Kolumbijci udolali výběr USA a na turnaji Copa América skončili třetí

Třetí místo na turnaji Copa América obsadili fotbalisté Kolumbie. V souboji o bronz zdolali v Glendale domácí výběr USA 1:0, vítězný gól zařídil v 31. minutě Carlos Bacca.

F97i51l63i97p 16J59a44r92a28b 1963937600177

Přesně, jak jsem předpovídal, je to řezničina. Dvě červené a ještě není poločas...

0/0
27.6.2016 2:53

M45a43r88t37i95n 16C69a43j54t24h86a23m33l 3671598846930

Vyslo vam to do puntiku. I s presnym vysledkem. Jenze to kvuli tem spalovacum sanci. Dvojicka Aguero, Hugain zas uradovala. V prvni puli druhy jmenovany. No to bylo tesny. Lavezzi urcite hodne chybel a pak stridajici Di Maria. Bez Messiho vyhrali, ale s Di Mariou. Bez nej to zkratka nejde.

0/0
27.6.2016 7:36

T93o71m38a39s 71H97a10t77l10e 3982131264108

nechutný fotbal plný polehávání, filmování, opravdu děs !!

0/−1
26.6.2016 8:40

F46i21l92i36p 93J14a45r53a97b 1953467580527

Zápas jsem neviděl, ale v tomhle sestřihu vidím asi tak stejně fotbalu, jako včera ve všech třech zápasech dohromady...

0/0
26.6.2016 8:55

M36a76r84t81i91n 84C18a33j13t32h31a77m72l 3451878586950

Jedine ten gol hezky nebyl, mel padnout treba z ty technicky, co skoncila v druhy puli na brevne. Jinak se Americani snazili o vyrovnani. Perfektni zakrok Ospiny na trestnak Dempseyho. To by byl vystavni gol. Vcera Svycarsko- Polsko nebylo nejhorsi.