparta potřebuje omladit a zvýšit konkurenci na některých postech. Snad se ti mladí ne......u a chytnou svojí šanci za pačesy. Bylo by moc dobře, aby hráči jako Schick a Čermák pravidelně hráli.....

M42i54l76o94š 79H27l47a25v41á33č 9573521157634

Tak myslím, že konkurence v Itálii bude přeci jen na vyšší úrovni! Ve Spartě si přeci jen víc zahraje![>-]

+8/0
29.6.2016 20:24

D32u46s48a46n 71K30r70i26v90s76k44y 7924265327483

Hlavne s nim prodlouzit smlouvu, za rok mu konci. Snad i on bude mit zajem jako odchovanec a jeste nez pujde dal se ve Sparte predvede.

+12/0
29.6.2016 19:49

J39a11n 45H53a67ž18m93u51k42a 6183596705

Na podmínkách prodloužení smlouvy jsou dohodnuti. Buď přestup nebo prodlouží. Obě varianty jsou ve hře.

+3/0
29.6.2016 20:40

D15u62s38a88n 15K68r48i72v56s13k16y 7684335967713

Tak fajn. Bal jsem se nejvic treti moznosti.

+2/0
29.6.2016 21:49

V37á84c27l45a34v 31L92a92t92k55a 3173614949231

to je válec, kam se hrabou jiné pražské týmy, zatímco Sparta válcuje, tak jiný pražský tým sotva vyhrál

+1/−5
29.6.2016 18:59

Z52d96e14n63ě69k 98B21e38r48á54n86e57k 2828755816972

Snad mu trenére Ščasný dá ve Spartě potřebný prostor v útoku.

D94u59š61a85n 76M42a60s18á64r 3681371712265

Pokud mu to asistent Hejkal napíše na papírek, možná si na Schicka vzpomene a dostane šanci.

+4/−1
29.6.2016 19:11

J56a78n 90H46a72ž19m26u21k56a 6763776605

Nesmysl. Vedle Lafaty, dostal šanci Juliš. Pro Schicka účinkování na Bohemce byla výborná štace.